Rekreativna liga - Muški ljeto Dugave 2017

Rekreativna liga - Muški ljeto Dugave 2017

 

POREDAK IME IGRAČA BROJ ODIGRANIH MEČEVA UKUPAN BROJ BODOVA
P01 DARKO 12 172
P02 ROBI B 12 169
P03 DADO 12 159
P04 ZVONKO 11 156
P05 IVAN 11 155
P06 GORAN M 9 153
P07 DALIBOR 10 142
P08 ROBI L 14 132
P09 LOREN 9 114
P10 GORAN J 13 98
P11 MLADEN 10 87
P12 DUDO 8 84
P13 ŽELJKO 8 37
P14 ALEN 12 23
P15 GORAN R 9 13
P16 IVICA 0 0

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

1.    ZVONKO 0992663277

2.    MLADEN 0912794109

3.    ŽELJKO 0916348941

4.    IVICA 0913332599

5.    GORAN MA 0914953462

6.    ROBI LU 0914007102

7.    GORAN JA 0992104299

8.    GORAN RU 0996959466

9.    ALEN 0981760990

10.  DUBRAVKO 0914801879

11.  IVAN 0977218625

12.  ROBI BU 098282251

13.  LOREN 0916001016

14.  DARKO 0989807206

15.  DADO 0914455890

16.  DALIBOR 098208112

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 16 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 15 KOLA U PERIODU OD 9.4. - 20.8.2017. NAKON ČEGA SLIJEDI PLAY OFF RAZIGRAVANJE U KOJEM SVI IGRAČI IGRAJU JOŠ 4 MEČA ZA POREDAK OD 1.-16. MJESTA. SEZONU ZAVRŠAVAMO TRADICIONALNIM TURNIROM PAROVA  (ROUND ROBIN) UZ DRUŽENJE (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE TURNIRA I LIGE (OSIGURANE MEDALJE I PEHAR).

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 15 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.20, 12.2013.40, 13.40-15 SATI)

NA KRAJU MEČA PORAŽENI IGRAČ PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA MUŠKI DUGAVE 2017. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE) A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 16.07. DO 19.8.2017.

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE OSIGURATI VODITELJ LIGE

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

RASPORED ODIGRAVANJA:

RASPORED

DATUM

8.00-

9.30h

   T1

9.30-

11.00h

    T1

11.00-

12.20h

   T1

11.00-

12.20h

   T2

12.20-

13.40h

T1

12.20-

13.40h

T2

13.40-

15.00h

 T1 

13.40-15.00h    

   T2

1. KOLO

09.04.

01-16

02-15

03-14

04-13

05-12

06-11

 07-10

08-09

2. KOLO

17.04.

01-02 13-05 15-03 16-09 12-06 10-08

14-04

11-07

3. KOLO

23.04.

03-01 02-16 04-15 08-11 09-10 07-12

05-14

06-13

4. KOLO

30.04.

01-04 02-03 15-05 12-08 16-10 14-06

13-07

11-09

5. KOLO

SUBOTA, 06.05.

05-01

9.30-11h

03-16

9.30-11h

04-02 

11-12.30h

08-13

11-12.30h

06-15 

12.30-14h

09-12

12.30-14h

07-14

14-15.30h

10-11

14-15.30h

TURNIR

TK DUGAVE 

(POZVANI SVI)

07.05.      -      -       -      -      -      -      -        -

6. KOLO 

14.05.

02-05 03-04 15-07 14-08 13-09 01-06

12-10

16-11

7. KOLO

21.05.

07-01 05-03 08-15 09-14 06-02 04-16

10-13

11-12

8. KOLO

28.05.

01-08 02-07 15-09 14-10 03-06 04-05

16-12

13-11

9. KOLO

04.06.

09-01

07-03 08-02 10-15 06-04 05-16

12-13

11-14

DJEČJI TURNIRI

 11.06.

    -

     -

     -

      -

      -

     -

     -

      -

10. KOLO

 18.06.

01-10 03-08 02-09 15-11 05-06 04-07

16-13

14-12

11. KOLO

25.06.

11-01 09-03 10-02 12-15 08-04 07-05

06-16

13-14

12. KOLO

01.07.

01-12 02-11 05-08 15-13 02-11 04-09

06-07

16-14

13. KOLO

08.07.

13-01

12-02

08-06

14-15

09-05

10-04

07-16

11-03

14. KOLO

15.07.

01-14 02-13

07-08

03-12 16-15 06-09 05-10

04-11

15. KOLO

20.08.

15-01

14-02

08-16

13-03 12-04 09-07 10-06

11-05

PLAY OFF 1/8

27.08.

A:P01-P16

B:P08-P09

C:P05-P12

D:P04-P13 E:P03-P14 F:P06-P11 G:P07-P10

H:P02-P15

PLAY OFF 1/4 

03.09.

I:A-B POBJ

J:C-D POBJ 

K:E-F POBJ

L:G-H POBJ M:A-B PORAŽ N:C-D PORAŽ O:E-F PORAŽ

P:G-H PORAŽ

PLAY OFF 1/2

10.09.

R:I-J POBJ

S:K-L POBJ

Š:I-J PORAŽ

T:K-L PORAŽ

U:M-N POBJ

V:O-P POBJ

Z:M-N PORAŽ

Ž:O-P PORAŽ

TURNIR MJEŠOVITIH PAROVA SUBOTA, 16.09. od 9.30-15.30 sati (nema kotizacije)                

FINALA

17.09.

ZA 15.MJ

ZA 13. MJ

ZA 11. MJ

ZA 9. MJ

ZA 7. MJ

ZA 5. MJ

ZA 3. MJ

ZA 1. MJ

DJEČJI TURNIR

24.09.

     -       -

-

      -       -      -       -

        -

TURNIR PAROVA+ROŠTILJ

NEDJELJA, 1.10. u 9h

           

 

 

 

TABLICA NAKON 15. KOLA

 
POREDAK IME IGRAČA BROJ ODIGRANIH MEČEVA UKUPAN BROJ BODOVA
P01 DARKO 12 172
P02 ROBI B 12 169
P03 DADO 12 159
P04 ZVONKO 11 156
P05 IVAN 11 155
P06 GORAN M 9 153
P07 DALIBOR 10 142
P08 ROBI L 14 132
P09 LOREN 9 114
P10 GORAN J 13 98
P11 MLADEN 10 87
P12 DUDO 8 84
P13 ŽELJKO 8 37
P14 ALEN 12 23
P15 GORAN R 9 13
P16 IVICA 0 0

REZULTATI MEČEVA: 

 
KOLO IGRALI REZULTAT
1. KOLO ZVONKO - DALIBOR 6:7 6:4 10:5
1. KOLO MLADEN - DADO 1:6 3:6
1. KOLO ŽELJKO - DARKO 0:6 1:6
1. KOLO IVICA - LOREN ODGOĐENO
1. KOLO GORAN M - ROBI B 6:1 6:4
1. KOLO ROBI L - IVAN 4:6 0:6
1. KOLO GORAN J - DUDO 4:6 5:7
1. KOLO GORAN R - ALEN ODGOĐENO
2. KOLO ZVONKO - MLADEN 6:1 7:5
2. KOLO LOREN - GORAN M ODGOĐENO
2. KOLO DADO - ŽELJKO 6:1 6:1
2. KOLO DALIBOR - ALEN 6:1 6:0
2. KOLO ROBI B - ROBI L 6:0 6:0
2. KOLO DUDO - GORAN R 6:1 6:2
2. KOLO DARKO - IVICA ODGOĐENO
2. KOLO IVAN - GORAN J 1:6 1:6
3. KOLO ŽELJKO - ZVONKO ODGOĐENO
3. KOLO MLADEN - DALIBOR 3:6 4:6
3. KOLO IVICA - DADO ODGOĐENO
3. KOLO GORAN R - IVAN 0:6 0:6
3. KOLO ALEN - DUDO 0:6 3:6
3. KOLO GORAN J - ROBI B 0:6 1:6
3. KOLO GORAN M - DARKO 7:5 6:3
3. KOLO ROBI L - LOREN 3:6 1:6
4. KOLO ZVONKO - IVICA ODGOĐENO
4. KOLO MLADEN - ŽELJKO 6:0 6:1
4. KOLO DADO - GORAN M 1:6 7:5 6:10
4. KOLO ROBI B - GORAN R 6:0 6:0
4. KOLO DALIBOR - DUDO 7:5 7:5
4. KOLO DARKO - ROBI L 6:1 6:1
4. KOLO LOREN - GORAN J 7:5 6:2
4. KOLO IVAN - ALEN 6:0 6:0
5. KOLO GORAN M - ZVONKO 6:4 6:3
5. KOLO ŽELJKO - DALIBOR 0:6 3:6
5. KOLO IVICA - MLADEN ODGOĐENO
5. KOLO GORAN R - LOREN 0:6 0:6
5. KOLO ROBI L - DADO 2:6 2:6
5. KOLO ALEN - ROBI B 0:6 1:6
5. KOLO GORAN J - DARKO 0:6 2:6
5. KOLO DUDO - IVAN ODGOĐENO
6. KOLO MLADEN - GORAN M ODGOĐENO
6. KOLO ŽELJKO - IVICA ODGOĐENO
6. KOLO DADO - GORAN J 6:4 6:2
6. KOLO DARKO - GORAN R 6:0 6:0
6. KOLO LOREN - ALEN 6:0 6:0
6. KOLO ZVONKO - ROBI L 7:5 7:6
6. KOLO ROBI B - DUDO 6:2 6:2
6. KOLO DALIBOR - IVAN ODGOĐENO
7. KOLO GORAN J - ZVONKO 1:6 2:6
7. KOLO GORAN M - ŽELJKO 6:0 6:0
7. KOLO GORAN R - DADO ODGOĐENO
7. KOLO ALEN - DARKO 0:6 1:6
7. KOLO ROBI L - MLADEN 6:2 6:0
7. KOLO IVICA - DALIBOR ODGOĐENO
7. KOLO DUDO - LOREN ODGOĐENO
7. KOLO IVAN - ROBI B 6:1 6:0
8. KOLO ZVONKO - GORAN R 6:0 6:0
8. KOLO MLADEN - GORAN J 2:6 6:3 10:8
8. KOLO DADO - ALEN 6:0 6:0
8. KOLO DARKO - DUDO 6:0 6:4
8. KOLO ŽELJKO - ROBI L 2:6 3:6
8. KOLO IVICA - GORAN M ODGOĐENO
8. KOLO DALIBOR - ROBI B 3:6 7:6 10:6
8. KOLO LOREN - IVAN 6:1 2:6 2:10
9. KOLO ALEN - ZVONKO 0:6 0:6
9. KOLO GORAN J - ŽELJKO 6:3 7:5
9. KOLO GORAN R - MLADEN 1:6 0:6
9. KOLO DUDO - DADO 0:6 3:6
9. KOLO ROBI L - IVICA ODGOĐENO
9. KOLO GORAN M - DALIBOR ODGOĐENO
9. KOLO ROBI B - LOREN 7:5 6:2
9. KOLO IVAN - DARKO 6:2 6:7 6:10
10. KOLO ZVONKO - DUDO ODGOĐENO
10. KOLO ŽELJKO - GORAN R 6:1 6:4
10. KOLO MLADEN - ALEN 6:3 6:4
10. KOLO DADO - IVAN 1:6 5:7
10. KOLO GORAN M - ROBI L 6:1 6:0
10. KOLO IVICA - GORAN J ODGOĐENO
10. KOLO DALIBOR - LOREN 4:6 2:6
10. KOLO DARKO - ROBI B 2:6 3:6
11. KOLO IVAN - ZVONKO 6:3 7:5
11. KOLO ALEN - ŽELJKO ODGOĐENO
11. KOLO DUDO - MLADEN ODGOĐENO
11. KOLO ROBI B - DADO 3:6 6:1 10:4
11. KOLO GORAN R - IVICA ODGOĐENO
11. KOLO GORAN J - GORAN M 1:6 1:6
11. KOLO ROBI L - DALIBOR 3:6 5:7
11. KOLO LOREN - DARKO 2:6 1:6
12. KOLO ZVONKO - ROBI B ODGOĐENO
12. KOLO MLADEN - IVAN 1:6 1:6
12. KOLO GORAN M - GORAN R ODGOĐENO
12. KOLO DADO - LOREN ODGOĐENO
12. KOLO ŽELJKO - DUDO ODGOĐENO
12. KOLO IVICA - ALEN ODGOĐENO
12. KOLO ROBI L - GORAN J 6:1 6:1
12. KOLO DALIBOR - DARKO ODGOĐENO
13. KOLO LOREN - ZVONKO 4:6 6:1 8:10
13. KOLO ROBI B - MLADEN 6:0 6:2
13. KOLO GORAN R - ROBI L 3:6 1:6
13. KOLO DARKO - DADO 6:1 5:7 7:10
13. KOLO ALEN - GORAN M 1:6 0:6
13. KOLO DUDO - IVICA ODGOĐENO
13. KOLO GORAN J - DALIBOR 4:6 1:6
13. KOLO IVAN - ŽELJKO ODGOĐENO
14. KOLO ZVONKO - DARKO 4:6 6:4 15:17
14. KOLO MLADEN - LOREN ODGOĐENO
14. KOLO GORAN J - GORAN R ODGOĐENO
14. KOLO ŽELJKO - ROBI B ODGOĐENO
14. KOLO DALIBOR - DADO 1:6 4:6
14. KOLO ROBI L - ALEN 6:3 6:1
14. KOLO GORAN M - DUDO ODGOĐENO
14. KOLO IVICA - IVAN ODGOĐENO
15. KOLO DADO - ZVONKO 6:3 0:6 7:10
15. KOLO DARKO - MLADEN ODGOĐENO
15. KOLO GORAN R - DALIBOR ODGOĐENO
15. KOLO LOREN - ŽELJKO ODGOĐENO
15. KOLO ROBI B - IVICA ODGOĐENO
15. KOLO ALEN - GORAN J 2:6 3:6
15. KOLO DUDO - ROBI L 6:1 5:7 7:10
15. KOLO IVAN - GORAN M 4:6 4:6

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS