Rekreativna liga - dame ljeto Trnje 2016

Rekreativna liga - dame ljeto Trnje 2016
Dame: 
 
Zlatna skupina: 
 

redni

broj

ime mobitel bodovi mečevi
Z1 Verona 0917992077   538 23
Z2 Silvana 0992117916 450 23
Z3 Lidija 0981837777 390 18
Z4 Snježana 0989421091 374 24
Z5 Katarina 0993145511 387 18
Z6 Sanja B 098222666 580 23
Z7 Barbara R    0994028440 409 20
Z8 Tamara 0912794484 434 23
Z9 Tanja 0995665772 372 24

 

Srebrna skupina:
 

redni

broj

ime mobitel bodovi mečevi
S1 Sanja M 0914593300   182 14
S2 Barbara KZ 098719201 351 20
S3 Martina 0981730919 483 21
S4 Anamarija M  098727434 518 24
S5 Lucija 0989918707 444 22
S6 Indra  0919440884 433 20
S7 Helena 0992270109 550 23
S8 Mia 098456039 490 24
S9 Jasna 0915178405  341 22
 
Voditelj lige: Marko 098664982
 
Tenis centar SRC Trnje: 016158300
 
Pravilnik lige:
 
  • Igra ukupno 18 igračica podjeljenih u dvije jakosne kategorije, zlatnu i srebrnu skupinu od po 9 igračica. Svaka skupina odigrava trokružni sistem mečeva, svaka sa svakom od 27 kola od čega je svaka igračica 3 puta slobodna. Završna priredba s druženjem (hrana + cuga) i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u petak, 30.09.2016 od 20 do 22 sati.
  • Mečevi se igraju na zbroj 40 poena; u slučaju da je rezultat 20:20 igra se još 1 zlatni bod; prva igračica servira 1 poen, pa svaka sljedeća po 2 poena; na zbroj 20 poena mijenjaju se strane; svaki osvojeni poen vrijedi 1 bod, a svi bodovi u mečevima se zbrajaju.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 10 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. U slučaju da meč nije gotov u predviđenom terminu od 1 sat mole se igračice koje igraju sljedeći meč da pričekaju završetak meča.
  • Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Trnje 2016.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i tenis centru SRC Trnje pozivom na broj 016158300 najkasnije do srijede do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina, te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč se može odigrati u terminu kada se dobije slobodan termin za nadoknadu od tenis centra SRC Trnje.
  • Igra se Babolat lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na drugo kolo.
Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!
 
Voditelj lige Marko / mob: 098664982
 
 
Raspored odigravanja:
 
Kolo
1,10, 19 kolo 1** 2-9 3-8 4-7 5-6
2,11, 20 kolo 6** 7-5 8-4 9-3 1-2
3, 12, 21 kolo 2** 3-1 4-9 5-8 6-7
4, 13, 22 kolo 7** 8-6 9-5 1-4 2-3
5, 14, 23 kolo 3** 4-2 5-1 6-9 7-8
6, 15, 24 kolo 8** 9-7 1-6 2-5 3-4
7, 16, 25 kolo 4** 5-3 6-2 7-1 8-9
8, 17, 26 kolo 9** 1-8 2-7 3-6 4-5
9, 18, 27 kolo 5** 6-4 7-3 8-2 9-1
 
 
1. kolo, nedjelja, 3.04.2016. 
 
17-18 sati teren broj 1: Z2-Z9: Silvana-Tanja 22:18
17-18 sati teren broj 2: Z3-Z8: Lidija-Tamara 23:17
17-18 sati teren broj 3: Z4-Z7: Snježana-Barbara R 14:26
17-18 sati teren broj 4: Z5-Z6: Katarina-Sanja 15:25
slobodna Z1 Verona
18-19 sati teren broj 1: S2-S9: Barbara KZ-Jasna 22:18
18-19 sati teren broj 2: S3-S8: Martina-Mia 24:16
18-19 sati teren broj 3: S4-S7: Anamarija M-Helena 21:20
18-19 sati teren broj 4: S5-S6: Lucija-Indra 16:24
slobodna S1 Sanja M
 
2. kolo, nedjelja, 10.04.2016.
 
17.30-18.30 sati teren broj _: Z7-Z5: Barbara R-Katarina 22:18
17.30-18.30 sati teren broj _: Z8-Z4: Tamara-Snježana 23:17
17.30-18.30 sati teren broj _: Z9-Z3: Tanja-Lidija 14:26
17.30-18.30 sati teren broj _: Z1-Z2: Verona-Silvana 25:15
slobodna Z6 Sanja
18.30-19.30 sati teren broj _: S7-S5: Helena-Lucija 21:20
18.30-19.30 sati teren broj _: S8-S4: Mia-Anamarija M 23:17
18.30-19.30 sati teren broj _: S9-S3: Jasna-Martina 13:27
18.30-19.30 sati teren broj _: S1-S2: Sanja M - Barbara KZ odgođeno
slobodna S6 Indra
 
3. kolo, petak, 15.04.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z1: Lidija-Verona 16:24
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z9: Snježana-Tanja 17:23
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z5-Z8: Katarina-Tamara 23:17
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z6-Z7: Sanja-Barbara R 21:19
slobodna Z2 Silvana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S1: Martina-Sanja M odgođeno 
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S7: Indra-Helena 18:22
19.00-20.00 sati teren broj 5: S5-S8: Lucija-Mia 15:25
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S9: Anamarija M-Jasna 26:14
slobodna S2 Barbara KZ 
 
4. kolo, petak, 22.04.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z9-Z5: Tanja-Katarina 18:22
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z4: Verona-Snježana 24:16
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z6: Tamara-Sanja 14:26
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z3: Silvana-Lidija 20:21
slobodna Z7 Barbara R 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S1-S4: Sanja M-Anamarija M 15:25
19.00-20.00 sati teren broj 4: S8-S6: Mia-Indra 17:23
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S3: Barbara KZ-Martina 15:25
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S5: Jasna-Lucija 13:27
slobodna S7 Helena
 
5. kolo, petak, 29.04.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z4-Z2: Snježana-Silvana 17:23
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z5-Z1: Katarina-Verona 20:21
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z6-Z9: Sanja-Tanja 32:8
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z8: Barbara R-Tamara 21:19
slobodna Z3 Lidija 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S4-S2: Anamarija M-Barbara KZ 23:17
19.00-20.00 sati teren broj 4: S5-S1: Lucija-Sanja M odgođeno 
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S8: Helena-Mia 25:15
20.30-21.30 sati teren broj 2: S6-S9: Indra-Jasna 29:11
slobodna S3 Martina 
 
6. kolo, petak, 6.05.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z4: Lidija-Snježana 26:14
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z6: Verona-Sanja 15:25
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z2-Z5: Silvana-Katarina 16:24
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z9-Z7: Tanja-Barbara R 13:27
slobodna Z8 Tamara 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S4: Martina-Anamarija M 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 4: S1-S6: Sanja M-Indra odgođeno
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S5: Barbara KZ-Lucija 17:23
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S7: Jasna-Helena 10:30
slobodna S8 Mia 
 
7. kolo, petak, 13.05.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z5-Z3: Katarina-Lidija odgođeno
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z6-Z2: Sanja-Silvana 27:13
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z9: Tamara-Tanja 24:16
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z1: Barbara R-Verona 26:14
slobodna Z4 Snježana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S5-S3: Lucija-Martina 20:21
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S2: Indra-Barbara KZ 25:15
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S1: Helena-Sanja M odgođeno
20.30-21.30 sati teren broj 2: S8-S9: Mia-Jasna 23:17
slobodna S4 Anamarija M 
 
8. kolo, petak, 20.05.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z6: Lidija-Sanja 23:17
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z5: Snježana-Katarina 17:23
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z1-Z8: Verona-Tamara 23:17
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z7: Silvana-Barbara R 19:21
slobodna Z9 Tanja
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S6: Martina-Indra 19:21
19.00-20.00 sati teren broj 4: S2-S7: Barbara KZ-Helena 11:29
19.00-20.00 sati teren broj 5: S1-S8: Sanja M-Mia 10:30
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S5: Anamarija M-Lucija 19:21
slobodna S9 Jasna 
 
9. kolo, petak, 27.05.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z6-Z4: Sanja-Snježana 30:10
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z9-Z1: Tanja-Verona 11:29
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z2: Tamara-Silvana 19:21
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z3: Barbara R-Lidija 20:21
slobodna Z5 Katarina 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S6-S4: Indra-Anamarija M 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 4: S7-S3: Helena-Martina 18:22
19.00-20.00 sati teren broj 5: S8-S2: Mia-Barbara KZ 25:15
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S1: Jasna-Sanja M 26:14
slobodna S5 Lucija 
 
10. kolo, petak, 3.06.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z2-Z9: Silvana-Tanja 24:16
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z5-Z6: Katarina-Sanja 19:21
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z3-Z8: Lidija-Tamara 26:14
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z4-Z7: Snježana-Barbara R 16:24
slobodna Z1 Verona 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S5-S6: Lucija-Indra 20:21
19.00-20.00 sati teren broj 4: S3-S8: Martina-Mia 23:17
19.00-20.00 sati teren broj 5: S4-S7: Anamarija M-Helena 14:26
20.30-21.30 sati teren broj 2: S2-S9: Barbara KZ-Jasna 21:20
slobodna S1 Sanja M
 
11. kolo, petak, 10.06.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z1-Z2: Verona-Silvana 19:21
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z9-Z3: Tanja-Lidija 15:25
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z4: Tamara-Snježana 19:21
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z5: Barbara R-Katarina 21:20
slobodna Z6 Sanja 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S7-S5: Helena-Lucija 23:17
19.00-20.00 sati teren broj 4: S8-S4: Mia-Anamarija M 14:26
19.00-20.00 sati teren broj 5: S1-S2: Sanja M-Barbara KZ 13:27
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S3: Jasna-Martina  14:26
slobodna S6 Indra 
 
12. kolo, petak, 17.06.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z1: Lidija-Verona 18:22
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z9: Snježana-Tanja 19:21
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z5-Z8: Katarina-Tamara 24:16
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z6-Z7: Sanja-Barbara R 23:17
slobodna Z2 Silvana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S1: Martina-Sanja M 26:14
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S7: Indra-Helena 24:16
19.00-20.00 sati teren broj 5: S5-S8: Lucija-Mia 15:25
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S9: Anamarija M-Jasna 26:14
slobodna S2 Barbara KZ 
 
13. kolo, petak, 24.06.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z9-Z5: Tanja-Katarina 15:25
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z4: Verona-Snježana 31:9
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z6: Tamara-Sanja 11:29
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z3: Silvana-Lidija 15:25
slobodna Z7 Barbara R 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S1-S4: Sanja M-Anamarija M 13:27
19.00-20.00 sati teren broj 4: S8-S6: Mia-Indra 13:27
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S3: Barbara KZ-Martina 12:28
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S5: Jasna-Lucija 15:25
slobodna S7 Helena
 
14. kolo, petak, 1.07.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z4-Z2: Snježana-Silvana 18:22
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z5-Z1: Katarina-Verona 
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z6-Z9: Sanja-Tanja 26:14
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z8: Barbara R-Tamara 27:13
slobodna Z3 Lidija 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S4-S2: Anamarija M-Barbara KZ 22:18
19.00-20.00 sati teren broj 4: S5-S1: Lucija-Sanja M 27:13
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S8: Helena-Mia 23:17
20.30-21.30 sati teren broj 2: S6-S9: Indra-Jasna 21:19
slobodna S3 Martina 
 
15. kolo, petak, 8.07.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z4: Lidija-Snježana 28:12
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z6: Verona-Sanja 13:27
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z2-Z5: Silvana-Katarina 22:18
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z9-Z7: Tanja-Barbara R 17:23
slobodna Z8 Tamara 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S4: Martina-Anamarija M 22:18
19.00-20.00 sati teren broj 4: S1-S6: Sanja M-Indra 
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S5: Barbara KZ-Lucija 18:22
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S7: Jasna-Helena 13:27
slobodna S8 Mia 
 
16. kolo, petak, 15.07.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z5-Z3: Katarina-Lidija 
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z6-Z2: Sanja-Silvana 23:17
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z9: Tamara-Tanja 25:15
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z1: Barbara R-Verona 14:26
slobodna Z4 Snježana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S5-S3: Lucija-Martina 18:22
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S2: Indra-Barbara KZ 
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S1: Helena-Sanja M 30:10
20.30-21.30 sati teren broj 2: S8-S9: Mia-Jasna 23:17
slobodna S4 Anamarija M 
 
17. kolo, petak, 22.07.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z6: Lidija-Sanja 18:22
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z5: Snježana-Katarina 10:30
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z1-Z8: Verona-Tamara 23:17
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z7: Silvana-Barbara R 26:14
slobodna Z9 Tanja
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S6: Martina-Indra 22:18
19.00-20.00 sati teren broj 4: S2-S7: Barbara KZ-Helena 17:23
19.00-20.00 sati teren broj 5: S1-S8: Sanja M-Mia 19:21
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S5: Anamarija M-Lucija 22:18
slobodna S9 Jasna 
 
18. kolo, petak, 29.07.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z6-Z4: Sanja-Snježana 26:14
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z9-Z1: Tanja-Verona 12:28
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z2: Tamara-Silvana 19:21
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z3: Barbara R-Lidija 
slobodna Z5 Katarina 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S6-S4: Indra-Anamarija M 18:22
19.00-20.00 sati teren broj 4: S7-S3: Helena-Martina 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 5: S8-S2: Mia-Barbara KZ 16:24
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S1: Jasna-Sanja M 26:14
slobodna S5 Lucija 
 
19. kolo, petak, 5.08.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z2-Z9: Silvana-Tanja 22:18
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z5-Z6: Katarina-Sanja 17:23
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z3-Z8: Lidija-Tamara 15:25
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z4-Z7: Snježana-Barbara R 22:18
slobodna Z1 Verona 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S5-S6: Lucija-Indra 24:16
19.00-20.00 sati teren broj 4: S3-S8: Martina-Mia 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 5: S4-S7: Anamarija M-Helena 9:31
20.30-21.30 sati teren broj 2: S2-S9: Barbara KZ-Jasna 25:15
slobodna S1 Sanja M
 
20. kolo, petak, 12.08.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z1-Z2: Verona-Silvana 23:17
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z9-Z3: Tanja-Lidija 18:22
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z4: Tamara-Snježana 29:11
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z5: Barbara R-Katarina 
slobodna Z6 Sanja 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S7-S5: Helena-Lucija 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 4: S8-S4: Mia-Anamarija M 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 5: S1-S2: Sanja M - Barbara KZ 
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S3: Jasna-Martina  15:25
slobodna S6 Indra 
 
21. kolo, petak, 19.08.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z1: Lidija-Verona 16:24
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z9: Snježana-Tanja 22:18
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z5-Z8: Katarina-Tamara 
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z6-Z7: Sanja-Barbara R 27:13
slobodna Z2 Silvana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S1: Martina-Sanja M
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S7: Indra-Helena 19:21
19.00-20.00 sati teren broj 5: S5-S8: Lucija-Mia 13:27
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S9: Anamarija M-Jasna 24:16
slobodna S2 Barbara KZ 
 
22. kolo, petak, 26.08.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z9-Z5: Tanja-Katarina 15:25
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z4: Verona-Snježana 27:13
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z6: Tamara-Sanja 15:25
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z3: Silvana-Lidija 21:20
slobodna Z7 Barbara R 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S1-S4: Sanja M-Anamarija M 9:31
19.00-20.00 sati teren broj 4: S8-S6: Mia-Indra 17:23
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S3: Barbara KZ-Martina 
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S5: Jasna-Lucija 
slobodna S7 Helena
 
23. kolo, petak, 2.09.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z4-Z2: Snježana-Silvana 18:22
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z5-Z1: Katarina-Verona 18:22
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z6-Z9: Sanja-Tanja 33:7
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z8: Barbara R-Tamara 20:21
slobodna Z3 Lidija 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S4-S2: Anamarija M-Barbara KZ 24:16
19.00-20.00 sati teren broj 4: S5-S1: Lucija-Sanja M  30:10
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S8: Helena-Mia 23:17
20.30-21.30 sati teren broj 2: S6-S9: Indra-Jasna 27:13
slobodna S3 Martina 
 
24. kolo, petak, 9.09.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z4: Lidija-Snježana 21:19
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z1-Z6: Verona-Sanja 24:16
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z2-Z5: Silvana-Katarina 17:23
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z9-Z7: Tanja-Barbara R 15:25
slobodna Z8 Tamara 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S4: Martina-Anamarija M 21:19
19.00-20.00 sati teren broj 4: S1-S6: Sanja M-Indra 
19.00-20.00 sati teren broj 5: S2-S5: Barbara KZ-Lucija 17:23
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S7: Jasna-Helena 11:29
slobodna S8 Mia 
 
25. kolo, petak, 16.09.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z5-Z3: Katarina-Lidija 
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z6-Z2: Sanja-Silvana 27:13
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z9: Tamara-Tanja 22:18
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z1: Barbara R-Verona 11:29
slobodna Z4 Snježana 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S5-S3: Lucija-Martina 16:24
19.00-20.00 sati teren broj 4: S6-S2: Indra-Barbara KZ 25:15
19.00-20.00 sati teren broj 5: S7-S1: Helena-Sanja M 26:14
20.30-21.30 sati teren broj 2: S8-S9: Mia-Jasna 29:11
slobodna S4 Anamarija M 
 
26. kolo, petak, 23.09.2016. 
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z3-Z6: Lidija-Sanja 
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z4-Z5: Snježana-Katarina 17:23
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z1-Z8: Verona-Tamara 21:19
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z2-Z7: Silvana-Barbara R 
slobodna Z9 Tanja
19.00-20.00 sati teren broj 1: S3-S6: Martina-Indra 26:14
19.00-20.00 sati teren broj 4: S2-S7: Barbara KZ-Helena 13:27
19.00-20.00 sati teren broj 5: S1-S8: Sanja M-Mia 14:26
20.30-21.30 sati teren broj 2: S4-S5: Anamarija M-Lucija 25:15
slobodna S9 Jasna 
 
27. kolo, petak, 30.09.2016. -SVEČANA ZAKUSKA S PROGLAŠENJEM POBJEDNICA -
SVE UČESNICE UJEDNO I POBJEDNICE, DODJELA MEDALJA ZA SVE I PEHARA ZA NAJBOLJE
 
18.30-19.30 sati teren broj 2: Z6-Z4: Sanja-Snježana 29:11
18.30-19.30 sati teren broj 3: Z9-Z1: Tanja-Verona 9:31
19.30-20.30 sati teren broj 2: Z8-Z2: Tamara-Silvana 20:21
20.00-21.00 sati teren broj 1: Z7-Z3: Barbara R-Lidija 
slobodna Z5 Katarina 
19.00-20.00 sati teren broj 1: S6-S4: Indra-Anamarija M 19:21
19.00-20.00 sati teren broj 4: S7-S3: Helena-Martina 18:22
19.00-20.00 sati teren broj 5: S8-S2: Mia-Barbara KZ 24:16
20.30-21.30 sati teren broj 2: S9-S1: Jasna-Sanja M 
slobodna S5 Lucija 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS