Rekreativna liga - dame zima Velesajam 2017/18

R.br. ime mobitel mečevi bodovi
1 Lara   21 142
2 Marijana   21 147
3 Anamarija T   20 91
4 Jasna   20 57
5 Marija   20 35
6 Mihaela   19 64
7 Indra   20 83
8 Vesna   17 54
9 Tanja   20 111
10 Lily   05 23
11 Silvana   20 126
12 Anamarija M   16 79
13 Barbara R   20 116
14 Tamara   21 124
15 Helena   20 106
16 Nataša   19 89
17 Martina   18 107
18 Ana    20 124
19 Barbara KZ   16 42
20 Lucija   19 58
21 Snježana   21 102
22 Iva   18 52

 

Kolo
1 1-22 2-21 3-20 4-19 5-18 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12
2 22-12 13-11 14-10 15-9 16-8 17-7 18-6 19-5 20-4 21-3 1-2
3 2-22 3-1 4-21 5-20 6-19 7-18 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13
4 22-13 14-12 15-11 16-10 17-9 18-8 19-7 20-6 21-5 1-4 2-3
5 3-22 4-2 5-1 6-21 7-20 8-19 9-18 10-17 11-16 12-15 13-14
6 22-14 15-13 16-12 17-11 18-10 19-9 20-8 21-7 1-6 2-5 3-4
7 4-22 5-3 6-2 7-1 8-21 9-20 10-19 11-18 12-17 13-16 14-15
8 22-15 16-14 17-13 18-12 19-11 20-10 21-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-22 6-4 7-3 8-2 9-1 10-21 11-20 12-19 13-18 14-17 15-16
10 22-16 17-15 18-14 19-13 20-12 21-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-22 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-21 13-20 14-19 15-18 16-17
12 22-17 18-16 19-15 20-14 21-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-22 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-21 15-20 16-19 17-18
14 22-18 19-17 20-16 21-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-22 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 16-21 17-20 18-19
16 22-19 20-18 21-17 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
17 9-22 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 16-2 17-1 18-21 19-20
18 22-20 21-19 1-18 2-17 3-16 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
19 10-22 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 18-2 19-1 20-21
20 22-21 1-20 2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
21 11-22 12-10 13-9 14-8 15-7 16-6 17-5 18-4 19-3 20-2 21-1
 
 
Voditelj lige: 
Marko 098664982
 
Voditelji centra: 
Dean 0915093557
Tenis centar 016528506
 
Pravilnik lige:
 
  • Igraju se ukupno 24 termina nedjeljom od 19-20 i 20-21 sati, liga od 22 igračice, jednokružni sistem svaka sa svakom od 21 kolo plus još 3 dodatna kola, u periodu od 1.10.2017. do 31.03.2018. godine. 24.12.2017. i 31.12.2017. se ne igra. Završna priredba s druženjem (hrana + cuga) i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u nedjelju, 25.03.2018. u 20 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 7 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 6:4, 5:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. 
  • Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se odigrao i rezultat).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - velesajam 2017/18.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i voditelju tenis centra (sms porukom ili pozivom najkasnije do četvrtka do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina), te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč eventualno se može odigrati u terminu radnim danom od 21-23 sata ako se dobije slobodan termin za nadoknadu od voditelja tenis centra (dva puta po igračici se može iskoristiti nadoknada). Ukoliko se prečesto budu odjavljivali termini nedjeljom u zamjenu za termine u radnom tjednu voditelj centra je slobodan ne dati zamjenske termine (jer je dvorana popunjena i nije moguće kao kod ljetne sezone mjenjati termine).
  • Igra se Yonex lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.
Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!
 
Voditelj lige Marko / mob: 098664982
 
Raspored odigravanja:
 
1. kolo, nedjelja, 1.10.2017.
19-20 sati teren broj 4: 02-21 Marijana - Snježana 7:2 
19-20 sati teren broj 5: 08-15 Vesna - Helena 3:7
19-20 sati teren broj 6: 06-17 Mihaela - Martina 2:7
19-20 sati teren broj 7: 10-13 Lily - Barbara R odgođeno 
19-20 sati teren broj 8: 05-18 Marija - Ana 1:7 
20-21 sati teren broj 4: 04-19 Jasna - Barbara KZ 7:6 
20-21 sati teren broj 5: 03-20 Anamarija T . Lucija 7:3 
20-21 sati teren broj 6: 07-16 Indra - Nataša 1:7 
20-21 sati teren broj 7: 11-12 Silvana - Anamarija M 7:1
20-21 sati teren broj 8: 09-14 Tanja - Tamara  6:7 
20-21 sati teren broj 3: 01-22 Lara - Iva odgođeno
 
2. kolo, nedjelja, 8.10.2017.
19-20 sati teren broj 4: 01-02 Lara - Marijana 2:7
19-20 sati teren broj 5: 20-04 Lucija - Jasna 6:7
19-20 sati teren broj 6: 18-06 Ana - Mihaela 7:2
19-20 sati teren broj 7: 16-08 Nataša - Vesna 7:2
19-20 sati teren broj 8: 14-10 Tamara - Lily 2:7
20-21 sati teren broj 4: 13-11 Barbara R - Silvana 7:2
20-21 sati teren broj 5: 15-09 Helena - Tanja 7:2 
20-21 sati teren broj 6: 17-07 Martina - Indra 7:1
20-21 sati teren broj 7: 19-05 Barbara KZ - Marija 7:4
20-21 sati teren broj 8: 21-03 Snježana - Anamarija T 7:0
20-21 sati teren broj 3: 12-22 Anamarija M - Iva odgođeno
 
3. kolo, nedjelja, 15.10.2017.
19-20 sati teren broj 4: 03-01 Anamarija T - Lara 3:7
19-20 sati teren broj 5: 08-17 Vesna - Martina 2:7
19-20 sati teren broj 6: 05-20 Marija - Lucija 3:7
19-20 sati teren broj 7: 06-19 Mihaela - Barbara KZ 7:5
19-20 sati teren broj 8: 07-18 Indra - Ana 4:7
20-21 sati teren broj 4: 04-21 Jasna - Snježana 2:7
20-21 sati teren broj 5: 09-16 Tanja - Nataša 4:7
20-21 sati teren broj 6: 10-15 Lily - Helena odgođeno
20-21 sati teren broj 7: 11-14 Silvana - Tamara 5:5
20-21 sati teren broj 8: 12-13 Anamarija M - Barbara R 5:7
20-21 sati teren broj 3: 02-22 Marijana - Iva 7:0
 
4. kolo, nedjelja, 22.10.2017.
19-20 sati teren broj 4: 02-03 Marijana - Anamarija T 7:0
19-20 sati teren broj 5: 20-06 Lucija - Mihaela 4:7
19-20 sati teren broj 6: 18-08 Ana - Vesna 7:1
19-20 sati teren broj 7: 01-04 Lara - Jasna 7:2
19-20 sati teren broj 8: 14-12 Tamara - Anamarija M 7:3
20-21 sati teren broj 4: 19-07 Barbara KZ - Indra 0:7
20-21 sati teren broj 5: 17-09 Martina - Tanja 6:7
20-21 sati teren broj 6: 21-05 Snježana - Marija 7:2
20-21 sati teren broj 7: 15-11 Helena - Silvana 3:7
20-21 sati teren broj 8: 16-10 Nataša - Lily 5:7
20-21 sati teren broj 3: 13-22 Barbara R - Iva 7:3
 
5. kolo, nedjelja, 29.10.2017.
19-20 sati teren broj 4: 04-02 Jasna - Marijana 0:7
19-20 sati teren broj 5: 05-01 Marija - Lara 0:7
19-20 sati teren broj 6: 06-21 Mihalea - Snježana 3:7
19-20 sati teren broj 7: 08-19 Vesna - Barbara KZ odgođeno
19-20 sati teren broj 8: 13-14 Barbara R - Tamara 2:7
20-21 sati teren broj 3: 03-22 Anamarija T - Iva 7:5
20-21 sati teren broj 4: 07-20 Indra - Lucija 0:7
20-21 sati teren broj 5: 09-18 Tanja - Ana 7:6
20-21 sati teren broj 6: 10-17 Lily - Martina odgođeno
20-21 sati teren broj 7: 11-16 Silvana - Nataša 7:4
20-21 sati teren broj 8: 12-15 Anamarija M - Helena 6:7
 
6. kolo, nedjelja, 5.11.2017.
19-20 sati teren broj 4: 17-11 Martina - Silvana 4:7
19-20 sati teren broj 5: 22-14 Iva - Tamara 2:7
19-20 sati teren broj 6: 20-08 Lucija - Vesna odgođeno
19-20 sati teren broj 7: 01-06 Lara - Mihaela 7:0
19-20 sati teren broj 8: 02-05 Marijana - Marija7:2
20-21 sati teren broj 3: 15-13 Helena - Barbara R 5:7
20-21 sati teren broj 4: 16-12 Nataša - Anamarija M odgođeno
20-21 sati teren broj 5: 18-10 Ana - Lily odgođeno
20-21 sati teren broj 6: 19-09 Barbara KZ - Tanja 1:7
20-21 sati teren broj 7: 21-07 Snježana - Indra 7:3
20-21 sati teren broj 8: 03-04 Anamarija T - Jasna 7:1
 
7. kolo, nedjelja, 12.11.2017.
19-20 sati teren broj 4: 04-22 Jasna - Iva 6:5 
19-20 sati teren broj 5: 06-02 Mihaela - Marijana 0:7 
19-20 sati teren broj 6: 14-15 Tamara - Helena 7:3
19-20 sati teren broj 7: 08-21 Vesna - Snježana 3:7
19-20 sati teren broj 8: 13-16 Barbara R - Nataša 7:2
20-21 sati teren broj 3: 07-01 Indra - Lara 2:7
20-21 sati teren broj 4: 05-03 Marija - Anamarija T 2:7
20-21 sati teren broj 5: 09-20 Tanja - Lucija 7:1
20-21 sati teren broj 6: 10-19 Lily - Barbara KZ  odgođeno
20-21 sati teren broj 7: 11-18 Silvana - Ana 7:5
20-21 sati teren broj 8: 12-17 Anamarija M - Martina odgođeno
 
8. kolo, nedjelja, 19.11.2017.
19-20 sati teren broj 4: 22-15 Iva - Helena 2:7
19-20 sati teren broj 5: 16-14 Nataša - Tamara 2:7
19-20 sati teren broj 6: 01-08 Lara - Vesna 7:0
19-20 sati teren broj 7: 02-07 Marijana - Indra 7:0
19-20 sati teren broj 8: 03-06 Anamarija T - Mihaela 7:5
20-21 sati teren broj 3: 17-13 Martina - Barbara R 7:3
20-21 sati teren broj 4: 21-09 Snježana - Tanja 5:6
20-21 sati teren broj 5: 18-12 Ana - Anamarija M 7:4
20-21 sati teren broj 6: 19-11 Barbara KZ - Silvana 1:7
20-21 sati teren broj 7: 20-10 Lucija - Lily odgođeno
20-21 sati teren broj 8: 04-05 Jasna - Marija 7:2
 
9. kolo, nedjelja, 26.11.2017.
19-20 sati teren broj 4: 05-22 Marija - Iva 7:3
19-20 sati teren broj 5: 06-04 Mihaela - Jasna 7:3
19-20 sati teren broj 6: 08-02 Vesna - Marijana 1:7
19-20 sati teren broj 7: 14-17 Tamara - Martina 2:7
19-20 sati teren broj 8: 07-03 Indra - Anamarija T 6:7
20-21 sati teren broj 3: 09-01 Tanja - Lara 1:7
20-21 sati teren broj 4: 10-21 Lily - Snježana 7:2
20-21 sati teren broj 5: 13-18 Barbara R - Ana 7:6
20-21 sati teren broj 6: 11-20 Silvana - Lucija 7:1
20-21 sati teren broj 7: 12-19 Anamarija M - Barbara KZ 7:2
20-21 sati teren broj 8: 15-16 Helena - Nataša 7:3
 
10. kolo, nedjelja, 3.12.2017.
19-20 sati teren broj 4: 18-14 Ana - Tamara 6:7
19-20 sati teren broj 5: 02-09 Marijana - Tanja 7:1 
19-20 sati teren broj 6: 03-08 Anamarija T - Vesna 7:5
19-20 sati teren broj 7: 05-06 Marija - Mihaela 3:7
19-20 sati teren broj 8: 01-10 Lara - Lily 7:1
20-21 sati teren broj 3: 22-16 Iva - Nataša 1:7
20-21 sati teren broj 4: 17-15 Martina - Helena 7:1
20-21 sati teren broj 5: 20-12 Lucija - Anamarija M 1:7
20-21 sati teren broj 6: 04-07 Jasna - Indra 2:7
20-21 sati teren broj 7: 19-13 Barbara KZ - Barbara R 1:7 
20-21 sati teren broj 8: 21-11 Snježana - Silvana 0:7 
 
11. kolo, nedjelja, 10.12.2017.
19-20 sati teren broj 4: 07-05 Indra - Marija 7:1 
19-20 sati teren broj 5: 06-22 Mihaela - Iva 2:7
19-20 sati teren broj 6: 08-04 Vesna - Jasna 7:3
19-20 sati teren broj 7: 10-02 Lily - Marijana 1:7
19-20 sati teren broj 8: 14-19 Tamara - Barbara KZ 7:3
20-21 sati teren broj 3: 15-18 Helena - Ana 0:7
20-21 sati teren broj 4: 09-03 Tanja - Amamarija T 7:1
20-21 sati teren broj 5: 12-21 Anamarija M - Snježana 5:7
20-21 sati teren broj 6: 13-20 Barbara R - Lucija 7:3
20-21 sati teren broj 7: 11-01 Silvana - Lara 4:7
20-21 sati teren broj 8: 16-17 Nataša - Martina 0:7
 
12. kolo, nedjelja, 17.12.2017.
19-20 sati teren broj 4: 20-14 Lucija - Tamara 0:7
19-20 sati teren broj 5: 02-11 Marijana - Silvana 7:3
19-20 sati teren broj 6: 06-07 Mihaela - Indra 6:7
19-20 sati teren broj 7: 01-12 Lara - Anamarija M 7:1
19-20 sati teren broj 8: 05-08 Marija - Vesna 2:7
20-21 sati teren broj 3: 04-09 Jasna - Tanja 1:7
20-21 sati teren broj 4: 22-17 Iva - Martina 2:7
20-21 sati teren broj 5: 21-13 Snježana - Barbara R 2:7
20-21 sati teren broj 6: 01-12 Anamarija T - Lily odgođeno
20-21 sati teren broj 7: 18-16 Ana - Nataša 7:5
20-21 sati teren broj 8: 19-15 Barbara KZ Helena 3:7
 
13. kolo, nedjelja, 7.01.2018.
19-20 sati teren broj 4: 08-06 Vesna - Mihaela 7:3
19-20 sati teren broj 5: 12-02 Anamarija M -Marijana 0:7
19-20 sati teren broj 6: 13-01 Barbara R - Lara 1:7
19-20 sati teren broj 7: 14-21 Tamara - Snježana 7:1 
19-20 sati teren broj 8: 07-22 Indra - Iva 7:4
20-21 sati teren broj 3: 09-05 Tanja - Marija 7:0
20-21 sati teren broj 4: 10-04 Lily - Jasna odgođeno
20-21 sati teren broj 5: 11-03 Silvana - Anamarija T 7:1
20-21 sati teren broj 6: 15-20 Helena - Lucija 7:1 
20-21 sati teren broj 7: 16-19 Nataša - Barbara KZ odgođeno
20-21 sati teren broj 8: 17-18 Martina - Ana 4:7
 
14. kolo, nedjelja, 14.01.2018.
19-20 sati teren broj 4: 21-15 Snježana Helena 5:7
19-20 sati teren broj 5: 01-19 Lara - Tamara 7:0
19-20 sati teren broj 6: 02-13 Marijana - Barbara R 7:1
19-20 sati teren broj 7: 06-09 Mihaela - Tanja 2:7
19-20 sati teren broj 8: 07-08 Indra - Vesna 7:2
20-21 sati teren broj 3: 22-18 Iva - Ana 1:7
20-21 sati teren broj 4: 19-17 Barbara KZ - Martina odgođeno
20-21 sati teren broj 5: 20-16 Lucija - Nataša 3:7
20-21 sati teren broj 6: 03-12 Anamarija T - Anamarija M 5:7
20-21 sati teren broj 7: 04-11 Jasna - Silvana 1:7
20-21 sati teren broj 8: 05-10 Marija - Lily odgođeno
 
15. kolo, nedjelja, 21.01.2018.
19-20 sati teren broj 4: 08-22 Vesna - Iva odgođeno
19-20 sati teren broj 5: 10-06 Lily - Mihaela odgođeno
19-20 sati teren broj 6: 15-01 Helena - Lara 1:7
19-20 sati teren broj 7: 11-05 Silvana - Marija 7:0
19-20 sati teren broj 8: 14-02 Tamara - Marijana 3:7
20-21 sati teren broj 3: 09-07 Tanja - Indra 7:6
20-21 sati teren broj 4: 17-20 Martina - Lucija 7:2 
20-21 sati teren broj 5: 13-03 Barbara R - Anamarija T 7:3
20-21 sati teren broj 6: 16-21 Nataša - Snježana 6:4
20-21 sati teren broj 7: 12-04 Anamarija M - Jasna 7:5
20-21 sati teren broj 8: 18-19 Ana - Barbara KZ 7:0
 
16. kolo, nedjelja, 28.01.2018.
19-20 sati teren broj 4: 02-15 Marijana - Helena 7:2
19-20 sati teren broj 5: 03-14 Anamarija T - Tamara 2:7
19-20 sati teren broj 6: 06-11 Mihaela - Silvana 3:7
19-20 sati teren broj 7: 08-09 Vesna - Tanja 3:7
19-20 sati teren broj 8: 20-18 Lucija - Ana 1:7
20-21 sati teren broj 3: 21-17 Snježana - Martina 5:7
20-21 sati teren broj 4: 04-13 Jasna - Barbara R 3:7
20-21 sati teren broj 5: 22-19 Iva - Barbara KZ 7:3
20-21 sati teren broj 6: 01-16 Lara - Nataša 7:1
20-21 sati teren broj 7: 05-12 Marija - Anamarija M 2:7
20-21 sati teren broj 8: 07-10 Indra - Lily odgođeno
 
17. kolo, nedjelja, 4.02.2018.
19-20 sati teren broj 4: 10-08 Lily - Vesna odgođeno
19-20 sati teren broj 5: 12-06 Anamarija M - Mihaela odgođeno
19-20 sati teren broj 6: 14-04 Tamara - Jasna 7:0
19-20 sati teren broj 7: 16-02 Nataša - Marijana 0:7
19-20 sati teren broj 8: 11-07 Silvana - Indra 7:2
20-21 sati teren broj 3: 09-22 Tanja - Iva 7:1
20-21 sati teren broj 4: 13-05 Barbara R - Marija 7:0
20-21 sati teren broj 5: 18-21 Ana - Snježana 7:6
20-21 sati teren broj 6: 15-03 Helena - Anamarija T 7:6
20-21 sati teren broj 7: 17-01 Martina - Lara 0:7
20-21 sati teren broj 8: 19-20 Barbara KZ - Lucija 7:4
 
18. kolo, nedjelja, 11.02.2018.
19-20 sati teren broj 4: 02-17 Marijana - Martina 7:2
19-20 sati teren broj 5: 05-14 Marija - Tamara 0:7
19-20 sati teren broj 6: 08-11 Vesna - Silvana 1:7
19-20 sati teren broj 7: 22-20 Iva - Lucija 3:7
19-20 sati teren broj 8: 01-18 Lara - Ana 7:3
20-21 sati teren broj 3: 21-19 Snježana - Barbara KZ 7:2
20-21 sati teren broj 4: 06-13 Mihaela - Barbara R 1:7
20-21 sati teren broj 5: 09-10 Tanja - Lily odgođeno
20-21 sati teren broj 6: 03-16 Anamarija T - Nataša 3:5
20-21 sati teren broj 7: 04-15 Jasna - Helena 0:7
20-21 sati teren broj 8: 07-12 Indra - Anamarija M 4:7
 
19. kolo, nedjelja, 18.02.2018.
19-20 sati teren broj 4: 12-08 Anamarija M - Vesna 7:5
19-20 sati teren broj 5: 14-06 Tamara - Mihaela 7:3 
19-20 sati teren broj 6: 18-02 Ana - Marijana 4:7
19-20 sati teren broj 7: 10-22 Lily - Iva 7:1
19-20 sati teren broj 8: 15-05 Helena - Marija 7:2
20-21 sati teren broj 3: 11-09 Silvana - Tanja 7:1
20-21 sati teren broj 4: 13-07 Barbara R - Indra 4:7
20-21 sati teren broj 5: 20-21 Lucija - Snježana 6:7
20-21 sati teren broj 6: 16-04 Nataša - Jasna 7:3
20-21 sati teren broj 7: 17-03 Martina - Anamarija T 7:4
20-21 sati teren broj 8: 19-01 Barbara KZ - Lara 0:7
 
20. kolo, nedjelja, 25.02.2018.
19-20 sati teren broj 4: 01-20 Lara - Lucija 7:0
19-20 sati teren broj 5: 02-19 Marijana - Barbara KZ 7:0
19-20 sati teren broj 6: 04-17 Jasna - Martina 0:7
19-20 sati teren broj 7: 06-15 Mihaela - Helena 1:7
19-20 sati teren broj 8: 07-14 Indra - Tamara 1:7
20-21 sati teren broj 3: 22-21 Iva - Snježana 5:7
20-21 sati teren broj 4: 03-18 Anamarija T - Ana 7:3
20-21 sati teren broj 5: 08-13 Vesna - Barbara R 3:7
20-21 sati teren broj 6: 09-12 Tanja - Anamarija M 7:5
20-21 sati teren broj 7: 10-11 Lily - Silvana odgođeno
20-21 sati teren broj 8: 05-16 Marija - Nataša 1:7
 
21. kolo, nedjelja,04.03.2018.
19-20 sati teren broj 4: 14-08 Tamara - Vesna 7:2
19-20 sati teren broj 5: 16-06 Nataša - Mihaela 7:3
19-20 sati teren broj 6: 20-02 Lucija - Marijana 1:7
19-20 sati teren broj 7: 11-22 Silvana - Iva 7:0
19-20 sati teren broj 8: 12-10 Anamarija M - Lily odgođeno
20-21 sati teren broj 3: 13-09 Barbara R - Tanja 7:6
20-21 sati teren broj 4: 21-01 Snježana - Lara 0:7
20-21 sati teren broj 5: 15-07 Helena - Indra 7:4
20-21 sati teren broj 6: 17-05 Martina - Marija 7:1
20-21 sati teren broj 7: 18-04 Ana - Jasna 7:4
20-21 sati teren broj 8: 19-03 Barbara KZ - Anamarija T 1:7
 
22. kolo, nedjelja, 11.03.2018. - igraju se mečevi nadoknada i revijalni mečevi
19-20 sati teren broj 4: 
19-20 sati teren broj 5: 
19-20 sati teren broj 6: 
19-20 sati teren broj 7: 
19-20 sati teren broj 8: 
20-21 sati teren broj 3: 
20-21 sati teren broj 4: 
20-21 sati teren broj 5: 
20-21 sati teren broj 6: 
20-21 sati teren broj 7: 
20-21 sati teren broj 8: 
 
23. kolo, nedjelja, 18.03.2018. - igraju se mečevi nadokada i revijalni mečevi
19-20 sati teren broj 4: 
19-20 sati teren broj 5: 
19-20 sati teren broj 6: 
19-20 sati teren broj 7: 
19-20 sati teren broj 8: 
20-21 sati teren broj 3: 
20-21 sati teren broj 4: 
20-21 sati teren broj 5: 
20-21 sati teren broj 6: 
20-21 sati teren broj 7: 
20-21 sati teren broj 8: 
 
24. kolo, nedjelja, 25.03.2018. - turnir parova + plus završna priredba s nagradama
18-19 sati teren broj 4: 
18-19 sati teren broj 5: 
18-19 sati teren broj 6: 
18-19 sati teren broj 7: 
18-19 sati teren broj 8: 
19-20 sati teren broj 3: 
19-20 sati teren broj 4: 
19-20 sati teren broj 5: 
19-20 sati teren broj 6: 
19-20 sati teren broj 7: 
19-20 sati teren broj 8: 
© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS