Rekreativna liga - Dame ljeto Trnje 2017

Rekreativna liga - Dame ljeto Trnje 2017

Info: turnir mješovitih parova, je odgođen zbog kiše za listopad, 14.10.2017.

Dame: 

Zlatna skupina: 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

Z01

Helena

0992270109

124

22

Z02

Silvana

0992117916

163

21

Z03

Indra 

0919440884

66

21

Z04

Snježana

0989421091

128

24

Z05

Natali

0916152577

174

21

Z06

Ana

0911763599

146

21

Z07

Martina

0981730919

153

23

Z08

Tamara

0912794484

154

23

Z09

Tanja

0995665772

116

24

Z10      

Marijana      

098435276   

225

25

Srebrna skupina:

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

S01

Vesna

0916474746

98

14

S02

Barbara KZ

098719201

65

15

S03

Danijela

0915814402

82

17

S04

Ivana 

0915617232

144

17

S05

Sanja

0914593300

84

18

S06

Mihaela

0981858953

158

23

S07

Anamarija C

0989765150

97

16

S08

Mia

098456039

143

18

S09

Jasna

0915178405

96

18

S10

Anamarija M

098727434

192

22

Voditelj lige: Marko 098664982

Tenis centar SRC Trnje: 016158300

Pravilnik lige:

·         Igra ukupno 20 igračica podjeljenih u dvije jakosne kategorije, zlatnu i srebrnu skupinu od po 10 igračica. Svaka skupina odigrava trokružni sistem mečeva, svaka sa svakom od 25 kola.Završna priredba s druženjem (hrana + cuga) i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u petak, 29.09.2017. od 20 do 22 sati.

·         Mečevi se igraju do 9 gemova; u slučaju da je rezultat 8:8 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 9 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 7:4, 8:6, itd.

·         Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. U slučaju da meč nije gotov u predviđenom terminu od 1 sat mole se igračice koje igraju sljedeći meč da pričekaju završetak tekućeg gema.

·         Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).

·         Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Trnje 2017.

·         U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i tenis centru SRC Trnje pozivom na broj 016158300 najkasnije do četvrtka do 12 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina, te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč se može odigrati u terminu kada se dobije slobodan termin za nadoknadu od tenis centra SRC Trnje.

·         Igra se Yonex lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

Raspored odigravanja:

Raspored

1,10, 19 kolo

1-10

2-9

3-8

4-7

5-6

2,11, 20 kolo

6-10

7-5

8-4

9-3

1-2

3, 12, 21 kolo

2-10

3-1

4-9

5-8

6-7

4, 13, 22 kolo

7-10

8-6

9-5

1-4

2-3

5, 14, 23 kolo

3-10

4-2

5-1

6-9

7-8

6, 15, 24 kolo

8-10

9-7

1-6

2-5

3-4

7, 16, 25 kolo

4-10

5-3

6-2

7-1

8-9

8, 17, kolo

9-10

1-8

2-7

3-6

4-5

9, 18 kolo

5-10

6-4

7-3

8-2

9-1

 

1. kolo, petak, 14.04.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z10: Helena-Marijana 1:9

19-20 sati teren broj 2: Z02-Z09: Silvana-Tanja 9:1

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z08: Indra-Tamara 3:9

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z07: Snježana-Martina 5:9

19-20 sati teren broj 5: Z05-Z06: Natali-Ana 7:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S10: Vesna-Anamarija M 3:9

20-21 sati teren broj 1: S02-S09: Barbara KZ-Jasna odgođeno

20-21 sati teren broj 2: S03-S08: Danijela-Mia 4:9

20-21 sati teren broj 3: S04-S07: Ivana-Anamarija C 8:9

20-21 sati teren broj 6: S05-S06: Sanja M-Mihaela 5:9

2. kolo, petak, 21.04.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z06-Z10: Ana-Marijana 4:9

19-20 sati teren broj 2: Z07-Z05: Martina-Natali 9:3

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z04: Tamara-Snježana 9:7

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z03: Tanja-Indra 9:4

19-20 sati teren broj 5: Z01-Z02: Helena-Silvana 4:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Vesna-Barbara KZ 6:7

20-21 sati teren broj 1: S07-S05: Anamarija C-Sanja M odgođeno

20-21 sati teren broj 2: S08-Z04: Mia-Ivana odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S09-S03: Jasna-Danijela 7:9

20-21 sati teren broj 6: S06-S10: Mihaela-Anamarija M 3:9

3. kolo, petak, 28.04.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z02-Z10: Silvana-Marijana 5:9

19-20 sati teren broj 2: Z03-Z01: Indra-Helena 4:9

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z09: Snježana-Tanja 7:4

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z08: Natali-Tamara 9:8

19-20 sati teren broj 5: Z06-Z07: Ana-Martina 6:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S03-S01: Danijela-Vesna 4:9

20-21 sati teren broj 1: S02-S10: Barbara KZ-Anamarija M 5:9

20-21 sati teren broj 2: S04-S09: Ivana-Jasna 9:1

20-21 sati teren broj 3: S05-S08: Sanja M-Mia 4:9

20-21 sati teren broj 6: S06-S07: Mihaela-Anamarija C 9:4

4. kolo, petak, 5.05.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z07-Z10: Martina-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z08-Z06: Tamara-Ana 9:5

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z05: Tanja-Natali 3:9

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z04: Helena-Snježana 8:4

19-20 sati teren broj 5: Z02-Z03: Silvana-Indra 9:0

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S04: Vesna-Ivana 2:9

20-21 sati teren broj 1: S07-S10: Anamarija C-Anamarija M 2:9

20-21 sati teren broj 2: S02-S03: Barbara KZ-Danijela 8:5

20-21 sati teren broj 3: S09-S05: Jasna-Sanja M 4:4

20-21 sati teren broj 6: S08-S06: Mia-Mihaela odgođeno 9:8

5. kolo, petak, 12.05.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z03-Z10: Indra-Marijana 4:9

19-20 sati teren broj 2: Z04-Z02: Snježana-Silvana 1:9

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z01: Natali-Helena 9:3

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z09: Ana-Tanja 5:9

19-20 sati teren broj 5: Z07-Z08: Martina-Tamara 6:8

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S05-S01: Sanja M-Vesna 5:9

20-21 sati teren broj 1: S03-S10: Danijela-Anamarija M 1:9

20-21 sati teren broj 2: S04-S02: Ivana-Barbara KZ 9:1

20-21 sati teren broj 3: S07-S08: Anamarija C-Mia odgođeno

20-21 sati teren broj 6: S06-S09: Mihaela-Jasna 9:3

6. kolo, petak, 19.05.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z08-Z10: Tamara-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z09-Z07:  Tanja-Martina 9:4

19-20 sati teren broj 3: Z01-Z06: Helena-Ana 2:9

19-20 sati teren broj 4: Z02-Z05: Silvana-Natali 3:9

19-20 sati teren broj 5: Z03-Z04: Indra-Snježana 2:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S08-S10: Mia-Anamarija M 4:9

20-21 sati teren broj 1: S03-S04: Danijela-Ivana 1:9

20-21 sati teren broj 2: S09-S07: Jasna-Anamarija C 9:3

20-21 sati teren broj 3: S02-S05: Barbara KZ-Sanja M 6:4

20-21 sati teren broj 6: S01-S06: Vesna-Mihaela odgođeno 9:6

7. kolo, petak, 26.05.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z04-Z10: Snježana-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z05-Z03: Natali-Indra 9:6

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z02: Ana-Silvana 5:7

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z01: Martina-Helena 9:8

19-20 sati teren broj 5: Z08-Z09: Tamara-Tanja 9:7

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S07-S01: Anamarija C-Vesna 4:9

20-21 sati teren broj 1: S04-S10: Ivana-Anamarija M 4:7

20-21 sati teren broj 2: S05-S03: Sanja M-Danijela 9:7

20-21 sati teren broj 3: S08-S09: Mia-Jasna 9:5

20-21 sati teren broj 6: S06-S02:  Mihaela-Barbara KZ 9:2

8. kolo, petak, 02.06.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z09-Z10: Tanja-Marijana 1:9

19-20 sati teren broj 2: Z01-Z08: Helena-Tamara 2:9

19-20 sati teren broj 3: Z02-Z07: Silvana-Martina 5:9

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z06: Indra-Ana 4:9

19-20 sati teren broj 5: Z04-Z05: Snježana-Natali 2:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S08: Vesna-Mia 9:3

20-21 sati teren broj 1: S09-S10: Jasna-Anamarija M 3:9

20-21 sati teren broj 2: S02-S07: Barbara KZ-Anamarija C 8:6

20-21 sati teren broj 3: S04-S05: Ivana-Sanja M 2:9

20-21 sati teren broj 6: S03-S06: Danijela-Mihaela 8:9

9. kolo, petak, 09.06.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z10: Natali-Marijana 8:9

19-20 sati teren broj 2: Z06-Z04: Ana-Snježana 5:6

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z03: Martina-Indra 9:5

19-20 sati teren broj 4: Z08-Z02: Tamara-Silvana 5:9

19-20 sati teren broj 5: Z09-Z01: Tanja-Helena 0:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S09-S01: Jasna-Vesna odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S05-S10: Sanja M-Anamarija M 5:9

20-21 sati teren broj 2: S07-S03: Anamarija C-Danijela 9:4

20-21 sati teren broj 3: S08-S02: Mia-Barbara KZ 9:2

20-21 sati teren broj 6: S06-S04: Mihaela-Ivana 6:9

10. kolo, petak, 16.06.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z10: Helena-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z02-Z09: Silvana-Tanja 9:2

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z08: Indra-Tamara 3:9

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z07: Snježana-Martina 6:9

19-20 sati teren broj 5: Z05-Z06: Natali-Ana 9:5

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S10: Vesna-Anamarija M 3:9

20-21 sati teren broj 1: S02-S09: Barbara KZ-Jasna 4:7

20-21 sati teren broj 2: S03-S08: Danijela-Mia 5:9

20-21 sati teren broj 3: S04-S07: Ivana-Anmarija C 9:4

20-21 sati teren broj 6: S05-S06: Sanja M-Mihaela 9:8

11. kolo, petak, 23.06.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z06-Z10: Ana-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z07-Z05: Martina-Natali 5:9

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z04: Tamara-Snježana 2:7

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z03: Tanja-Indra 9:1

19-20 sati teren broj 5: Z01-Z02: Helena-Silvana 3:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Vesna-Barbara KZ odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S07-S05: Anamarija C-Sanja M 9:3

20-21 sati teren broj 2: S08-Z04: Mia-Ivana  6:6

20-21 sati teren broj 3: S09-S03: Jasna-Danijela 9:5

20-21 sati teren broj 6: S06-S10: Mihaela-Anamarija M 4:9

12. kolo, petak, 30.06.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z02-Z10: Silvana-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z03-Z01: Indra-Helena odgođeno

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z09: Snježana-Tanja 8:9

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z08: Natali-Tamara 9:2

19-20 sati teren broj 5: Z06-Z07: Ana-Martina 6:7

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S03-S01: Danijela-Vesna 4:9

20-21 sati teren broj 1: S02-S10: Barbara KZ-Anamarija M 6:9

20-21 sati teren broj 2: S04-S09: Ivana-Jasna odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S05-S08: Sanja M-Mia 4:9

20-21 sati teren broj 6: S06-S07: Mihaela-Anamarija C 9:8

13. kolo, petak, 07.07.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z07-Z10: Martina-Marijana 4:9

19-20 sati teren broj 2: Z08-Z06: Tamara-Ana 7:9

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z05: Tanja-Natali 4:9

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z04: Helena-Snježana 9:3

19-20 sati teren broj 5: Z02-Z03: Silvana-Indra 9:1

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S04: Vesna-Ivana odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S07-S10: Anamarija C-Anamarija M 2:9

20-21 sati teren broj 2: S02-S03: Barbara KZ-Danijela odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S09-S05: Jasna-Sanja M 9:5

20-21 sati teren broj 6: S08-S06: Mia-Mihaela 9:3

14. kolo, petak, 14.07.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z03-Z10: Indra-Marijana 1:9

19-20 sati teren broj 2: Z04-Z02: Snježana-Silvana 6:9

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z01: Natali-Helena 9:6

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z09: Ana-Tanja 9:4

19-20 sati teren broj 5: Z07-Z08: Martina-Tamara 8:7

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S05-S01: Sanja M-Vesna odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S03-S10: Danijela-Anamarija M 1:9

20-21 sati teren broj 2: S04-S02: Ivana-Barbara KZ 9:2

20-21 sati teren broj 3: S07-S08: Anamarija C-Mia 6:9

20-21 sati teren broj 6: S06-S09: Mihaela-Jasna 6:9

15. kolo, petak, 21.07.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z08-Z10: Tamara-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z09-Z07:  Tanja-Martina 4:6

19-20 sati teren broj 3: Z01-Z06: Helena-Ana 3:9

19-20 sati teren broj 4: Z02-Z05: Silvana-Natali 8:9

19-20 sati teren broj 5: Z03-Z04: Indra-Snježana 7:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S08-S10: Mia-Anamarija M 2:9

20-21 sati teren broj 1: S03-S04: Danijela-Ivana 2:9

20-21 sati teren broj 2: S09-S07: Jasna-Anamarija C odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S02-S05: Barbara KZ-Sanja M odgođeno

20-21 sati teren broj 6: S01-S06: Vesna-Mihaela 5:9

16. kolo, petak, 28.07.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z04-Z10: Snježana-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z05-Z03: Natali-Indra 9:2

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z02: Ana-Silvana odgođeno

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z01: Martina-Helena 9:8

19-20 sati teren broj 5: Z08-Z09: Tamara-Tanja 9:2

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S07-S01: Anamarija C-Vesna odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S04-S10: Ivana-Anamarija M 9:7

20-21 sati teren broj 2: S05-S03: Sanja M-Danijela 3:9

20-21 sati teren broj 3: S08-S09: Mia-Jasna 9:2

20-21 sati teren broj 6: S06-S02:  Mihaela-Barbara KZ 6:7

17. kolo, petak, 4.08.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z09-Z10: Tanja-Marijana 4:9

19-20 sati teren broj 2: Z01-Z08: Helena-Tamara 9:7

19-20 sati teren broj 3: Z02-Z07: Silvana-Martina 9:5

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z06: Indra-Ana 3:9

19-20 sati teren broj 5: Z04-Z05: Snježana-Natali 2:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S08: Vesna-Mia odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S09-S10: Jasna-Anamarija M 6:9

20-21 sati teren broj 2: S02-S07: Barbara KZ-Anamarija C odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S04-S05: Ivana-Sanja M 9:6

20-21 sati teren broj 6: S03-S06: Danijela-Mihaela 7:9

18. kolo, petak, 11.08.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z10: Natali-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z06-Z04: Ana-Snježana 9:5

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z03: Martina-Indra 9:5

19-20 sati teren broj 4: Z08-Z02: Tamara-Silvana 4:9

19-20 sati teren broj 5: Z09-Z01: Tanja-Helena 9:7

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S09-S01: Jasna-Vesna 3:9

20-21 sati teren broj 1: S05-S10: Sanja M-Anamarija M 4:9

20-21 sati teren broj 2: S07-S03: Anamarija C-Danijela odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S08-S02: Mia-Barbara KZ 9:5

20-21 sati teren broj 6: S06-S04: Mihaela-Ivana 4:9

19. kolo, petak, 18.08.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z10: Helena-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z02-Z09: Silvana-Tanja 9:2

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z08: Indra-Tamara 4:9

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z07: Snježana-Martina 5:9

19-20 sati teren broj 5: Z05-Z06: Natali-Ana 4:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S10: Vesna-Anamarija M 8:7

20-21 sati teren broj 1: S02-S09: Barbara KZ-Jasna odgođno

20-21 sati teren broj 2: S03-S08: Danijela-Mia 3:9

20-21 sati teren broj 3: S04-S07: Ivana-Anmarija C odgođeno

20-21 sati teren broj 6: S05-S06: Sanja M-Mihaela odgođeno

20. kolo, petak, 25.08.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z06-Z10: Ana-Marijana 1:9

19-20 sati teren broj 2: Z07-Z05: Martina-Natali odgođeno

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z04: Tamara-Snježana 9:7

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z03: Tanja-Indra 9:4

19-20 sati teren broj 5: Z01-Z02: Helena-Silvana 5:9

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Vesna-Barbara KZ odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S07-S05: Anamarija C-Sanja M 9:3

20-21 sati teren broj 2: S08-Z04: Mia-Ivana  odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S09-S03: Jasna-Danijela odgođeno

20-21 sati teren broj 6: S06-S10: Mihaela-Anamarija M 6:9

21. kolo, petak, 01.09.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z02-Z10: Silvana-Marijana 6:9

19-20 sati teren broj 2: Z03-Z01: Indra-Helena 2:9

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z09: Snježana-Tanja 9:5

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z08: Natali-Tamara 9:6

19-20 sati teren broj 5: Z06-Z07: Ana-Martina 8:6

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S03-S01: Danijela-Vesna odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S02-S10: Barbara KZ-Anamarija M odgođeno

20-21 sati teren broj 2: S04-S09: Ivana-Jasna 9:2

20-21 sati teren broj 3: S05-S08: Sanja M-Mia 4:9

20-21 sati teren broj 6: S06-S07: Mihaela-Anamarija C 6:9

22. kolo, petak, 08.09.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z07-Z10: Martina-Marijana 3:9

19-20 sati teren broj 2: Z08-Z06: Tamara-Ana 9:4

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z05: Tanja-Natali 3:9

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z04: Helena-Snježana 9:6

19-20 sati teren broj 5: Z02-Z03: Silvana-Indra odgođeno

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S01-S04: Vesna-Ivana odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S07-S10: Anamarija C-Anamarija M 7:9

20-21 sati teren broj 2: S02-S03: Barbara KZ-Danijela odgođeno

20-21 sati teren broj 3: S09-S05: Jasna-Sanja M 5:8

20-21 sati teren broj 6: S08-S06: Mia-Mihaela 9:2

23. kolo, petak, 15.09.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z03-Z10: Indra-Marijana 1:9

19-20 sati teren broj 2: Z04-Z02: Snježana-Silvana 7:9

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z01: Natali-Helena odgođeno

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z09: Ana-Tanja 9:1

19-20 sati teren broj 5: Z07-Z08: Martina-Tamara odgođeno

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S05-S01: Sanja M-Vesna odgođeno

20-21 sati teren broj 1: S03-S10: Danijela-Anamarija M 3:9

20-21 sati teren broj 2: S04-S02: Ivana-Barbara KZ 9:2

20-21 sati teren broj 3: S07-S08: Anamarija C-Mia odgođeno

20-21 sati teren broj 6: S06-S09: Mihaela-Jasna 9:3

24. kolo, petak, 22.09.2017. 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z08-Z10: Tamara-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z09-Z07:  Tanja-Martina 6:5

19-20 sati teren broj 3: Z01-Z06: Helena-Ana odgođeno

19-20 sati teren broj 4: Z02-Z05: Silvana-Natali odgođeno 

19-20 sati teren broj 5: Z03-Z04: Indra-Snježana odgođeno 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S08-S10: Mia-Anamarija M odgođeno 

20-21 sati teren broj 1: S03-S04: Danijela-Ivana odgođeno 

20-21 sati teren broj 2: S09-S07: Jasna-Anamarija C 9:6

20-21 sati teren broj 3: S02-S05: Barbara KZ-Sanja M odgođeno 

20-21 sati teren broj 6: S01-S06: Vesna-Mihaela 8:9

25. kolo, petak, 29.09.2017. završna priredba s druženjem i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje), 20-22 sati

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z04-Z10: Snježana-Marijana 2:9

19-20 sati teren broj 2: Z05-Z03: Natali-Indra 

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z02: Ana-Silvana 

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z01: Martina-Helena 6:5

19-20 sati teren broj 5: Z08-Z09: Tamara-Tanja 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 6: S07-S01: Anamarija C-Vesna 

20-21 sati teren broj 1: S04-S10: Ivana-Anamarija M 

20-21 sati teren broj 2: S05-S03: Sanja M-Danijela 

20-21 sati teren broj 3: S08-S09: Mia-Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S06-S02:  Mihaela-Barbara KZ 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS