Dame zima Velesajam 2019/20

Dame zima Velesajam 2019/20

Dame: 

r.br.

ime

mobitel

mečevi

bodovi

1

Ana 0981650634 05 22

2

Tanja 0995665772 07 40

3

Snježana 0989421091 04 11

4

Sanda 098321092 06 28

5

Nada 0998156182 04 13

6

Jasna 0915178405 04 10

7

Ivana 0994457224 05 18

8

Maja

0989597903 07 49

9

Nataša 0913654010 06 36

10

Silvana 0992117916 06 36

11

Karolina
0915378082
05 28

12

Dijana 0994829309 01 01

 

Voditelj lige: 

Marko 098664982

 

Voditelji centra: 

Dean 0915093557

Tenis centar 016528506

 

Pravilnik lige:

 

  • Igraju se ukupno 26 termina nedjeljom od 19-20 i 20-21 sati, liga od 12 igračica, jednokružni sistem svaka sa svakom od 26 kola u periodu od 1.10.2019. do 31.03.2020. godine. Završna priredba s druženjem i prigodnim nagradama za najbolje igračice bit će u nedjelju, 29.03.2020. u 19 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 6 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 5:4, 4:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se odigrao i rezultat).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - velesajam 2019/20.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i voditelju tenis centra (sms porukom ili pozivom najkasnije do četvrtka do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina), te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč eventualno se može odigrati u terminu radnim danom od 21-23 sata ako se dobije slobodan termin za nadoknadu od voditelja tenis centra (dva puta po igračici se može iskoristiti nadoknada). Ukoliko se prečesto budu odjavljivali termini nedjeljom u zamjenu za termine u radnom tjednu voditelj centra je slobodan ne dati zamjenske termine (jer je dvorana popunjena i nije moguće kao kod ljetne sezone mjenjati termine).
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo. Loptice se plaćaju zasebno.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

 

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored odigravanja:

1. kolo, nedjelja, 6.10.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-11 Tanja - Karolina 7:6

19-20 sati teren broj 7: 03-10 Snježana - Silvana 1:7

19-20 sati teren broj 8: 04-09 Sanda - Nataša 5:7

20-21 sati teren broj 6: 05-08 Nada - Maja 

20-21 sati teren broj 7: 06-07 Jasna - Ivana 5:7

20-21 sati teren broj 8: 12-01 Dijana - Ana

2. kolo, nedjelja, 13.10.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 01-02 Ana - Tanja 7:5

19-20 sati teren broj 7: 08-06 Maja - Jasna 7:0

19-20 sati teren broj 8: 09-05 Nataša - Nada 7:5

20-21 sati teren broj 6: 10-04 Silvana - Sanda 7:1

20-21 sati teren broj 7: 11-03 Karolina - Snježana 

20-21 sati teren broj 8: 12-07 DIjana - Ivana

3. kolo, nedjelja, 20.10.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 06-09 Jasna - Nataša

19-20 sati teren broj 7: 04-11 Sanda - Karolina 5:5

19-20 sati teren broj 8: 05-10 Nada - Silvana 0:7

20-21 sati teren broj 6: 03-01 Snježana - Ana 

20-21 sati teren broj 6: 07-08 Ivana - Maja 0:7

20-21 sati teren broj 8: 12-02 Dijana - Tanja

4. kolo, nedjelja, 27.10.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-03 Tanja - Snježana 7:2

19-20 sati teren broj 7: 10-06 Silvana - Jasna 7:2

19-20 sati teren broj 8: 11-05 Karolina - Nada 

20-21 sati teren broj 6: 01-04 Ana - Sanda 4:7

20-21 sati teren broj 6: 09-07 Nataša - Ivana 7:5

20-21 sati teren broj 8: 12-08 Dijana - Maja 

5. kolo, nedjelja, 3.11.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 04-02 Sanda - Tanja 4:7

19-20 sati teren broj 7: 06-11 Jasna - Karolina 3:7

19-20 sati teren broj 8: 08-09 Maja - Nataša 7:1

20-21 sati teren broj 6: 05-01 Nada - Ana 4:7

20-21 sati teren broj 7: 07-10 Ivana - Silvana 

20-21 sati teren broj 8: 12-03 Dijana - Snježana 

6. kolo, nedjelja, 10.11.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-05 Tanja - Nada 7:4

19-20 sati teren broj 7: 10-08 Silvana - Maja 1:7

19-20 sati teren broj 8: 11-07 Karolina - Ivana 7:2

20-21 sati teren broj 6: 01-06 Ana - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 03-04 Snježana - Sanda 5:6

20-21 sati teren broj 8: 12-09 Dijana - Nataša 1:7

7. kolo, nedjelja, 17.11.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 05-03 Nada - Snježana 

19-20 sati teren broj 7: 06-02 Jasna - Tanja 

19-20 sati teren broj 8: 07-01 Ivana - Ana 

20-21 sati teren broj 6: 08-11 Maja - Karolina 7:3

20-21 sati teren broj 7: 09-10 Nataša - SIlvana 

20-21 sati teren broj 8: 12-4 Dijana - Sanda 

8. kolo, nedjelja, 24.11.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 11-09 Karolina - Nataša 

19-20 sati teren broj 7: 02-07 Tanja - Ivana 7:4

19-20 sati teren broj 8: 01-08 Ana - Maja 1:7

20-21 sati teren broj 6: 03-06 Snježana - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 04-05 Sanda - Nada 

20-21 sati teren broj 8: 12-10 Dijana - Silvana 

9. kolo, nedjelja, 1.12.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 08-02 Maja - Tanja 7:0

19-20 sati teren broj 7: 06-04 Jasna - Sanda 

19-20 sati teren broj 8: 09-01 Nataša - Ana 7:3

20-21 sati teren broj 6: 07-03 Ivana - Snježana 

20-21 sati teren broj 7: 10-11 Silvana - Karolina 

20-21 sati teren broj 8: 12-05 Dijana - Nada 

10. kolo, nedjelja, 8.12.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-09 Tanja - Nataša 

19-20 sati teren broj 7: 01-10 Ana - Silvana 

19-20 sati teren broj 8: 03-08 Snježana - Maja 

20-21 sati teren broj 6: 04-07 Sanda - Ivana 

20-21 sati teren broj 7: 05-06 Nada - Jasna 

20-21 sati teren broj 8: 12-11 Dijana - Karolina 

11. kolo, nedjelja, 15.12.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 10-02 Silvana - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 07-05 Ivana - Nada 

19-20 sati teren broj 8: 08-04 Maja - Sanda 

20-21 sati teren broj 6: 09-03 Nataša - Snježana 

20-21 sati teren broj 7: 11-01 Karolina - Ana 

20-21 sati teren broj 8: 12-06 Dijana - Jasna

12. kolo, nedjelja, 22.12.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-11 Tanja - Karolina 

19-20 sati teren broj 7: 03-10 Snježana - Silvana 3:7

19-20 sati teren broj 8: 04-09 Sanda - Nataša 

20-21 sati teren broj 6: 05-08 Nada - Maja 

20-21 sati teren broj 7: 06-07 Jasna - Ivana 

20-21 sati teren broj 8: 12-01 Dijana - Ana

13. kolo, nedjelja, 29.12.2019.: 

19-20 sati teren broj 6: 01-02 Ana - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 08-06 Maja - Jasna 

19-20 sati teren broj 8: 09-05 Nataša - Nada 

20-21 sati teren broj 6: 10-04 Silvana - Sanda 

20-21 sati teren broj 7: 11-03 Karolina - Snježana 

20-21 sati teren broj 8: 12-07 Dijana - Ivana

14. kolo, nedjelja, 5.01.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 06-09 Jasna - Nataša

19-20 sati teren broj 7: 04-11 Sanda - Karolina 

19-20 sati teren broj 8: 05-10 Nada - Silvana 

20-21 sati teren broj 6: 03-01 Snježana - Ana 

20-21 sati teren broj 7: 07-08 Ivana - Maja 

20-21 sati teren broj 8: 12-02 Dijana - Tanja

15. kolo, nedjelja, 12.01.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-03 Tanja - Snježana 

19-20 sati teren broj 7: 10-06 Silvana - Jasna 

19-20 sati teren broj 8: 11-05 Karolina - Nada 

20-21 sati teren broj 6: 01-04 Ana - Sanda 

20-21 sati teren broj 7: 09-07 Nataša - Ivana 

20-21 sati teren broj 8: 12-08 Dijana - Maja 

16. kolo, nedjelja, 19.01.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 04-02 Sanda - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 06-11 Jasna - Karolina 

19-20 sati teren broj 8: 08-09 Maja - Nataša 

20-21 sati teren broj 6: 05-01 Nada - Ana 

20-21 sati teren broj 7: 07-10 Ivana - Silvana 

20-21 sati teren broj 8: 12-03 Dijana - Snježana 

17. kolo, nedjelja, 26.01.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-05 Tanja - Nada 

19-20 sati teren broj 7: 10-08 Silvana - Maja 

19-20 sati teren broj 8: 11-07 Karolina - Ivana 

20-21 sati teren broj 6: 01-06 Ana - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 03-04 Snježana - Sanda 

20-21 sati teren broj 8: 12-09 Dijana - Nataša 

18. kolo, nedjelja, 2.02.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 05-03 Nada - Snježana 

19-20 sati teren broj 7: 06-02 Jasna - Tanja 

19-20 sati teren broj 8: 07-01 Ivana - Ana 

20-21 sati teren broj 6: 08-11 Maja - Karolina 

20-21 sati teren broj 7: 09-10 Nataša - SIlvana 

20-21 sati teren broj 8: 12-04 Dijana - Sanda 

19. kolo, nedjelja, 9.02.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 11-09 Karolina - Nataša 

19-20 sati teren broj 7: 02-07 Tanja - Ivana 

19-20 sati teren broj 8: 01-08 Ana - Maja 

20-21 sati teren broj 6: 03-06 Snježana - Jasna 

20-21 sati teren broj 7: 04-05 Sanda - Nada 

20-21 sati teren broj 8: 12-10 Dijana - Silvana 

20. kolo, nedjelja, 16.02.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 08-02 Maja - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 06-04 Jasna - Sanda 

19-20 sati teren broj 8: 09-01 Nataša - Ana 

20-21 sati teren broj 6: 07-03 Ivana - Snježana 

20-21 sati teren broj 7: 10-11 Silvana - Karolina 

20-21 sati teren broj 8: 12-05 Dijana - Nada 

21. kolo, nedjelja, 23.02.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-09 Tanja - Nataša 

19-20 sati teren broj 7: 01-10 Ana - Silvana 

19-20 sati teren broj 8: 03-08 Snježana - Maja 

20-21 sati teren broj 6: 04-07 Sanda - Ivana 

20-21 sati teren broj 7: 05-06 Nada - Jasna 

20-21 sati teren broj 8: 12-11 Dijana - Karolina 

22. kolo, nedjelja, 1.03.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 10-02 Silvana - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 07-05 Ivana - Nada 

19-20 sati teren broj 8: 08-04 Maja - Sanda 

20-21 sati teren broj 6: 09-03 Nataša - Snježana 

20-21 sati teren broj 7: 11-01 Karolina - Ana 

20-21 sati teren broj 8: 12-06 Dijana - Jasna 

23. kolo, nedjelja, 8.03.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-11 Tanja - Karolina 

19-20 sati teren broj 7: 03-10 Snježana - Silvana 

19-20 sati teren broj 8: 04-09 Sanda - Nataša 

20-21 sati teren broj 6: 05-08 Nada - Maja 

20-21 sati teren broj 7: 06-07 Jasna - Ivana 

20-21 sati teren broj 8: 12-01 Dijana - Ana

24. kolo, nedjelja, 15.03.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 01-02 Ana - Tanja 

19-20 sati teren broj 7: 08-06 Maja - Jasna 

19-20 sati teren broj 8: 09-05 Nataša - Nada 

20-21 sati teren broj 6: 10-04 Silvana - Sanda 

20-21 sati teren broj 7: 11-03 Karolina - Snježana 

20-21 sati teren broj 8: 12-07 Dijana - Ivana

25. kolo, nedjelja,22.03.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 06-09 Jasna - Nataša

19-20 sati teren broj 7: 04-11 Sanda - Karolina 

19-20 sati teren broj 8: 05-10 Nada - Silvana 

20-21 sati teren broj 6: 03-01 Snježana - Ana 

20-21 sati teren broj 7: 07-08 Ivana - Maja 

20-21 sati teren broj 8: 12-02 Dijana - Tanja

26. kolo, nedjelja, 29.03.2020.: 

19-20 sati teren broj 6: 02-03 Tanja - Snježana 

19-20 sati teren broj 7: 10-06 Silvana - Jasna 

19-20 sati teren broj 8: 11-05 Karolina - Nada 

20-21 sati teren broj 6: 01-04 Ana - Sanda 

20-21 sati teren broj 7: 09-07 Nataša - Ivana 

20-21 sati teren broj 8: 12-08 Dijana - Maja 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS