Rekreativna liga - Dame ljeto Trnje 2018

Rekreativna liga - Dame ljeto Trnje 2018

Dame: 

 

Zlatna skupina: 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

Z01

Marijana

098435276

42 06

Z02

Silvana

0992117916

42 08

Z03

Ana

0911763599

66 11

Z04

Tamara

0915244721

53 09

Z05

Tanja

0995665772

39 08

Z06

Helena

0992270109 43 09

Z07

Snježana

0989421091

24 08

Z08

Anamarija M

098727434

09 03

Z09

Katarina

0993145511

10 04

 

Srebrna skupina:

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

S01

Jasna 0998536940

24

06

S02

Lucija

0989918707

27 08

S03

Marija

0919811898

25 06

S04

Mia 098456039 42 09

S05

Barbara KZ

098719201 16 04

S06

Vesna

0916474746

20 05

S07

Mihaela

0981858953 33 08

S08

Indra

0919440884 58 09

S09

Karolina 0915378082

56

08

 

Voditelj lige: Marko 098664982

 

Tenis centar SRC Trnje: 016158300

 

Pravilnik lige:

  • Igra ukupno 18 igračica podjeljenih u dvije jakosne kategorije, zlatnu i srebrnu skupinu od po 9 igračica. Svaka skupina odigrava trokružni sistem mečeva, ukupno 25 kola. Završna priredba s druženjem (hrana + cuga) i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u petak, 28.09.2018. od 19 do 22 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 7 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 6:4, 5:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. U slučaju da meč nije gotov u predviđenom terminu od 1 sat mole se igračice koje igraju sljedeći meč da pričekaju završetak meča.
  • Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Trnje 2018.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i tenis centru SRC Trnje pozivom na broj 016158300 najkasnije do srijede do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina, te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč se može odigrati u terminu kada se dobije slobodan termin za nadoknadu od tenis centra SRC Trnje.
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

 

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored odigravanja:

Kolo
1 1 2-9 3-8 4-7 5-6
2 6 7-5 8-4 9-3 1-2
3 2 3-1 4-9 5-8 6-7
4 7 8-6 9-5 1-4 2-3
5 3 4-2 5-1 6-9 7-8
6 8 9-7 1-6 2-5 3-4
7 4 5-3 6-2 7-1 8-9
8 9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5 6-4 7-3 8-2

9-1

1. kolo, petak, 13.04.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z02-Z09: Silvana - Katarina 7:4

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z08: Ana - Anamarija M 7:2

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z07: Tamara - Snježana 7:1

20-21 sati teren broj 4: Z05-Z06: Tanja - Helena 7:6

slobodna Z01 Marijana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S06: Barbara KZ - Vesna 6:3

19-20 sati teren broj 6: S04-S07: Mia - Mihaela 7:1

20-21 sati teren broj 5: S03-S08: Marija - Indra 4:7

20-21 sati teren broj 6: S02-S09: Lucija - Karolina 0:7

slobodna S01 Jasna

2. kolo, petak, 20.04.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z05: Snježana - Tanja 4:6

19-20 sati teren broj 4: Z08-Z04: Anamarija M - Tamara 

20-21 sati teren broj 3: Z09-Z03: Katarina - Ana 4:7

20-21 sati teren broj 4: Z01-Z02: Marijana - Silvana 7:3

slobodna Z06 Helena

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S05: Mihalea - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Jasna - Lucija 7:3

20-21 sati teren broj 5: S09-S03: Karolina - Marija 

20-21 sati teren broj 6: S08-S04: Indra - Mia 7:0

slobodna S06 Vesna

3. kolo, petak, 27.04.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z01:  Ana - Marijana 2:7

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z09:  Tamara – Katarina 7:1

20-21 sati teren broj 3: Z05-Z08:  Tanja - Anamarija M 7:2

20-21 sati teren broj 4: Z06-Z07:   Helena – Snježana 6:5

slobodna Z02 Silvana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S08:  Barbara KZ - Indra  2:7

19-20 sati teren broj 6: S06-S07:  Vesna – Mihaela 7:4

20-21 sati teren broj 5: S03-S01:  Marija – Jasna 2:7

20-21 sati teren broj 6: S04-S09:  Mia – Karolina 2:7

slobodna S02 Lucija

4. kolo, petak, 4.05.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z06: Anamarija M - Helena 

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z05: Katarina - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z04: Marijana - Tamara 7:4

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z03: Silvana - Ana 1:7

slobodna Z07 Snježana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S08-S06: Indra - Vesna 3:1

19-20 sati teren broj 6: S09-S05: Karolina - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 5: S01-S04: Jasna - Mia 3:7

20-21 sati teren broj 6: S02-S03: Lucija - Marija 4:7

slobodna S07 Mihaela 

5. kolo, petak, 11.05.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z02: Tamara - Silvana 5:7

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z01: Tanja - Marijana 1:7

20-21 sati teren broj 3: Z06-Z09: Helena - Katarina 7:1

20-21 sati teren broj 4: Z07-Z08: Snježana - Anamarija M 6:5

slobodna Z03 Ana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01: Barbara KZ - Jasna 

19-20 sati teren broj 6: S06-S09: Vesna - Karolina 2:7

20-21 sati teren broj 5: S04-S02: Mia - Lucija 7:2

20-21 sati teren broj 6: S07-S08: Mihaela - Indra 3:7

slobodna S03 Marija

6. kolo, petak, 18.05.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z07: Katarina - Snježana 

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z06: Marijana - Helena 7:1

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z05: Silvana - Tanja 7:5

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z04: Ana - Tamara 3:7

slobodna Z08 Anamarija M

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S02-S05: Lucija - Barbara KZ 7:3

19-20 sati teren broj 6: S01-S06: Jasna - Vesna 4:7

20-21 sati teren broj 5: S09-S07: Karolina - Mihaela 7:3

20-21 sati teren broj 6: S03-S04: Marija - Mia 4:7

slobodna S08 Indra 

7. kolo, petak, 25.05.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z03: Tanja - Ana 5:7

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z02: Helena - Silvana 7:3

20-21 sati teren broj 3: Z07-Z01: Snježana - Marijana 3:7

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z09: Anamarija M - Katarina 

slobodna Z04 Tamara 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S03: Barbara KZ - Marija 5:5

19-20 sati teren broj 6: S06-S02: Vesna - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S01: Mihaela - Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S08-S09: Indra - Karolina 6:7

slobodna S04 Mia 

8. kolo, petak, 01.06.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z01-Z08: Marijana - Anamarija M 

19-20 sati teren broj 4: Z02-Z07: Silvana - Snježana 7:2

20-21 sati teren broj 3: Z03-Z06: Ana - Helena 7:5

20-21 sati teren broj 4: Z04-Z05: Tamara - Tanja 7:4

slobodna Z09 Katarina 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S03-S06: Marija - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S04-S05: Mia - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 5: S01-S08: Jasna - Indra 

20-21 sati teren broj 6: S02-S07: Lucija - Mihaela 1:7

slobodna S09 Karolina 

9. kolo, petak, 08.06.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z04: Helena - Tamara 3:7

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z03: Snježana - Ana 2:7

20-21 sati teren broj 3: Z08-Z02: Anamarija M - Silvana 

20-21 sati teren broj 4: Z09-Z01: Katarina - Marijana

slobodna Z05 Tanja 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S06-S04: Vesna - Mia 

19-20 sati teren broj 6: S07-S03: Mihaela - Marija 

20-21 sati teren broj 5: S08-S02: Indra - Lucija 7:1

20-21 sati teren broj 6: S09-S01: Karolina - Jasna 7:1

slobodna S05 Barbara KZ 

10. kolo, petak, 15.06.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z02-Z09: Silvana - Katarina 

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z08: Ana - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z07: Tamara - Snježana 

20-21 sati teren broj 4: Z05-Z06: Tanja - Helena 4:7

slobodna Z01 Marijana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S06: Barbara KZ - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S04-S07: Mia - Mihaela 3:7

20-21 sati teren broj 5: S03-S08: Marija - Indra 3:7

20-21 sati teren broj 6: S02-S09: Lucija - Karolina 2:7

slobodna S01 Jasna

11. kolo, petak, 22.06.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z05: Snježana - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: Z08-Z04: Anamarija M - Tamara 

20-21 sati teren broj 3: Z09-Z03: Katarina - Ana 

20-21 sati teren broj 4: Z01-Z02: Marijana - Silvana 

slobodna Z06 Helena

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S05: Mihalea - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Jasna - Lucija 2:7

20-21 sati teren broj 5: S09-S03: Karolina - Marija 

20-21 sati teren broj 6: S08-S04: Indra - Mia 7:4

slobodna S06 Vesna

12. kolo, petak, 29.06.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z01:  Ana - Marijana 

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z09:  Tamara – Katarina 

20-21 sati teren broj 3: Z05-Z08:  Tanja - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 4: Z06-Z07:   Helena – Snježana 

slobodna Z02 Silvana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S08:  Barbara KZ - Indra  

19-20 sati teren broj 6: S06-S07:  Vesna – Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S03-S01:  Marija – Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S04-S09:  Mia – Karolina 

slobodna S02 Lucija

13. kolo, petak, 6.07.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z06: Anamarija M - Helena 

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z05: Katarina - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z04: Marijana - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z03: Silvana - Ana 7:5

slobodna Z07 Snježana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S08-S06: Indra - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S09-S05: Karolina - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 5: S01-S04: Jasna - Mia 

20-21 sati teren broj 6: S02-S03: Lucija - Marija

slobodna S07 Mihaela 

14. kolo, petak, 13.07.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z02: Tamara - Silvana 

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z01: Tanja - Marijana 

20-21 sati teren broj 3: Z06-Z09: Helena - Katarina 

20-21 sati teren broj 4: Z07-Z08: Snježana - Anamarija M 

slobodna Z03 Ana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01: Barbara KZ - Jasna 

19-20 sati teren broj 6: S06-S09: Vesna - Karolina 

20-21 sati teren broj 5: S04-S02: Mia - Lucija 

20-21 sati teren broj 6: S07-S08: Mihaela - Indra 

slobodna S03 Marija

15. kolo, petak, 20.07.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z07: Katarina - Snježana 

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z06: Marijana - Helena 

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z05: Silvana - Tanja 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z04: Ana - Tamara 7:2

slobodna Z08 Anamarija M

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S02-S05: Lucija - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 6: S01-S06: Jasna - Vesna 

20-21 sati teren broj 5: S09-S07: Karolina - Mihaela 7:1

20-21 sati teren broj 6: S03-S04: Marija - Mia 

slobodna S08 Indra 

16. kolo, petak, 27.07.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z03: Tanja - Ana 

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z02: Helena - Silvana 

20-21 sati teren broj 3: Z07-Z01: Snježana - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z09: Anamarija M - Katarina 

slobodna Z04 Tamara 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S03: Barbara KZ - Marija 

19-20 sati teren broj 6: S06-S02: Vesna - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S01: Mihaela - Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S08-S09: Indra - Karolina 

slobodna S04 Mia 

17. kolo, petak, 03.08.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z01-Z08: Marijana - Ana 

19-20 sati teren broj 4: Z02-Z07: Silvana - Snježana 

20-21 sati teren broj 3: Z03-Z06: Ana - Helena 

20-21 sati teren broj 4: Z04-Z05: Tamara - Tanja 

slobodna Z09 Katarina 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S03-S06: Marija - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S04-S05: Mia - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 5: S01-S08: Jasna - Indra 

20-21 sati teren broj 6: S02-S07: Lucija - Mihaela 

slobodna S09 Karolina 

18. kolo, petak, 10.08.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z04: Helena - Tamara 1:7

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z03: Snježana - Ana 1:7

20-21 sati teren broj 3: Z08-Z02: Anamarija M - Silvana 

20-21 sati teren broj 4: Z09-Z01: Katarina - Marijana

slobodna Z05 Tanja 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S06-S04: Vesna - Mia 

19-20 sati teren broj 6: S07-S03: Mihaela - Marija 

20-21 sati teren broj 5: S08-S02: Indra - Lucija 

20-21 sati teren broj 6: S09-S01: Karolina - Jasna 

slobodna S05 Barbara KZ 

19. kolo, petak, 17.08.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z02-Z09: Silvana - Katarina 

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z08: Ana - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z07: Tamara - Snježana 

20-21 sati teren broj 4: Z05-Z06: Tanja - Helena 

slobodna Z01 Marijana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S06: Barbara KZ - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S04-S07: Mia - Mihaela 5:7

20-21 sati teren broj 5: S03-S08: Marija - Indra 

20-21 sati teren broj 6: S02-S09: Lucija - Karolina 

slobodna S01 Jasna

20. kolo, petak, 24.08.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z05: Snježana - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: Z08-Z04: Anamarija M - Tamara 

20-21 sati teren broj 3: Z09-Z03: Katarina - Ana 

20-21 sati teren broj 4: Z01-Z02: Marijana - Silvana 

slobodna Z06 Helena

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S05: Mihalea - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 6: S01-S02: Jasna - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S09-S03: Karolina - Marija 

20-21 sati teren broj 6: S08-S04: Indra - Mia 

slobodna S06 Vesna

21. kolo, petak, 31.08.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z03-Z01:  Ana - Marijana 

19-20 sati teren broj 4: Z04-Z09:  Tamara – Katarina 

20-21 sati teren broj 3: Z05-Z08:  Tanja - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 4: Z06-Z07:   Helena – Snježana 

slobodna Z02 Silvana

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S08:  Barbara KZ - Indra  

19-20 sati teren broj 6: S06-S07:  Vesna – Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S03-S01:  Marija – Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S04-S09:  Mia – Karolina 

slobodna S02 Lucija

22. kolo, petak, 7.09.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z06: Anamarija M - Helena 

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z05: Katarina - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z04: Marijana - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z03: Silvana - Ana 

slobodna Z07 Snježana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S08-S06: Indra - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S09-S05: Karolina - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 5: S01-S04: Jasna - Mia 

20-21 sati teren broj 6: S02-S03: Lucija - Marija

slobodna S07 Mihaela 

23. kolo, petak, 14.09.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z02: Tamara - Silvana 

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z01: Tanja - Marijana 

20-21 sati teren broj 3: Z06-Z09: Helena - Katarina 

20-21 sati teren broj 4: Z07-Z08: Snježana - Anamarija M 

slobodna Z03 Ana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01: Barbara KZ - Jasna 

19-20 sati teren broj 6: S06-S09: Vesna - Karolina 

20-21 sati teren broj 5: S04-S02: Mia - Lucija 

20-21 sati teren broj 6: S07-S08: Mihaela - Indra 

slobodna S03 Marija

24. kolo, petak, 21.09.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z09-Z07: Katarina - Snježana 

19-20 sati teren broj 4: Z01-Z06: Marijana - Helena 

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z05: Silvana - Tanja 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z04: Ana - Tamara 

slobodna Z08 Anamarija M

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S02-S05: Lucija - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 6: S01-S06: Jasna - Vesna 

20-21 sati teren broj 5: S09-S07: Karolina - Mihaela 

20-21 sati teren broj 6: S03-S04: Marija - Mia 

slobodna S08 Indra 

25. kolo, petak, 28.09.2018.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z03: Tanja - Ana 

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z02: Helena - Silvana 

20-21 sati teren broj 3: Z07-Z01: Snježana - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z09: Anamarija M - Katarina 

slobodna Z04 Tamara 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S03: Barbara KZ - Marija 

19-20 sati teren broj 6: S06-S02: Vesna - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S01: Mihaela - Jasna 

20-21 sati teren broj 6: S08-S09: Indra - Karolina 

slobodna S04 Mia 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS