Rekreativna liga muški - Dugave 2016

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. MLADEN 0912794109
  2. ZVONKO 0992663277
  3. DARKO 0989807206
  4. GORAN J 0992104299
  5. IVICA 0913332599
  6. SINIŠA 0995990506 
  7. DAMIR 0914004584 
  8. MARKO P 0989299699
  9. IVAN 0977218625
  10. ROBI L. 0914007102
  11. GORAN R 0996959466
  12. DALIBOR 098208112
  13. DAVOR 0914455890
  14. ŽELJKO 0916348941
ZAMJENA:
  1. MILJENKO 0956464112
  2. MATE 098428012
PRAVILNIK LIGE:
  • IGRA SE LIGA OD 14 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 13 KOLA (U PERIODU OD 1.4. - 3.7.2016.) NAKON ČEGA SLIJEDI DODATNIH 5 KOLA ( U PERIODU OD 21.8. DO 24.9.2016.) U LIGI ZA PRVAKA (OD 1. DO 6. MJESTA) I LIGI ZA BEDAKA (OD 7. DO 14. MJESTA). SEZONU ZAVRŠAVAMO TRADICIONALNIM TURNIROM PAROVA  (ROUND ROBIN) U NEDJELJU, 25. RUJAN 2016. S POČETKOM U 8 SATI, UZ DRUŽENJEM (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE TURNIRA I LIGE (OSIGURANE MEDALJE I PEHAR).
  • MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE
  • U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA
  • TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 15 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.20, 12.2013.40, 13.40-15 SATI)
  • NA KRAJU MEČA PORAŽENI IGRAČ PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr
  • REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA MUŠKI DUGAVE 2016. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)
  • U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE) A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 4.07. DO 20.8.2016.
  • U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA
  • IGRA SE BABOLAT LOPTICAMA KOJE ĆE OSIGURATI VODITELJ LIGE
  • SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!
SPORTSKI POZDRAV!
VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982
TABLICA NAKON 13. KOLA    
POREDAK IME IGRAČA

BROJ

ODIGRANIH

MEČEVA

UKUPAN

BROJ

BODOVA

LIGA ZA

PRVAKA

/BEDAKA

1 IVAN 12 201 P1
2 DARKO 12 190 P2
3 DALIBOR 12 182 P3
4 IVICA 12 176 P4
5 ZVONKO 11 158 P5
6 ŽELJKO 13 139 P6
7 GORAN J 13 123 B1
8 ROBI L 13 117 B2
9 MLADEN 12 113 B3
10 ROBI B/DADO 10 102 B4
11 DAMIR 10 72 B5
12 SINIŠA 8 51 B6
13 GORAN R 12 18 B7
14 MARKO 8 15 B8
TABLICA NAKON 5. KOLA - LIGA ZA PRVAKA  
POREDAK IME IGRAČA BROJ ODIGRANIH MEČEVA UKUPAN BROJ BODOVA
1 IVAN 3 49
2 DARKO 3 43
3 ZVONKO 3 34
4 DALIBOR 3 32
5 ŽELJKO 4 8
6 IVICA 0 0
   
TABLICA NAKON 5. KOLA - LIGA ZA BEDAKA  
POREDAK IME IGRAČA BROJ ODIGRANIH MEČEVA UKUPAN BROJ BODOVA
1 ROBI L 3 48
2 GORAN J 4 44
3 SINIŠA 3 39
4 ROBI B/DADO 1 17
5 MLADEN 2 16
6 MARKO 1 6
7 GORAN R 2 2
8 DAMIR 0 0
 
RASPORED ODIGRAVANJA:
RASPORED

DATUM

8.00-

9.30h

T1

 9.30-

11.00h

T1

 11.00-

12.20h

T1

 11.00-

12.20h

T2

 12.20-

13.40h

T1

 12.20-

13.40h

T2

13.40-

15.00h

 T1 

1. KOLO

03.04.

14-1

2-13

3-12

4-11

5-10

6-9

   7-8

 2. KOLO

10.04.

14-8

2-1

12-4

13-3

10-6

9-7

  11-5

 3. KOLO

17.04.

14-2

3-1

6-11

5-12

4-13

7-10

   8-9

4. KOLO

24.04.

14-9

2-3

11-7

1-4

13-5

12-6

  10-8

 5. KOLO

01.05.

14-3

2-4

8-11

5-1

7-12

6-13

  9-10

 6. KOLO

08.05.

14-10

2-5

11-9

1-6

12-8

3-4

  13-7

 7. KOLO

15.05.

14-4

6-2

10-11

7-1

9-12

5-3

  8-13

 8. KOLO

22.05.

14-11

2-7

1-8

12-10

4-5

3-6

 13-9

 9. KOLO

29.05.

 5-14

8-2

11-12

9-1

6-4

10-13

  7-3
              10. KOLO  05.06.   14-12      2-9    13-11   1-10     4-7     5-6    3-8
   DJEČJI TURNIRI  12.06.

-

-

-

-

-

-

     -

11. KOLO

19.06.

6-14

10-2

11-1

12-13

9-3

7-5

   8-4

12. KOLO

26.06.

14-13

2-11

1-12

4-9

6-7

3-10

   5-8
               13. KOLO  03.07.    7-14    12-2    13-1    11-3    10-4    9-5    8-6

 1. KOLO

21.08.

 P1-P6

P2-P5

 P3-P4

B8-B5

B6-B4

B-B3

B1-B2

 2. KOLO

28.08.

 P3-P6

   P4-P2

 P5-P1

B2-B8

B3-B1

B4-B7

B5-B6

 3. KOLO

04.09.

 P6-P4

 P5-P3 

 P1-P2

B8-B6

B7-B5

B1-B4

B2-B3

 4. KOLO

11.09.

 P2-P6 

 P3-P1 

  P4-P5 

B3-B8

B4-B2

B5-B1

B6-B7

     5. KOLO***

18.09.

P6-P5

P1PL4

 P2-P3

B4-B8

B5-B3

B6-B2

B7-B1

SUBOTA, 8.10. U 9 SATI

ROŠTILJ + TURNIR PAROVA 

08.10.

-

-

-

-

-

-

 

 

REZULTATI:

1. KOLO ŽELJKO - MLADEN 6:3 6:3
  ZVONKO - ROBI B/DADO 3:6 6:0 11:9
  DARKO - DALIBOR 0:6 7:6 11:4
  GORAN J - GORAN R 6:0 6:0
  IVICA - ROBI L 6:0 6:0
  SINIŠA - IVAN 0:6 0:6
  DAMIR - MARKO 6:0 6:1
2. KOLO ŽELJKO - MARKO 6:1 6:1
  ZVONKO - MLADEN 7:5 6:3
  DALIBOR - GORAN J 7:5 6:3
  ROBI B/DADO - DARKO 1:6 0:6
  ROBI L - SINIŠA 6:4 5:7 11:9
  IVAN - DAMIR 6:0 6:0
  GORAN R - IVICA 1:6 2:6
3. KOLO ŽELJKO - ZVONKO 5:7 1:6
  DARKO - MLADEN 6:0 6:1
  SINIŠA - GORAN R 6:3 6:2
  IVICA - DALIBOR ODGOĐENO
  GORAN J - ROBI B/DADO 0:6 6:3 4:10
  DAMIR - ROBI L 1:6 4:6
  MARKO - IVAN ODGOĐENO
4. KOLO ŽELJKO - IVAN 0:6 0:6
  ZVONKO - DARKO 7:6 5:7 4:10
  GORAN R - DAMIR 2:6 1:6
  MLADEN - GORAN J 6:4 6:3
  ROBI B/DADO - IVICA 3:6 3:6
  DALIBOR - SINIŠA 6:1 5:7 12:10
  ROBI L - MARKO 6:1 6:4
5. KOLO ŽELJKO - DARKO 2:6 0:6
  ZVONKO - GORAN J 6:1 7:6
  MARKO - GORAN R ODGOĐENO
  IVICA - MLADEN 6:2 6:1
  DAMIR - DALIBOR 2:6 2:6
  SINIŠA - ROBI B/DADO ODGOĐENO
  IVAN - ROBI L 6:0 6:0
6. KOLO ŽELJKO - ROBI L 1:6 6:3 10:4
  ZVONKO - IVICA 2:6 4:6
  GORAN R - IVAN 0:6 0:6
  MLADEN - SINIŠA ODGOĐENO
  DALIBOR - MARKO 6:0 6:2
  DARKO - GORAN J 6:1 6:1
  ROBI B/DADO - DAMIR ODGOĐENO
7. KOLO ŽELJKO - GORAN J 3:6 7:6 10:6
  SINIŠA - ZVONKO ODGOĐENO
  ROBI L - GORAN R 6:1 6:3
  DAMIR - MLADEN 6:7 0:6
  IVAN - DALIBOR 6:2 6:1
  IVICA - DARKO 2:6 1:6
  MARKO - ROBI B/DADO ODGOĐENO
8. KOLO ŽELJKO - GORAN R 6:1 6:0
  ZVONKO - DAMIR 7:5 6:0
  MLADEN - MARKO 6:0 6:1
  DALIBOR - ROBI L 6:4 7:5
  GORAN J - IVICA 1:6 2:6
  DARKO - SINIŠA 6:2 6:2
  ROBI B/DADO - IVAN 3:6 3:6
9. KOLO IVICA - ŽELJKO 6:2 6:1
  MARKO - ZVONKO ODGOĐENO
  GORAN R - DALIBOR 0:6 0:6
  IVAN - MLADEN 6:0 6:3
  SINIŠA - GORAN J 2:6 2:6
  ROBI L - ROBI B/DADO 1:6 2:6
  DAMIR - DARKO ODGOĐENO
10. KOLO ŽELJKO - DALIBOR 2:6 1:6
  ZVONKO - IVAN 5:7 6:7
  ROBI B/DADO - GORAN R 6:0 6:0
  MLADEN - ROBI L 6:1 7:5
  GORAN J - DAMIR 6:4 6:1
  IVICA - SINIŠA 6:0 6:1
  DARKO - MARKO 6:0 6:0
11. KOLO SINIŠA - ŽELJKO 3:6 3:6
  ROBI L - ZVONKO 0:6 6:7
  GORAN R - MLADEN 0:6 1:6
  DALIBOR - ROBI B/DADO 1:6 6:3 10:7
  IVAN - DARKO 1:6 6:1 16:14
  DAMIR - IVICA 1:6 1:6
  MARKO - GORAN J 1:6 1:6
12. KOLO ŽELJKO - ROBI B/DADO 6:3 2:6 10:4
  ZVONKO - GORAN R 6:0 6:0
  MLADEN - DALIBOR 4:6 0:6
  GORAN J - IVAN 1:6 0:6
  SINIŠA - DAMIR ODGOĐENO
  DARKO - ROBI L 6:1 6:2
  IVICA - MARKO 6:0 6:2
13. KOLO DAMIR - ŽELJKO 7:6 4:6 10:12
  DALIBOR - ZVONKO 6:3 7:5
  ROBI B/DADO - MLADEN 6:0 6:1
  GORAN R - DARKO 0:6 1:6
  ROBI L - GORAN J 3:6 6:3 11:9
  IVAN - IVICA 6:0 6:3
  MARKO - SINIŠA ODGOĐENO
     
   

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS