Rekreativna liga - dame zima Velesajam 2018/19

Rekreativna liga - dame zima Velesajam 2018/19

Dame: 

r.br.

ime

mobitel

mečevi

bodovi

1

Vesna 0916474746 08 19

2

Tanja 0995665772 15 80

3

Snježana 0989421091 14 65

4

Barbara R 0989421091 13 82

5

Jasna  0915178405 12 36

6

Helena 0992270109 13 75

7

Anamarija M 098727434 09 47

8

Barbara KZ

098719201 08 19

9

Karolina 0915378082 14 88

10

Morana 0993669366 12 09

11

Nada 0998156182 12 28

12

Silvana
 
0992117916
14 91

13

Nataša 0913654010 14 71

14

Lara 0992223275 11 77

15

Lucija 0989918707 13 41

17

Marija 0919811898 13 57

18

Ana Kal 098269250 13 83

19

Sanda

098321092

14 73

20

Iva 0912100799 12 47

 

Voditelj lige: 

Marko 098664982

 

Voditelji centra: 

Dean 0915093557

Tenis centar 016528506

 

Pravilnik lige:

 

  • Igraju se ukupno 25 termina nedjeljom od 19-20 i 20-21 sati, liga od 19 igračica (u svakom kolu je jedan igračica slobodna zbog neparnog broja igračica), jednokružni sistem svaka sa svakom od 19 kola plus još 6 dodatnih kola u periodu od 7.10.2018. do 31.03.2019. godine. 6.1.2018. kada je državni praznik se ne igra. Završna priredba s druženjem i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u nedjelju, 31.03.2019. u 19 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 6 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 5:4, 4:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se odigrao i rezultat).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - velesajam 2018/19.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i voditelju tenis centra (sms porukom ili pozivom najkasnije do četvrtka do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina), te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč eventualno se može odigrati u terminu radnim danom od 21-23 sata ako se dobije slobodan termin za nadoknadu od voditelja tenis centra (dva puta po igračici se može iskoristiti nadoknada). Ukoliko se prečesto budu odjavljivali termini nedjeljom u zamjenu za termine u radnom tjednu voditelj centra je slobodan ne dati zamjenske termine (jer je dvorana popunjena i nije moguće kao kod ljetne sezone mjenjati termine).
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

 

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored odigravanja:

Kolo
1 1-20 2-19 3-18 4-17 5- 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
2 20-11 12-10 13-9 14-8 15-7 -6 17-5 18-4 19-3 1-2
3 2-20 3-1 4-19 5-18 6-17 7- 8-15 9-14 10-13 11-12
4 20-12 13-11 14-10 15-9 -8 17-7 18-6 19-5 1-4 2-3
5 3-20 4-2 5-1 6-19 7-18 8-17 9- 10-15 11-14 12-13
6 20-13 14-12 15-11 -10 17-9 18-8 19-7 1-6 2-5 3-4
7 4-20 5-3 6-2 7-1 8-19 9-18 10-17 11- 12-15 13-14
8 20-14 15-13 -12 17-11 18-10 19-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-20 6-4 7-3 8-2 9-1 10-19 11-18 12-17 13- 14-15
10 20-15 -14 17-13 18-12 19-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-20 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-19 13-18 14-17 15-
12 20- 17-15 18-14 19-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-20 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-19 15-18 -17
14 20-17 18- 19-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-20 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 -19 17-18
16 20-18 19-17 1- 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
17 9-20 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 -2 17-1 18-19
18 20-19 1-18 2-17 3- 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
19 10-20 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 -4 17-3 18-2 19-1

1. kolo, nedjelja, 7.10.2018.

19-20 sati teren broj 4: 01-20: Vesna - Iva 5:7

19-20 sati teren broj 5: 02-19: Tanja - Sanda 6:4

19-20 sati teren broj 6: 03-18: Snježana - Ana Kal. 0:7

19-20 sati teren broj 7: 04-17: Barbara R - Marija 7:2

20-21 sati teren broj 4. 06-15: Helena - Lucija 7:1

20-21 sati teren broj 5: 07-14: Anamarija M - Lara -

20-21 sati teren broj 6: 08-13: Barbara KZ - Nataša 3:7

20-21 sati teren broj 7: 09-12: Karolina - SIlvana 7:4

20-21 sati teren broj 8: 10-11: Morana - Nada 2:7

Jasna slobodna

2. kolo, nedjelja, 14.10.2018.

19-20 sati teren broj 4: 20-11: Iva - Nada 7:2

19-20 sati teren broj 5: 13-09: Nataša - Karolina 2:7

19-20 sati teren broj 6: 14-08: Lara - Barbara KZ -

19-20 sati teren broj 7: 01-02: Vesna - Tanja 0:7

20-21 sati teren broj 4: 15-07: Lucija - Anamarija M 5:7

20-21 sati teren broj 5. 12-10: Silvana - Morana 7:0

20-21 sati teren broj 6: 17-05: Marija - Jasna 7:2

20-21 sati teren broj 7: 18-04: Ana Kal - Barbara R 6:7

20-21 sati teren broj 8: 19-03: Sanda - Snježana 7:6

Helena slobodna

3. kolo, nedjelja, 21.10.2018.

19-20 sati teren broj 4: 02-20: Tanja - Iva 7:1

19-20 sati teren broj 5: 03-01: Snježana - Vesna -

19-20 sati teren broj 6: 04-19: Barbara R - Sanda 7:5

19-20 sati teren broj 7: 05-18: Jasna - Ana Kal 5:7

20-21 sati teren broj 4: 06-17: Helena - Marija 7:6

20-21 sati teren broj 5: 08-15: Barbara KZ - Lucija 3:7

20-21 sati teren broj 6: 09-14: Karolina - Lara 0:7

20-21 sati teren broj 7: 10-13: Morana - Nataša 0:7

20-21 sati teren broj 8: 11-12: Nada - Silvana 0:7

Anamarija M slobodna

4. kolo, nedjelja, 28.10.2018.

19-20 sati teren broj 4: 01-04: Vesna - Barbara R 2:7

19-20 sati teren broj 5: 02-03: Tanja - Snježana 5:7

19-20 sati teren broj 6: 17-07 Marija - Anamarija M 0:7

19-20 sati teren broj 7: 15-09: Lucija - Karolina 4:7

20-21 sati teren broj 4. 20-12:  Iva - Silvana 4:7

20-21 sati teren broj 5: 18-06: Ana Kal - Helena 7:2

20-21 sati teren broj 6: 13-11: Nataša - Nada 7:2

20-21 sati teren broj 7: 19-05: Sanda - Jasna 6:6

20-21 sati teren broj 8: 14-10: Lara - Morana 7:0

Barabra KZ slobodna

5. kolo, nedjelja, 4.11.2018.

19-20 sati teren broj 4: 03-20: Snježana - Iva 7:5

19-20 sati teren broj 5: 04-02: Barbara R - Tanja 7:2

19-20 sati teren broj 6: 05-01: Jasna - Vesna 5:7

19-20 sati teren broj 7: 08-17: Barbara KZ - Marija 5:7

20-21 sati teren broj 4. 06-19: Helena - Sanda 7:4

20-21 sati teren broj 5: 07-18: Anamarija M - Ana Kal 2:7

20-21 sati teren broj 6: 10-15: Morana - Lucija 0:7

20-21 sati teren broj 7: 11-14: Nada - Lara 0:7

20-21 sati teren broj 8: 12-13: Silvana - Nataša 7:2

Karolina slobodna

6. kolo, nedjelja, 11.11.2018.

19-20 sati teren broj 4: 18-08: Ana Kal - Barbara KZ -

19-20 sati teren broj 5: 03-04: Snježana - Barbara R 2:7

19-20 sati teren broj 6: 01-06: Vesna - Helena 1:7

19-20 sati teren broj 7: 02-05: Tanja - Jasna 7:4

20-21 sati teren broj 4. 20-13: Iva - Nataša 2:7

20-21 sati teren broj 5: 14-12: Lara - Silvana 7:3

20-21 sati teren broj 6: 15-11: Lucija - Nada 7:2

20-21 sati teren broj 7: 17-09: Marija - Karolina 0:7

20-21 sati teren broj 8: 19-07: Sanda - Anamarija M 7:5

Morana slobodna

7. kolo, nedjelja, 18.11.2018.

19-20 sati teren broj 4: 13-14: Nataša - Lara 1:7

19-20 sati teren broj 5: 08-19: Barbara KZ - Sanda -

19-20 sati teren broj 6: 07-01: Anamarija M - Vesna -

19-20 sati teren broj 7: 06-02: Helena - Tanja 4:7

20-21 sati teren broj 4. 04-20: Barbara R - Iva 7:4

20-21 sati teren broj 5: 09-18: Karolina - Ana Kal 4:7

20-21 sati teren broj 6: 10-17: Morana - Marija 1:7

20-21 sati teren broj 7: 12-15: Silvana - Lucija 7:1

20-21 sati teren broj 8: 05-03: Jasna - Snježana 1:7

Nada slobodna

8. kolo, nedjelja, 25.11.2018.

19-20 sati teren broj 4: 01-08: Vesna - Barbara KZ -

19-20 sati teren broj 5: 02-07: Tanja - Anamarija M 7:2

19-20 sati teren broj 6: 03-06: Snježana - Helena 5:7

19-20 sati teren broj 7: 04-05: Barbara R - Jasna 7:2

20-21 sati teren broj 4. 20-14: Iva - Lara 0:7

20-21 sati teren broj 5: 15-13: Lucija - Nataša 2:7

20-21 sati teren broj 6: 17-11: Marija - Nada 7:4

20-21 sati teren broj 7: 18-10: Ana Kal - Morana 7:0

20-21 sati teren broj 8: 19-09: Sanda - Karolina 1:7

Silvana slobodna

9. kolo, nedjelja, 2.12.2018.

19-20 sati teren broj 4: 06-04: Helena - Barbara R 5:6

19-20 sati teren broj 5: 07-03: Anamarija M - Snježana 6:7

19-20 sati teren broj 6: 08-02: Barbara KZ - Tanja 1:7

19-20 sati teren broj 7: 09-01: Karolina - Vesna 7:0

20-21 sati teren broj 4. 05-20: Jasna - Iva -

20-21 sati teren broj 5: 10-19: Morana - Sanda 0:7

20-21 sati teren broj 6: 11-18: Nada - Ana Kal 3:7

20-21 sati teren broj 7: 12-17: Silvana - Marija 7:2

20-21 sati teren broj 8: 14-15: Lara - Lucija 7:0

Nataša slobodna 

10. kolo, nedjelja, 9.12.2018.

19-20 sati teren broj 4: 01-10: Vesna - Morana -

19-20 sati teren broj 5: 03-08: Snježana - Barbara KZ 7:1

19-20 sati teren broj 6: 04-07: Barbara R - Anamarija M 

19-20 sati teren broj 7: 02-09: Tanja - Karolina 1:7 

20-21 sati teren broj 4. 05-06: Jasna - Helena 0:7

20-21 sati teren broj 5: 17-13: Marija - Nataša 5:7

20-21 sati teren broj 6: 18-12: Ana Kal - Silvana 5:7

20-21 sati teren broj 7: 19-11 Sanda - Nada 7:0

20-21 sati teren broj 8: 20-15: Iva - Lucija 7:6 

Lara slobodna

11. kolo, nedjelja, 16.12.2018.

19-20 sati teren broj 4: 08-04: Barbara KZ - Barbara R -

19-20 sati teren broj 5: 09-03: Karolina - Snježana 7:3

19-20 sati teren broj 6: 11-01: Nada - Vesna 7:4

19-20 sati teren broj 7: 10-02: Morana - Tanja 2:7

20-21 sati teren broj 4. 07-05: Anamarija M - Jasna 7:1

20-21 sati teren broj 5: 06-20: Helena - Iva 7:4

20-21 sati teren broj 6: 12-19: Silvana - Sanda 7:3

20-21 sati teren broj 7: 13-18: Nataša - Ana Kal 5:7

20-21 sati teren broj 8: 17-14: Marija - Lara 0:7 

Lucija slobodna 

12. kolo, nedjelja, 23.12.2018.

19-20 sati teren broj 4: 01-12: Vesna - Silvana 0:7

19-20 sati teren broj 5: 02-11: Tanja - Nada -

19-20 sati teren broj 6: 05-08: Jasna - Barbara KZ -

19-20 sati teren broj 7: 06-07: Helena - Anamarija M 7:4

20-21 sati teren broj 4. 03-10: Snježana - Morana 7:0

20-21 sati teren broj 5: 04-09: Barbara R - Karolina 1:7

20-21 sati teren broj 6: 17-15: Marija - Lucija 7:0

20-21 sati teren broj 7: 18-14: Ana Kal - Lara 2:7

20-21 sati teren broj 8: 19-13: Sanda - Nataša 6:7

Iva slobodna

13. kolo, nedjelja, 30.12.2018.

19-20 sati teren broj 4: 12-02: Silvana - Tanja 7:4

19-20 sati teren broj 5: 13-01: Nataša - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: 14-19: Lara - Sanda 7:1

19-20 sati teren broj 7: 08-06: Barbara KZ - Helena 2:7

20-21 sati teren broj 4. 07-20: Anamarija M - Iva 

20-21 sati teren broj 5: 08-06: 15-18: Lucija - Ana Kal 0:7

20-21 sati teren broj 6: 09-05: Karolina - Jasna 7:1

20-21 sati teren broj 7: 11-03: Nada - Snježana 1:7

20-21 sati teren broj 8: 10-04: Morana - Barbara R 5:7 

Marija slobodna 

nedjelja, 06.01.2019. PRAZNIK - ne igra se liga

14. kolo, nedjelja, 13.01.2019.

19-20 sati teren broj 4: 07-08: Anamarija M - Barbara KZ 7:3

19-20 sati teren broj 5: 19-15: Sanda - Lucija 7:3

19-20 sati teren broj 6: 01-14: Vesna - Lara 

19-20 sati teren broj 7: 02-13: Tanja - Nataša 7:3

20-21 sati teren broj 4. 03-12: Snježana - Silvana 0:7

20-21 sati teren broj 5: 04-11: Barbara R - Nada 7:0

20-21 sati teren broj 6: 05-10: Jasna - Morana 7:0

20-21 sati teren broj 7: 06-09: Helena - Karolina 1:7

20-21 sati teren broj 8: 20-17: Iva - Marija 2:7

Ana Kal slobodna

15. kolo, nedjelja, 20.01.2019.

19-20 sati teren broj 4: 08-20: Barbara KZ - Iva 

19-20 sati teren broj 5: 02-14: Tanja - Lara 0:7

19-20 sati teren broj 6: 15-01: Lucija - Vesna 

19-20 sati teren broj 7: 17-18: Marija - Ana Kal 

20-21 sati teren broj 4. 09-07: Karolina - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 5: 10-06: Morana - Helena 

20-21 sati teren broj 6: 11-05: Nada - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 12-04: Silvana - Barbara R 

20-21 sati teren broj 8: 13-03: Nataša - Snježana 

Sanda slobodna 

16. kolo, nedjelja, 27.01.2019.

19-20 sati teren broj 4: 19-17: Sanda - Marija 

19-20 sati teren broj 5: 02-15: Tanja - Lucija 

19-20 sati teren broj 6: 03-14: Snježana - Lara 

19-20 sati teren broj 7: 04-13: Barbara R - Nataša 

20-21 sati teren broj 4. 20-18: Iva - Ana Kal 

20-21 sati teren broj 5: 05-12: Jasna - Silvana 

20-21 sati teren broj 6: 06-11: Helena - Nada 

20-21 sati teren broj 7: 07-10: Anamarija M - Morana 

20-21 sati teren broj 8: 09-08: Karolina - Barbara KZ 7:1 

Vesna slobodna 

17. kolo, nedjelja, 03.02.2019.

19-20 sati teren broj 4: 10-08: Morana - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 5: 12-06: Silvana - Helena 

19-20 sati teren broj 6: 17-01: Marija - Vesna 

19-20 sati teren broj 7: 11-07: Nada - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 4. 09-20: Karolina - Iva 

20-21 sati teren broj 5: 13-05: Nataša - Jasna 7:2

20-21 sati teren broj 6: 18-19: Ana Kal - Sanda 

20-21 sati teren broj 7: 14-04: Lara - Barbara R 

20-21 sati teren broj 8: 15-03: Lucija - Snježana 

Tanja slobodna 

18. kolo, nedjelja, 10.02.2019.

19-20 sati teren broj 4: 01-18: Vesna - Ana Kal 

19-20 sati teren broj 5: 02-17: Tanja - Marija 

19-20 sati teren broj 6: 04-15: Barbara R - Lucija 

19-20 sati teren broj 7: 08-11: Barbara KZ - Nada 

20-21 sati teren broj 4. 20-19: Iva - Sanda 4:7

20-21 sati teren broj 5: 06-13: Helena - Nataša 

20-21 sati teren broj 6: 07-12: Anamarija M - Silvana 

20-21 sati teren broj 7: 05-14: Jasna - Lara 

20-21 sati teren broj 8: 09-10: Karolina - Morana 

Snježana slobodna 

19. kolo, nedjelja, 17.02.2019.

19-20 sati teren broj 4: 13-07: Nataša - Anamarija M 

19-20 sati teren broj 5: 12-08: Silvana - Barbara KZ

19-20 sati teren broj 6: 18-02: Ana Kal - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 19-01: Sanda - Vesna 

20-21 sati teren broj 4. 10-20: Morana - Iva 

20-21 sati teren broj 5: 11-09: Nada - Karolina 

20-21 sati teren broj 6: 14-06: Lara - Helena 

20-21 sati teren broj 7: 15-05: Lucija - Jasna 

20-21 sati teren broj 8: 17-03: Marija - Snježana 

Barbara R slobodna 

20. kolo, nedjelja, 24.02.2019.

19-20 sati teren broj 4: 01-20: Vesna - Iva 

19-20 sati teren broj 5: 02-19: Tanja - Sanda 

19-20 sati teren broj 6: 08-13: Barbara KZ - Nataša 

19-20 sati teren broj 7: 07-14: Anamarija M - Lara 

20-21 sati teren broj 4. 06-15: Helena - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: 04-17: Barbara R - Marija 

20-21 sati teren broj 6: 03-18: Snježana - Ana Kal 0:7

20-21 sati teren broj 7: 09-12: Karolina - SIlvana 

20-21 sati teren broj 8: 10-11: Morana - Nada 

Jasna slobodna

21. kolo, nedjelja, 03.03.2019.

19-20 sati teren broj 4: 20-11: Iva - Nada 

19-20 sati teren broj 5: 13-09: Nataša - Karolina 

19-20 sati teren broj 6: 14-08: Lara - Barbara KZ 

19-20 sati teren broj 7: 01-02: Vesna - Tanja 

20-21 sati teren broj 4: 15-07: Lucija - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 5. 12-10: Silvana - Morana 

20-21 sati teren broj 6: 17-05: Marija - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 18-04: Ana Kal - Barbara R 

20-21 sati teren broj 8: 19-03: Sanda - Snježana 

Helena slobodna

22. kolo, nedjelja, 10.03.2019.

19-20 sati teren broj 4: 02-20: Tanja - Iva 

19-20 sati teren broj 5: 03-01: Snježana - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: 04-19: Barbara R - Sanda 

19-20 sati teren broj 7: 08-15: Barbara KZ - Lucija

20-21 sati teren broj 4: 06-17: Helena - Marija 

20-21 sati teren broj 5: 05-18: Jasna - Ana Kal 

20-21 sati teren broj 6: 09-14: Karolina - Lara 

20-21 sati teren broj 7: 10-13: Morana - Nataša 

20-21 sati teren broj 8: 11-12: Nada - Silvana 

Anamarija M slobodna

23. kolo, nedjelja, 17.03.2019.

19-20 sati teren broj 4: 01-04: Vesna - Barbara R 

19-20 sati teren broj 5: 02-03: Tanja - Snježana 

19-20 sati teren broj 6: 20-12:  Iva - Silvana 

19-20 sati teren broj 7: 15-09: Lucija - Karolina 

20-21 sati teren broj 4. 17-07: Marija - Anamarija M 

20-21 sati teren broj 5: 18-06: Ana Kal - Helena 

20-21 sati teren broj 6: 13-11: Nataša - Nada 

20-21 sati teren broj 7: 19-05: Sanda - Jasna 

20-21 sati teren broj 8: 14-10: Lara - Morana 

Barabra KZ slobodna

24. kolo, nedjelja, 24.03.2019.

19-20 sati teren broj 4: 03-20: Snježana - Iva

19-20 sati teren broj 5: 04-02: Barbara R - Tanja 5:7

19-20 sati teren broj 6: 05-01: Jasna - Vesna 

19-20 sati teren broj 7: 08-17: Barbara KZ - Marija 

20-21 sati teren broj 4. 06-19: Helena - Sanda 

20-21 sati teren broj 5: 07-18 Anamarija M - Ana Kal 

20-21 sati teren broj 6: 10-15: Morana - Lucija 

20-21 sati teren broj 7: 11-14: Nada - Lara 

20-21 sati teren broj 8: 12-13: Silvana - Nataša 7:2

Karolina slobodna

25. kolo, nedjelja, 31.03.2019. završno kolo sa svečanom dodjelom prigodnih nagrada od 20-22 sati

19-20 sati teren broj 4: 18-08: Ana Kal - Barbara KZ

19-20 sati teren broj 5: 03-04: Snježana - Barbara R 

19-20 sati teren broj 6: 01-06: Vesna - Helena 

19-20 sati teren broj 7: 02-05: Tanja - Jasna 

20-21 sati teren broj 4. 20-13: Iva - Nataša 

20-21 sati teren broj 5: 14-12: Lara - Silvana 

20-21 sati teren broj 6: 15-11: Lucija - Nada 

20-21 sati teren broj 7: 17-09: Marija - Karolina 

20-21 sati teren broj 8: 19-07: Sanda - Anamarija M

Morana slobodna

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS