Rekreativna liga - Muški ljeto Dugave 2018

Rekreativna liga - Muški ljeto Dugave 2018

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. ZVONKO 0992663277
  2. MLADEN 091279410
  3. DAMIR 0916065542
  4. PREDRAG 0956332145
  5. GORAN MA 0914953462
  6. ROBI LU 0914007102
  7. MARKO KUN 0993100137
  8. LJUBO 0989911105
  9. ZORISLAV 0957342192
  10. MARKO KOL 0916448767
  11. MATE 098428012
  12. ROBI BU 098282251
  13. LOREN 0916001016
  14. DARKO 0989807206
  15. DADO 0914455890
  16. DALIBOR 098208112

RASPORED KOLA:

Kolo
1 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
2 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2
3 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
4 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3
5 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
6 16-11 12-10 13-9 14-8 15-7 1-6 2-5 3-4
7 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12
8 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13
10 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14
12 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15
14 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1
 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 16 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 15 KOLA U PERIODU OD 8.4. - 19.8.2017. NAKON ČEGA SLIJEDI PLAY OFF RAZIGRAVANJE U KOJEM SVI IGRAČI IGRAJU JOŠ 4 MEČA ZA POREDAK OD 1.-16. MJESTA. SEZONU ZAVRŠAVAMO TRADICIONALNIM TURNIROM PAROVA  (ROUND ROBIN) UZ DRUŽENJEM (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE TURNIRA I LIGE (OSIGURANE MEDALJE I PEHAR).

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 15 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.20, 12.2013.40, 13.40-15 SATI)

NA KRAJU MEČA PORAŽENI IGRAČ PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA MUŠKI DUGAVE 2017. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE) A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 16.07. DO 19.8.2017.

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE OSIGURATI VODITELJ LIGE

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

RASPORED ODIGRAVANJA:

 

RASPORED I TERMINI ODIGRAVANJA MEČEVA

DATUM

8.00-

9.30h

   T1

9.30-

11.00h

    T1

11.00-

12.20h

   T1

11.00-

12.20h

   T2

12.20-

13.40h

T1

12.20-

13.40h

T2

13.40-

15.00h

 T1 

13.40-

15.00h    

T2

1. KOLO

08.04.

01-16

02-15

03-14

04-13

05-12

06-11

 07-10

08-09

2. KOLO

15.04.

01-02 10-08 11-07 16-09 12-06 13-05

14-04

15-03

3. KOLO

22.04.

03-01 02-16 09-10 08-11 04-15 05-14

06-13

07-12

4. KOLO

29.04.

16-10 01-04 02-03 11-09 12-08 13-07

14-06

15-05

5. KOLO

06.05.

05-01 04-02 06-15 10-11 09-12 03-16

08-13

07-14

6. KOLO

13.05.

01-06 02-05 12-10 15-07 14-08 16-11

13-09

03-04

7. KOLO

20.05.

07-01 06-02 10-13 04-16 08-15 11-12

09-14

05-03

8. KOLO

27.05.

01-08 02-07 14-10 16-12 13-11 04-05

15-09

03-06

9. KOLO

03.06.

09-01

08-02 10-15 05-16 06-04 11-04

12-13

07-03

10. KOLO

10.06.

01-10 02-09 16-13 14-12 15-11 03-08

04-07

05-06

11. KOLO

17.06.

11-01 10-02 06-16 05-07 08-04 09-03

12-15

13-14

12. KOLO

24.06.

01-12 02-11 03-10 05-08 06-07 04-09

16-14  

15-13

13. KOLO

01.07.

13-01

12-02

10-04

09-05

08-06

07-16

11-03

14-15

14. KOLO

08.07.

01-14 02-13

05-10

16-15 03-12 04-11 06-09

07-08

15. KOLO

19.08.

15-01

14-02

10-06

12-04 11-05 13-03 08-16

09-07

PLAY OFF 1/8

26.08.

 

  

 

       

 

PLAY OFF 1/4 

02.09.

 

  

 

       

 

PLAY OFF 1/2

09.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALA

16.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

TURNIR PAROVA+ROŠTILJ

23.09., 9h

           

 

 

REVIJALNI MEČEVI

30.09.                

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS