Gospoda ljeto Dugave 2019.

Gospoda ljeto Dugave 2019.

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. ZVONKO 0992663277
  2. MLADEN 091279410
  3. DAMIR SA 0916065542
  4. PREDRAG 0956332145
  5. GORAN MA 0914953462
  6. ROBI LU 0914007102
  7. MARKO KUN 0993100137
  8. ŽELJKO 0916348941
  9. ZORISLAV 0957342192
  10. MARKO KOL 0916448767
  11. GORAN JA 0992104299
  12. ROBI BU 098282251
  13. LOREN 0916001016
  14. DARKO 0989807206
  15. DADO 0914455890
  16. DALIBOR 098208112

RASPORED KOLA:

Kolo
1 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
2 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2
3 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
4 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3
5 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
6 16-11 12-10 13-9 14-8 15-7 1-6 2-5 3-4
7 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12
8 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13
10 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14
12 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15
14 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1
 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 16 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 15 KOLA U PERIODU OD 7.4. - 14.7.2019. NAKON ČEGA SE U PERIODU OD 21.07. DO 25.08.2019. IGRAJU MEČEVI NADOKNADA ILI REVIJALNI MEČEVI. KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE PLAY OFF-A) SE UZIMA ZAKLJUČNO S 26.08.2019. PLAY OFF RAZIGRAVANJE IDE OD 1.09.2019. U KOJEM SVI IGRAČI IGRAJU JOŠ 4 MEČA ZA POREDAK OD 1.-16. MJESTA. SEZONU ZAVRŠAVAMO TRADICIONALNIM TURNIROM PAROVA (ROUND ROBIN) UZ DRUŽENJEM (ROŠTILJ) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA NAJBOLJE

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 12.30 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.30 SATI)

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT MAILOM NA marko@tk-movens.hr

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2019. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE) A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 21.07. DO 25.08.2019.

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE OSIGURATI VODITELJ LIGE

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

RASPORED ODIGRAVANJA:

 

RASPORED I TERMINI ODIGRAVANJA MEČEVA

DATUM

8.00-

9.30h

 ČE 1

8.00-

9.30h

 MI 1

8.00-

9.30h

 MI 2

9.30-

11.00h

 ČE 1

9.30-

11.00 

MI 1

9.30-

11.00h

MI 2

11.00-

12.30h

 ČE 1 

11.00-

12.30h    

ČE 2

1. KOLO

07.04.

01-16

02-15

03-14

04-13

05-12

06-11

 07-10

08-09

2. KOLO

14.04.

01-02 10-08 11-07 16-09 12-06 13-05

14-04

15-03

3. KOLO

21.04.

03-01 02-16 09-10 08-11 04-15 05-14

06-13

07-12

4. KOLO

28.04.

16-10 01-04 02-03 11-09 12-08 13-07

14-06

15-05

5. KOLO

05.05.

05-01 04-02 06-15 10-11 09-12 03-16

08-13

07-14

6. KOLO

12.05.

01-06 02-05 12-10 15-07 14-08 16-11

13-09

03-04

7. KOLO

19.05.

07-01 06-02 10-13 04-16 08-15 11-12

09-14

05-03

8. KOLO

26.05.

01-08 02-07 14-10 16-12 13-11 04-05

15-09

03-06

9. KOLO

02.06.

09-01

08-02 10-15 05-16 06-04 11-04

12-13

07-03

10. KOLO

09.06.

01-10 02-09 16-13 14-12 15-11 03-08

04-07

05-06

11. KOLO

16.06.

11-01 10-02 06-16 05-07 08-04 09-03

12-15

13-14

12. KOLO

23.06.

01-12 02-11 03-10 05-08 06-07 04-09

16-14  

15-13

13. KOLO

30.06.

13-01

12-02

10-04

09-05

08-06

07-16

11-03

14-15

14. KOLO

07.07.

01-14 02-13

05-10

16-15 03-12 04-11 06-09

07-08

15. KOLO

14.07.

15-01

14-02

10-06

12-04 11-05 13-03 08-16

09-07

PLAY OFF 1/8

01.09.

A:

 

B:

 

C: 

 

     D: 

  

    E: 

  

    F: 

  

    G: 

  

    H: 

  

PLAY OFF 1/4 

08.09.

I: POBJ A-B

J: POBJ C-D  

K:  POBJ E-F

   L: POBJ      G-H

   M: PORAŽ     A-B

    N: PORAŽ C-D

    0: PORAŽ E-F

    P:  PORAŽ G-H

PLAY OFF 1/2

15.09.

R: POBJ I-J

S: POBJ K-L

T: PORAŽ I-J

U: PORAŽ K-L

V:  POBJ M-N

Z:  POBJ O-P

X: PORAŽ M-N

Y: PORAŽ O-P

FINALA

22.09.

PORAŽ R-S

POBJ R-S

PORAŽ T-U

POBJ   T-U

PORAŽ V-Z

POBJ  V-Z

PORAŽ X-Y

POBJ    X-Y

TURNIR PAROVA+ PEČENI ODOJAK

29.09.

9 sati

           

 

 

REVIJALNI TERMIN

06.10.                

REVIJALNI TERMIN

13.10.                

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS