Gospoda ljeto Dugave 2019.

Gospoda ljeto Dugave 2019.

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

01

Zvonko

0992663277

93 07

02

Mladen

091279410

25 05

03

Damir Sa

0916065542

43 03

04

Prpa

0956332145

120 09

05

Goran Ma

0914953462

160 09

06

Robi Lu

0914007102 104 14

07

Ljubo 0989911105 92 08

08

Željko 0916348941 09 03

09

Zorislav 0957342192 137 10

10

Marko Ko 0916448767 67 06

11

Goran Ja 0992104299 43 07

12

Robi Bu 098282251 48 05

13

Goran Mi 0912214315 31 04

14

Darko 0989807206 140 09

15

Dado 0914455890 122 08

16

Stipe

0997373194

00 00

 

KONAČNI POREDAK (NAKON 15+3 KOLA):

1 GORAN MA 186

2 DARKO 165

3 ZORISLAV 159

4 DADO 135

5 PRPA 120

6 ROBI LU 113

7 ZVONKO 109

8 LJUBO 92

9 MARKO KO 67

10 ROBI BU 48

11 DAMIR SA 43

12 GORAN JA 43

13 GORAN MI 31

14 MLADEN 25 

15 ŽELJKO 9

16 STIPE 0

RASPORED ODIGRAVANJA:

RASPORED I TERMINI ODIGRAVANJA MEČEVA

DATUM (NEDJELJA)

8.00-

9.30h

 ČE 1

8.00-

9.30h

 MI 1

8.00-

9.30h

 MI 2

9.30-

11.00h

 ČE 1

9.30-

11.00 

MI 1

9.30-

11.00h

MI 2

11.00-

12.30h

 MI 1 

11.00-

12.30h    

MI 2

TURNIR SINGL 

14.04.

               

1. KOLO

20.04

06-11

02-15

03-14

04-13

05-12

01-16

07-10

08-09

2. KOLO

28.04.

01-02 10-08 11-07 14-04 12-06 15-03

16-09

13-05

3. KOLO

05.05.

03-01 08-11 09-10 02-16 04-15 05-14

06-13

07-12

4. KOLO

12.05.

15-05 01-04 02-03 11-09 12-08 13-07

14-06

16-06

5. KOLO

19.05.

05-01 04-02 06-15 10-11 09-12 08-13

16-03

07-14

6. KOLO

26.05.

01-06 02-05 12-10 15-07 14-08 03-04

13-09

16-11

7. KOLO

02.06.

07-01 06-02 05-03 10-13 08-15 11-12

09-14

04-16

8. KOLO

09.06.

01-08 02-07 14-10 04-05 13-11 03-06

15-09

16-12

9. KOLO

16.06.

09-01

08-02 10-15 07-03 06-04 11-04

12-13

05-16

10. KOLO

23.06.

01-10 02-09 05-06 14-12 15-11 03-08

04-07

16-13

11. KOLO

30.06.

11-01 10-02 12-15 05-07 08-04 09-03

06-16

13-14

12. KOLO

07.07.

01-12 02-11 03-10 05-08 06-07 04-09

16-14  

15-13

13. KOLO

14.07.

13-01

12-02

10-04

09-05

08-06

11-03

07-16

14-15

14. KOLO

21.07.

01-14 02-13

05-10

06-09 03-12 04-11 16-15

07-08

NADOKNADE ILI REVIJALNI MEČEVI

28.07. - 18.08.                

15. KOLO

25.08. 15-01 14-02 10-06 12-04 11-05 13-03 08-16 09-07
PLAY OF 1. KOLO

01.09.

C1-C3 B1-B3 B2-B4 C2-C4 A1-A3 A2-A4 D1-D3 D2-D4

PLAY OF 2. KOLO

08.09.

C1-C4

  B1-B4

B2-B3

  C2-C3

A1-A4

A2-A3

D1-D4

D2-D3

PLAY OF 3. KOLO

15.09.

C1-C2

B1-B2

B3-B4

C3-C4

A1-A2

A3-A4

D1-D2

D3-D4

TURNIR PAROVA (DEČKI IZ LIGE)

22.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTERS - ZAVRŠNI SINGL TURNIR

29.09.

           

 

 

REVIJALNI TERMIN

06.10.                

REVIJALNI TERMIN

13.10.                

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 16 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 15 KOLA U PERIODU OD 20.4. - 25.8.2019. U PERIODU OD 28.07. DO 18.08.2019. SE IGRAJU MEČEVI NADOKNADA ILI REVIJALNI MEČEVI (POJEDINAČNO ILI PAROVI). PRVO KOLO SE IZNIMNO IGRA U SUBOTU, 20.04. ZBOG USKRSA. KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE RAZIGRAVANJA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 26.08.2019. RAZIGRAVANJE SE IGRA OD 1.09.2019. U KOJEM SVI IGRAČI IGRAJU JOŠ 4 MEČA: PO 3 MEČA U MINI LIGI SVATKO SA SVAKIM, A LIGA PLASMAN OD 1. DO 4. MJESTA (A1-A4), B LIGA PLASMAN OD 5. DO 8. MJESTA (B1-B4), C LIGA PLASMAN OD 9. DO 12. MJESTA (C1-C4), D LIGA PLASMAN OD 13. DO 16.  MJESTA (D1-D4), TE MEČEVI FINALA ZA 1. I 2. MJESTO, TE 3. I 4. MJESTO U SVAKOJ OD 4 MINI LIGE KAO ZAVRŠNI MEČEVI. SEZONU ZAVRŠAVAMO TRADICIONALNIM TURNIROM UZ DRUŽENJEM (ROŠTILJ) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA NAJBOLJE.

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 12.30 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.30 SATI) NA DVIJE LOKACIJE, ČEMPRESI (ČE) I MIKULINCI (MI).

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr (KLUPSKA APLIKACIJA NIJE JOŠ AKTIVIRANA)

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2019. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE) A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 28.07. DO 25.08.2019.

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE OSIGURATI VODITELJ LIGE

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

REZULTATI:

1. kolo, 20.04.2019.

01-16 Zvonko - Stipe 

02-15 Mladen - Dado 1:6 2:6

03-14 Damir Sa - Darko 

04-13 Predrag - Goran Mi 7:5 7:5

05-12 Goran Ma - Robi Bu 7:6 6:3

06-11 Robi Lu - Goran Ja 1:6 4:6

07-10 Ljubo - Marko Ko 6:0 6:2

08-09 Željko - Zorislav 

2. kolo, 28.04.2019.

16-09 Stipe - Zorislav 

10-08 Marko Ko -Željko 

11-07 Goran Ja - Ljubo 0:6 0:6

12-06 Robi Bu - Robi Lu 7:5 6:2

13-05 Goran Mi - Goran Ma 0:6 1:6

14-04 Darko - Predrag 6:1 6:3

15-03 Dado - Damir Sa 

01-02 Zvonko - Mladen 6:3 6:3

3. kolo, 05.05.2019. 

02-16 Mladen - Stipe 

03-01 Damir Sa - Zvonko 

04-15 Predrag - Dado 

05-14 Goran Ma - Darko 3:6 3:6

06-13 Robi Lu - Goran Mi 7:6, 4:6, 5:10

07-12 Ljubo - Robi Bu 

08-11 Željko -Goran Ja 

09-10 Zorislav - Marko Ko 1:6 6:1 12:10

4. kolo, 12.05.2019.

16-10 Stipe - Marko Ko 

11-09 Goran Ja - Zorislav 5:7 3:6

12-08 Robi Bu - Željko 

13-07 Goran Mi - Ljubo 0:6 2:6

14-06 Darko - Robi Lu 6:0 6:1

15-05 Dado - Goran Ma 4:6 7:5 6:10 

01-04 Zvonko - Predrag 4:6 6:7

02-03 Mladen - Damir Sa

5. kolo, 19.05.2019.

03-16 Damir Sa - Stipe 

04-02 Predrag - Mladen 5:7 6:3 10:4

05-01 Goran Ma - Zvonko 

06-15 Robi Lu - Dado 3:6 3:6

07-14 Ljubo - Darko 2:6 2:6 

08-13 Željko - Goran Mi 

09-12 Zorislav - Robi Bu 4:6 6:3 10:2

10-11 Marko Ko - Goran Ja

6. kolo, 26.05.2019.

16-11 Stipe - Goran Ja 

12-10 Robi Bu - Marko Ko 5:7 6:3 5:10

13-09 Goran Mi - Zorislav 

14-08 Darko - Željko 

15-07 Dado - Ljubo 6:1 6:0

01-06 Zvonko - Robi Lu 6:4 7:6(5)

02-05 Mladen - Goran Ma 1:6 0:6

03-04 Damir Sa - Predrag 

7. kolo, 02.06.2019. 

04-16 Predrag - Stipe

05-03 Goran Ma -Damir Sa 

06-02 Robi Lu - Mladen 6:0 7:5

07-01 Ljubo - Zvonko 

08-15 Željko - Dado 

09-14 Zorislav - Darko 4:6 4:6

10-13 Marko Ko - Goran Mi 

11-12 Goran Ja - Robi Bu 

8. kolo, 09.06.2019.

16-12 Stipe - Robi Bu 

13-11 Goran Mi - Goran Ja 

14-10 Darko - Marko Ko 4:6 3:6

15-09 Dado - Zorislav 

01-08 Zvonko - Željko 6:1 6:0

02-07 Mladen - Ljubo 

03-06 Damir Sa - Robi Lu 6:3 6:1

04-05 Predrag - Goran Ma 4:6 3:6

9. kolo, 16.06.2019.

05-16 Goran Ma - Stipe 

06-04 Robi Lu - Predrag 3:6 3:6

07-03 Ljubo - Damir Sa 0:6 4:6

08-02 Željko - Mladen 

09-01 Zorislav - Zvonko 4:6 6:3 10:5

10-15 Marko Ko - Dado 3:6 6:3 8:10

11-14 Goran Ja - Darko 0:6 2:6

12-13 Robi Bu - Goran Mi 

10. kolo, 23.06.2019.

16-13 Stipe - Goran Mi 

14-12 Darko - Robi Bu 

15-11 Dado - Goran Ja 6:2 6:2

01-10 Zvonko - Marko Ko 

02-09 Mladen - Zorislav 

03-08 Damir Sa - Željko 

04-07 Predrag - Ljubo 

05-06 Goran Ma - Robi Lu 6:2 6:1

11. kolo, 30.06.2019.

06-16 Robi Lu - Stipe 

07-05 Ljubo - Goran Ma 

08-04 Željko - Predrag 

09-03 Zorislav - Damir Sa 4:6 6:3 12:10

10-02 Marko Ko - Mladen 

11-01 Goran Ja - Zvonko 0:6 3:6

12-15 Robi Bu - Dado 

13-14 Goran Mi - Darko 

12. kolo, 07.07.2019.

16-14 Stipe - Darko 

15-13 Dado - Goran Mi 6:1 6:2

01-12 Zvonko - Robi Bu 

02-11 Mladen - Goran Ja 

03-10 Damir Sa - Marko Ko 

04-09 Predrag - Zorislav 3:6 1:6

05-08 Goran Ma - Željko 6:3 6:0

06-07 Robi Lu - Ljubo 2:6 4:6

13. kolo, 14.07.2019.

07-16 Ljubo - Stipe 

08-06 Željko - Robi Lu 2:6 3:6

09-05 Zorislav - Goran Ma 6:7 4:6

10-04 Marko Ko - Predrag 

11-03 Goran Ja - Damir Sa 

12-02 Robi Bu - Mladen 

13-01 Goran Mi - Zvonko 

14-15 Darko - Dado 2:6 7:6 10:8 

14. kolo 21.07.2019.

16-15 Stipe - Dado 

01-14 Zvonko - Darko 3:6 2:6

02-13 Mladen - Goran Mi 

03-12 Damir Sa - Robi Bu 

04-11 Predrag - Goran Ja 7:5 6:1

05-10 Goran Ma - Marko Ko 

06-09 Robi Lu - Zorislav 2:6 2:6

07-08 Ljubo - Željko 

15. kolo, 25.08.2019.

08-16 Željko - Stipe 

09-07 Zorislav - Ljubo 4:6 6:4 8:10

10-06 Marko Ko - Robi Lu 6:4 6:2

11-05 Goran Ja - Goran Ma 0:6 3:6 

12-04 Robi Bu - Predrag 1:6 0:6

13-03 Goran Mi - Damir Sa 

14-02 Darko - Mladen 

15-01 Dado - Zvonko

Play off 1. kolo, 01.09.2019.

A GRUPA 

  • Zorislav - Goran Ma 7:6 6:3
  • Dado - Darko 1:6 6:2 10:4

B GRUPA

  • Zvonko - Robi Lu 5:7 6:2 10:4

C GRUPA

  •  

D GRUPA

  •  

Play off 2. kolo, 08.09.2019.

A GRUPA 

  • Goran Ma - Dado 6:0 6:1

B GRUPA

  •  

C GRUPA

  •  

D GRUPA

  •  

Play off 3. kolo, 15.09.2019.

A GRUPA 

  •  

B GRUPA

  •  

C GRUPA

  •  

D GRUPA

  •  
Turnir parova (za dečke iz lige), nedjelja, 22.09.2019. 
 
Masters - završni singl turnir (uz pečeni odojak), nedjelja, 29.09.2019.
  • 1/8 finala (1-16, 2-15, ... 8-9...), 1/4, 1/2, finala, glavni i utješni turnir
© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS