Dame ljeto Dugave 2024

Dame ljeto Dugave 2024

Liga dama

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

D1

Helena 0992270109 01 01  

D2

Ivana 0994457224 48 08  

D3

Mia 098456039 18 05  

D4

Sanja 098222666 17 05  

D5

Silvana 0992117916 41 10  

D6

Snješka 0989421091 19 04  

D7

Sonja 0981656846 05 06  

D8

Ana 0911763599 41 10  

D9

Tanja 0995665772 31 09  
D10

Vesna 

0916474746 08 04  

D11

Vlatka 098752890 56 10
 

 

Voditelj lige: Marko 098664982 

Pravilnik lige:

  • Ligu igra 11 dama koje odigravaju dvokružni sistem mečeva, sveukupno 26 termina, uključujući završni Masters, dva turnira parova (pozivnica za 12. damu izvana za paran broj) i revijalno kolo. Liga se igra srijedom u terminima od 19-20, 20-11 i 21-22 sati. 
  • Mečevi se igraju do 6 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem s prednosti; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 6 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 5:4, 4:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Dama čiji je broj u rasporedu za određeno kolo prvonapisan je domaćica susreta koja je ujedno dužna donijeti teniske loptice za igru. 
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao). Prijavljeni rezultat može biti i na primjer: 4:4 i onda rezultat prijavljuje domaćin susreta (prvonapisana)
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Dugave 2024.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju najkasnije do subote do 20 sati u tom tjednu.
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored i satnica odigravanja mečeva:

------------------------------------------------------------

1. kolo 17.04.2024.
------------------------------------------------------------

slobodna - D1 Helena
19:00 - 20:00 T2: D2-D11: Ivana - Vlatka 6:2

20:00 - 21:00 T1: D3-D10: Mia - Vesna 6:2
20.00 - 21:00 T2: D4-D9: Sanja - Tanja 6:2

21:00 - 22:00 T1: D5-D8: Silvana - Ana 5:2
21:00 - 22:00 T2: D6-D7: Snješka - Sonja 6:2

------------------------------------------------------------

2. kolo 24.04.2024.
------------------------------------------------------------

slobodna - D7 Sonja 
19:00 - 20:00 T2: D11-D3: Vlatka - Mia 6:3

20:00 - 21:00 T1: D9-D5: Tanja - Silvana 3:6
20.00 - 21:00 T2: D10-D4: Vesna - Sanja 

21:00 - 22:00 T1: D8-D6: Ana - Snješka 6:2
21:00 - 22:00 T2: D1-D2: Helena - Ivana 1:6

------------------------------------------------------------

3. kolo 1.05.2024.
------------------------------------------------------------

slobodna - D2 Ivana 
19:00 - 20:00 T2: D4- D11: Sanja - Vlatka 

20:00 - 21:00 T1: D5-D10: Silvana - Vesna 
20.00 - 21:00 T2: D6-D9: Snješka - Tanja 6:4

21:00 - 22:00 T1: D3-D1: Mia - Helena 
21:00 - 22:00 T2: D7-D8: Sonja - Ana 0:6

------------------------------------------------------------

4. KOLO 8.05.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D8. Ana

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D5) Vlatka - Silvana 6:0

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D7) Tanja - Sonja 6:0
20:00 - 21:00 T2 : (D10 - D6) Vesna - Snješka 2:5

21:00 - 22:00 T1 : (D1 - D4) Helena - Sanja
21:00 - 22:00 T2 : (D2 - D3) Ivana - Mia 6:3

------------------------------------------------------------
5. KOLO 15.05.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D3. Mia

19:00 - 20:00 T2 : (D6 - D11) Snješka - Vlatka

20:00 - 21:00 T1 : (D7 - D10) Sonja - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D8 - D9) Ana - Tanja 6:3

21:00 - 22:00 T1 : (D4 - D2) Sanja - Ivana 2:6
21:00 - 22:00 T2 : (D5 - D1) Silvana - Helena

------------------------------------------------------------
6. KOLO 22.05.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D9. Tanja

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D7) Vlatka - Sonja 6:2

20:00 - 21:00 T1 : (D10 - D8) Vesna - Ana 2:6
20:00 - 21:00 T2 : (D1 - D6) Helena - Snješka

21:00 - 22:00 T1 : (D2 - D5) Ivana - Silvana 6:0
21:00 - 22:00 T2 : (D3 - D4) Mia - Sanja 4:6

------------------------------------------------------------
7. KOLO 29.05.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D4. Sanja

19:00 - 20:00 T2 : (D8 - D11) Ana - Vlatka 2:6

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D10) Tanja - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D5 - D3) Silvana - Mia 6:2

21:00 - 22:00 T1 : (D6 - D2) Snješka - Ivana
21:00 - 22:00 T2 : (D7 - D1) Sonja - Helena

------------------------------------------------------------
8. KOLO 5.06.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D10. Vesna

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D9) Vlatka - Tanja 6:3

20:00 - 21:00 T1 : (D1 - D8) Helena - Ana
20:00 - 21:00 T2 : (D2 - D7) Ivana - Sonja 6:1

21:00 - 22:00 T1 : (D3 - D6) Mia - Snješka
21:00 - 22:00 T2 : (D4 - D5) Sanja - Silvana 1:6

------------------------------------------------------------
9. KOLO 12.06.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D5. Silvana

19:00 - 20:00 T2 : (D10 - D11) Vesna - Vlatka 2:6

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D1) Tanja - Helena
20:00 - 21:00 T2 : (D6 - D4) Snješka - Sanja

21:00 - 22:00 T1 : (D7 - D3) Sonja - Mia
21:00 - 22:00 T2 : (D8 - D2) Ana - Ivana

------------------------------------------------------------
10. KOLO 19.06.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D11. Vlatka

19:00 - 20:00 T2 : (D1 - D10) Helena - Vesna

20:00 - 21:00 T1 : (D2 - D9) Ivana - Tanja 6:4
20:00 - 21:00 T2 : (D3 - D8) Mia - Ana

21:00 - 22:00 T1 : (D4 - D7) Sanja - Sonja
21:00 - 22:00 T2 : (D5 - D6) Silvana - Snješka

------------------------------------------------------------
11. KOLO 26.06.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D6. Snješka

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D1) Vlatka - Helena

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D3) Tanja - Mia
20:00 - 21:00 T2 : (D10 - D2) Vesna - Ivana

21:00 - 22:00 T1 : (D7 - D5) Sonja - Silvana
21:00 - 22:00 T2 : (D8 - D4) Ana - Sanja 6:2

------------------------------------------------------------
12. KOLO 10.07.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D1. Helena

19:00 - 20:00 T2 : (D2 - D11) Ivana - Vlatka

20:00 - 21:00 T1 : (D3 - D10) Mia - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D4 - D9) Sanja - Tanja

21:00 - 22:00 T1 : (D5 - D8) Silvana - Ana 6:1
21:00 - 22:00 T2 : (D6 - D7) Snješka - Sonja

------------------------------------------------------------
13. KOLO 17.07.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D7. Sonja

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D3) Vlatka - Mia

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D5) Tanja - Silvana 0:6
20:00 - 21:00 T2 : (D10 - D4) Vesna - Sanja

21:00 - 22:00 T1 : (D8 - D6) Ana - Snješka
21:00 - 22:00 T2 : (D1 - D2) Helena - Ivana

------------------------------------------------------------
14. KOLO 24.07.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D2. Ivana

19:00 - 20:00 T2 : (D4 - D11) Sanja - Vlatka

20:00 - 21:00 T1 : (D5 - D10) Silvana - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D6 - D9) Snješka - Tanja

21:00 - 22:00 T1 : (D3 - D1) Mia - Helena
21:00 - 22:00 T2 : (D7 - D8) Sonja - Ana

------------------------------------------------------------
15. KOLO 31.07.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D8. Ana

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D5) Vlatka - Silvana 6:2

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D7) Tanja - Sonja
20:00 - 21:00 T2 : (D10 - D6) Vesna - Snješka

21:00 - 22:00 T1 : (D1 - D4) Helena - Sanja
21:00 - 22:00 T2 : (D2 - D3) Ivana - Mia

------------------------------------------------------------
16. KOLO 7.08.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D3. Mia

19:00 - 20:00 T2 : (D6 - D11) Snješka - Vlatka

20:00 - 21:00 T1 : (D7 - D10) Sonja - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D8 - D9) Ana - Tanja 2:6

21:00 - 22:00 T1 : (D4 - D2) Sanja - Ivana
21:00 - 22:00 T2 : (D5 - D1) Silvana - Helena

------------------------------------------------------------
17. KOLO 14.08.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D9. Tanja

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D7) Vlatka - Sonja 6:0

20:00 - 21:00 T1 : (D10 - D8) Vesna - Ana
20:00 - 21:00 T2 : (D1 - D6) Helena - Snješka

21:00 - 22:00 T1 : (D2 - D5) Ivana - Silvana 6:4
21:00 - 22:00 T2 : (D3 - D4) Mia - Sanja

------------------------------------------------------------
18. KOLO 21.08.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D4. Sanja

19:00 - 20:00 T2 : (D8 - D11) Ana - Vlatka 4:6

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D10) Tanja - Vesna
20:00 - 21:00 T2 : (D5 - D3) Silvana - Mia

21:00 - 22:00 T1 : (D6 - D2) Snješka - Ivana
21:00 - 22:00 T2 : (D7 - D1) Sonja - Helena

------------------------------------------------------------
19. KOLO 28.08.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D10. Vesna

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D9) Vlatka - Tanja

20:00 - 21:00 T1 : (D1 - D8) Helena - Ana
20:00 - 21:00 T2 : (D2 - D7) Ivana - Sonja

21:00 - 22:00 T1 : (D3 - D6) Mia - Snješka
21:00 - 22:00 T2 : (D4 - D5) Sanja - Silvana

------------------------------------------------------------
20. KOLO 4.09.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D5. Silvana

19:00 - 20:00 T2 : (D10 - D11) Vesna - Vlatka

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D1) Tanja - Helena
20:00 - 21:00 T2 : (D6 - D4) Snješka - Sanja

21:00 - 22:00 T1 : (D7 - D3) Sonja - Mia
21:00 - 22:00 T2 : (D8 - D2) Ana - Ivana

------------------------------------------------------------
21. KOLO 11.09.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D11. Vlatka

19:00 - 20:00 T2 : (D1 - D10) Helena - Vesna

20:00 - 21:00 T1 : (D2 - D9) Ivana - Tanja
20:00 - 21:00 T2 : (D3 - D8) Mia - Ana

21:00 - 22:00 T1 : (D4 - D7) Sanja - Sonja
21:00 - 22:00 T2 : (D5 - D6) Silvana - Snješka

------------------------------------------------------------
22. KOLO 18.09.2024
------------------------------------------------------------
slobodna: D6. Snješka

19:00 - 20:00 T2 : (D11 - D1) Vlatka - Helena

20:00 - 21:00 T1 : (D9 - D3) Tanja - Mia
20:00 - 21:00 T2 : (D10 - D2) Vesna - Ivana

21:00 - 22:00 T1 : (D7 - D5) Sonja - Silvana
21:00 - 22:00 T2 : (D8 - D4) Ana - Sanja

------------------------------------------------------------

25.09.2024. - završni Masters
------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------

2.10.2024. - turnir parova
------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------

9.10.2024. - revijalno kolo
------------------------------------------------------------

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS