Gospoda ljeto Dugave 2024

Gospoda ljeto Dugave 2024

A GRUPA

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

A1

Ante 0992711557 10 06  

A2

Cvetko 098227924 07 03  

A3

Damir 0916065542 24 06  

A4

Goran Ja 0992104299 12 06  

A5

Ivica  0992371613 07 06  

A6

Jura 0915338176 23 07  

A7

Luka Ba 0981740417 03 03  

A8

Ljubo 0989911105 24 06  

A9

Mijo 098478307 22 06  
A10

Tomo Še

0912515510 16 07  

A11

Zvonko Ma 0992663277 21 08  

 

B GRUPA

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

B1

Dalibor 0981658390 22 07  

B2

Dalimir 0992812007

27

08  

B3

Duje 0913360636 04 04  

B4

Jadranko 0914548000 17 06  

B5

Josip Ke 0917611963 22 06  

B6

Luka Ju 0992415841 07 06  

B7

Mladen 0989510371 08 04  

B8

Nino 0993111135 20 05  

B9

Robi Lu 0914007102 16 06  
B10

Tomo Kr

0992171270 03 03  

B11

Zvonko Ko 0993076767 14 05
 

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 22 IGRAČA PODIJELJENIH U 2 SKUPINE PO 11 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 11 KOLA (JEDNO KOLO JE JEDAN IGRAČ UVIJEK SLOBODAN) U PERIODU 14.04.2024. DO 23.06.2024.

PRVOPLASIRANIH 6 IGRAČA IZ SVAKE SKUPINE NASTAVLJA IGRANJE U ZLATNOJ SKUPINI, A PLASIRANI OD 7. DO 11. MJESTA NASTAVLJAJU IGRANJE U SREBRNOJ SKUPINI GDJE SE RAZIGRAVA JOŠ 11 DODATNIH KOLA U PERIODU OD 30.06.2024. DO 8.09.2024. PLASMAN ZA ZLATNU I SREBRNU SKUPINU UTVRĐUJE SE ZAKLJUČNO S ODIGRANIM MEČEVIMA NA DATUM OD 24.06.2024. U SLUČAJU ISTOG BROJA BODOVA MEĐU IGRAČIMA GLEDAJU SE MEĐUSOBNI SUSRETI IGRAČA.

KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE MASTERSA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 9.09.2024. GODINE. SEZONU ZAVRŠAVAMO MASTERS TURNIROM (ZLATNI MASTERS I SREBRNI MASTERS TURNIR) U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI, PO PRINCIPU RAZIGRAVANJA (DOMAĆINI SUSRETA DONOSE LOPTICE NA SUSRET).

1. I 2. PLASIRANI IZ SREBRNE LIGE RAZIGRAVAJU S 11. I 12. PLASIRANIMA IZ ZLATNE LIGE PLAY IN ZA ULAZAK U ZLATNI ILI SREBRNI MASTERS, NA DAN 15.09.2024. ZLATNI I SREBRNI MASTERS PREDVIĐEN JE ZA 22.09.2024.

U TIJEKU LJETNE SEZONE ODRŽAT ĆEMO I TURNIRA PAROVA, PO ZAVRŠETKU DRUGOG DIJELA LIGE, 29.09.2024.

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE.

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 9:30 SATI DO 17.00 SATI (9:30-11, 11-12:30, 12:30-14, 14-15:30, 15:30-17 SATI) NA TENISKIM TERENIMA U MIKULINCIMA I ČEMPRESIMA (IZA DOMA ZDRAVLJA).

IGRAČ ČIJI JE BROJ U RASPOREDU ZA ODREĐENO KOLO PRVI NAPISAN JE DOMAĆIN, A IGRAČ KOJI JE DRUGO NAPISAN JE GOST. DOMAĆIN JE DUŽAN DONIJETI LOPTICE ZA IGRU.

VRIJEME PREDVIĐENO ZA ZAGRIJAVANJE IZNOSI MAKSIMALNO 5 MINUTA I MOLIMO VAS DA GA POŠTIVATE.

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA (I IMENA IGRAČA) RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA LJETO DUGAVE 2024. SVAKI OSVOJENI SET UKLJUČUJUĆI I TIE BREAK (KAO TREĆI SET)  DONOSI 1 BOD, OSVOJENI MEČ DONOSI 1 BOD, TE NASTUP TAKOĐER DONOSI 1 BOD.

IGRAČU KOJI NE JAVI 24 SATA PRIJE NEDOLAZAK NA MEČ MORA POČASTITI IGRAČE IZ LIGE KAVOM. TAJ MEČ SE PIŠE REZULTATOM 6:0 6:0., TE 4:0 U BODOVIMA

IGRAČ KOJI ODJAVI TERMIN REDOVNOG KOLA LIGE DUŽAN JE OSIGURATI I REZERVIRATI DODATNI TERMIN ZA NADOKNADU MEČA U DOGOVORU S DRUGIM IGRAČEM DO KRAJA PRVOG DIJELA CIKLUSA, ZAKLJUČNO S 30.06.2024. U PROTIVNOM, NA DAN 1.07.2024. VODITELJ LIGE PIŠE POBJEDU I DAJE BODOVE IGRAČU KOJEM JE OTKAZANO REDOVNO KOLO LIGE (2:0 U BODOVIMA). MOLE SE IGRAČI NA FAIR PLAY OKO DOGOVORA ZA TERMIN NADOKNADE. TERMINE NADOKNADE MOŽETE REZERVIRATI SUBOTOM U KLUBU ILI U NEKOM DRUGOM TENISKOM CENTRU NEKIM DRUGIM DANOM. TAKOĐER, ZA TERMIN NADOKNADE IGRAČI SE MOGU DOGOVORITI UKOLIKO SE OSLOBODI TERMIN U REDOVNIM KOLIMA LIGE NEDJELJOM. IGRAČI KOJIMA JE OTKAZANO REDOVNO KOLO LIGE SU OBVEZNI POSLATI MAIL S PRIJAVOM OTKAZANOG KOLA LIGE, A VODITELJ LIGE ĆE NAJKASNIJE 1.07.2024. AŽURIRATI BODOVE ZA NEODIGRANI MEČ. UKOLIKO SE PRIJE 1.07.2024.  ODIGRA MEČ NADOKNADE VODITELJ LIGE ĆE TAKOĐER AŽURIRATI BODOVE IZ ODIGRANOG MEČA NADOKNADE PO PRIJAVI REZULTATA NADOKNAĐENOG MEČA.

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE 24 SATA RANIJE IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA WHATSUP (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE ILI MEČEVE UNAPRIJED)

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE NABAVITI VODITELJ LIGE SVIM IGRAČIMA LIGE.

NIJE DOZVOLJENO UNOŠENJE ALKOHOLNIH PIĆA (PIVO I OSTALO) U TENISKO IGRALIŠTE TIJEKOM MEČA. TAKOĐER, MOLIMO GLEDATELJE DA MEČEVE PROMATRAJU VAN TENISKOG IGRALIŠTA DA NE SMETAJU IGRAČIMA DOK IGRAJU MEČ. HVALA.

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

 

RASPORED I SATNICA ODIGRAVANJA MEČEVA:

------------------------------------------------------------

1. KOLO 14.04.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A1-B1: Ante - Dalbor ili po dogovoru
8.00  - 9.30  MI 2 : A2 -A11: Cvetko - Zvonko Ma 2:6 5:7
8.00  - 9.30  ČE 2 : B2-B11: Dalimir - Zvonko Ko 3:6 7:6 11:9

9.30  - 11.00 MI 1 : A3-A10: Damir - Tomo Še 6:1 6:4
9.30  - 11.00 MI 2 : B3-B10: Duje - Tomo Kr 
9.30  - 11.00 ČE 1: A4-A9: Goran Ja - Mijo 1:6 1:6
9.30  - 11.00 ČE 2: B4-B9: Jadranko - Robi Lu 6:0 6:4

11.00 - 12.30 MI 1 : A5-A8: Ivica - Ljubo 3:6 3:6
11.00 - 12.30 MI 2 : B5-B8: Josip Ke - Nino 6:2 5:7 5:10
11.00 - 12.30 ČE 1 : A6-A7: Jura - Luka Ba 6:3 6:4
11.00 - 12.30 ČE 2 : B6-B7: Luka Ju - Mladen

A1 slobodan: Ante 
B1 slobodan: Dalibor

------------------------------------------------------------

2. KOLO 21.04.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A7-B7: Luka Ba - Mladen ili po dogovoru

8.00  - 9.30  MI 2 : A9-A5: Mijo - Ivica 6:0 6:3
8.00  - 9.30  ČE 2 : B9-B5: Robi Lu - Josip Ke 3:6 1:6

9.30  - 11.00 MI 1 : A8 -A6: Ljubo - Jura 6:4 6:4
9.30  - 11.00 MI 2 : B8-B6: Nino - Luka Ju 6:0 6:1
9.30  - 11.00 ČE 1: A10-A4: Tomo Še - Goran Ja 6:3 6:3
9.30  - 11.00 ČE 2: B10-B4: Tomo Kr - Jadranko 

11.00 - 12.30 MI 1 : A11-A3: Zvonko Ma - Damir 2:6 4:6
11.00 - 12.30 MI 2 : B11-B3: Zvonko Ko - Duje 6:1 6:0
11.00 - 12.30 ČE 1 : A1-A2: Ante - Cvetko 
11.00 - 12.30 ČE 2 : B1-B2: Dalibor - Dalimir 4:6 4:6

A slobodan: A7 Luka Ba 
B slobodan: B7 Mladen

------------------------------------------------------------

3. KOLO 28.04.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A2-B2: Cvetko - Dalimir ili po dogovoru

8.00  - 9.30  MI 2 : A3-A1: Damir - Ante 6:1 6:2
8.00  - 9.30  ČE 2 : B3-B1: Duje - Dalibor 0:6 0:6

9.30  - 11.00 MI 1 : A4-A11: Goran ja - Zvonko Ma 6:1 6:2
9.30  - 11.00 MI 2 : B4-B11: Jadranko - Zvonko Ko 
9.30  - 11.00 ČE 1: A5-A10: Ivica - Tomo Še 0:6 0:6
9.30  - 11.00 ČE 2: B5-B10: Josip Ke - Tomo Kr 

11.00 - 12.30 MI 1 : A6-A9: Jura - Mijo 4:6 6:2 10:7
11.00 - 12.30 MI 2 : B6-B9: Luka Ju - Robi Lu 1:6 5:7
11.00 - 12.30 ČE 1 : A7-A8: Luka Ba - Ljubo 3:6 4:6
11.00 - 12.30 ČE 2 : B7-B8: Mladen - Nino 0:6 0:6

A2 slobodan: Cvetko 
B2 slobodan: Dalimir

------------------------------------------------------------

4. KOLO 5.05.2024
------------------------------------------------------------

Za vikend 4.-5. svibnja 2024. se igra turnir HTS-a za djecu do 10 godina pa je satnica za 4. kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

14.00  - 15.30  MI 1 : B2-B3: Dalimir - Duje 6:0 6:0
14.00  - 15.30  MI 2 : B9-B7: Robi Lu - Mladen 0:6 6:1 10:2

15.30  - 17.00 MI 1 : A10-A6: Tomo Še - Jura 4:6 7:5 10:5
15.30  - 17.00 MI 2 : B10-B6: Tomo Kr - Luka Ju 

17.00  - 18.30 MI 1: A11-A5: Zvonko Ma - Ivica 
17.00  - 18.30 MI 2: B11-B5: Zvonko Ko - Josip Ke 6:2 2:6 4;10

18.30 - 20.00 MI 1 : A1-A4: Ante - Goran Ja 7:5 3:6 10:12
18.30 - 20.00 MI 2 : B1-B4: Dalibor - Jadranko 4:6 6:0 10:8

20.00 - 21.30 MI 1 : A2-A3: Cvetko - Damir 
20.00 - 21.30 MI 2 : A9-A7: Mijo - Luka Ba 6:0 6:4

A8 slobodan: Ljubo 
B8 slobodan: Nino

------------------------------------------------------------

5. KOLO 12.05.2024 - ''KRK''
------------------------------------------------------------

U nedjelju, 5. svibnja 2024. se igra 2. Liga HTS-a za seniore pa je satnica za 5. kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

12.30  - 14.00  MI 1 : revijalni meč A3-B3: Damir - Duje ili po dogovoru

14.00  - 15.30  MI 1 : A4-A2: Goran Ja - Cvetko 
14.00  - 15.30  MI 2 : B4-B2: Jadranko - Dalimir 6:3 4:6 9:11

15.30  - 17.00 MI 1 : A5-A1: Ivica - Ante 6:4 1:6 8:10
15.30  - 17.00 MI 2 : B5-B1: Josip Ke - Dalibor 

17.00  - 18.30 MI 1: A6-A11: Jura - Zvonko Ma 1:6 6:4 10:7
17.00  - 18.30 MI 2: B6-B11: Luka Ju - Zvonko Ko 

18.30 - 20.00 MI 1 : A7-A10: Luka Ba - Tomo Še 
18.30 - 20.00 MI 2 : B7-B10: Mladen - Tomo Kr 

20.00 - 21.30 MI 1 : A8-A9: Ljubo - Mijo 
20.00 - 21.30 MI 2 : B8-B9: Nino - Robi Lu

A3 slobodan: Damir 
B3 slobodan: Duje 

------------------------------------------------------------

6. KOLO 19.05.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A9-B9: Mijo - Robi Lu ili po dogovoru

8.00  - 9.30  MI 2 : A11-A7: Zvonko Ma - Luka Ba 7:5 5:3
8.00  - 9.30  ČE 2 : B11-B7: Zvonko Ko - Mladen 6:2 7:6

9.30  - 11.00 MI 1 : A1-A6: Ante - Jura 
9.30  - 11.00 MI 2 : B1-B6: Dalibor - Luka Ju 6:1 4:6 10:6
9.30  - 11.00 ČE 1: A2-A5: Cvetko - Ivica 6:1 7:5
9.30  - 11.00 ČE 2: B2-B5: Dalimir - Josip Ke 3:6 6:2 8:10

11.00 - 12.30 MI 1 : A3-A4: Damir - Goran Ja 6:2 6:1
11.00 - 12.30 MI 2 : B3-B4: Duje - Jadranko 1:6 0:6
11.00 - 12.30 ČE 1 : A10-A8: Tomo Še - Ljubo 4:6 4:6
11.00 - 12.30 ČE 2 : B10-B8: Tomo Kr - Nino 1:6 0:6

A9 slobodan: Mijo 
B9 slobodan: Robi Lu 

------------------------------------------------------------

7. KOLO 26.05.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A4-B4: Goran Ja - Jadranko ili po dogovoru

8.00  - 9.30  MI 2 : A5-A3: Ivica - Damir 0:6 0:6
8.00  - 9.30  ČE 2 : B5-B3: Josip Ke - Duje 

9.30  - 11.00 MI 1 : A6-A2: Jura - Cvetko 3:6 6:0 10:0
9.30  - 11.00 MI 2 : B6-B2: Luka Ju - Dalimir 4:6 2:6
9.30  - 11.00 ČE 1: A7-A1: Luka Ba - Ante 
9.30  - 11.00 ČE 2: B7-B1: Mladen - Dalibor 6:1 6:1

11.00 - 12.30 MI 1 : A8-A11: Ljubo - Zvonko Ma 6:3 6:3
11.00 - 12.30 MI 2 : B8-B11: Nino - Zvonko Ko 
11.00 - 12.30 ČE 1 : A9-A10: Mijo - Tomo Še 6:4 6:4
11.00 - 12.30 ČE 2 : B9-B10: Robi Lu - Tomo Kr 7:6 6:2

A4 slobodan: Goran Ja 
B4 slobodan: Jadranko 

------------------------------------------------------------

8. KOLO 2.06.2024
------------------------------------------------------------

Za vikend 1.-2. lipnja 2024. se igra turnir HTS-a za djecu do 10 godina pa je satnica za 8. kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

14.30  - 16.00  MI 1 : A11-A9: Zvonko Ma - Mijo 
14.30  - 16.00  MI 2 : B11-B9: Zvonko Ko - Robi Lu 

16.00  - 17.30 MI 1 : A1-A8: Ante - Ljubo 2:6 5:7
16.00  - 17.30 MI 2 : B1-B8: Dalibor - Nino 

17.30  - 19.00 MI 1: A2-A7: Cvetko - Luka Ba 
17.30  - 19.00 MI 2: B2-B7: Dalimir - Mladen 

19.00 - 20.30 MI 1 : A3-A6: Damir - Jura 
19.30 - 20.30 MI 2 : B3-B6: Duje - Luka Ju 

20.30 - 22.00 MI 1 : A4-A5: Goran Ja - Ivica 
20.30 - 22.00 MI 2 : B4-B5: Jadranko - Josip Ke 3:6 0:6

A10 slobodan: Tomo Še 
B10 slobodan: Tomo Kr 

------------------------------------------------------------

9. KOLO 9.06.2024
------------------------------------------------------------

U nedjelju, 9. lipnja 2024. se igra 2. Liga HTS-a za seniorke pa je satnica za 9. kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

08.30  - 10.00  ČE 2 : revijalni meč A5-B5: Ivica - Josip Ke ili po dogovoru

14.00  - 15.30  MI 1 : A6-A4: Jura - Goran Ja 6:4 6:2
14.00  - 15.30  MI 2 : B6-B4: Luka Ju - Jadranko 5:7 4:6

15.30  - 17.00 MI 1 : A7-A3: Luka Ba - Damir 
15.30  - 17.00 MI 2 : B7-B3: Mladen - Duje 

17.00  - 18.30 MI 1: A8-A2: Ljubo - Cvetko 
17.00  - 18.30 MI 2: B8-B2: Nino - Dalimir 6:1 6:2

18.30 - 20.00 MI 1 : A9-A1: Mijo - Ante 6:0 6:1
18.30 - 20.00 MI 2 : B9-B1: Robi Lu - Dalibor 5:7  6:4  8:10

20.00 - 21.30 MI 1 : A10-A11: Tomo Še - Zvonko  Ma 3:6 6:7
20.00 - 21.30 MI 2 : B10-B11: Tomo Kr - Zvonko Ko 

A5 slobodan: Ivica 
B5 slobodan: Josip Ke 

------------------------------------------------------------

10. KOLO 16.06.2024
------------------------------------------------------------

U nedjelju, 16. lipnja igra se 2. Liga HTS-a za seniorke pa je satnica za 10. kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

8.30  - 10.00  ČE 2 : revijalni meč A11-B11: Zvonko Ma - Zvonko Ko ili po dogovoru

8.30  - 10.00  MI 1 : A1-A10: Ante - Tomo Še 
8.30  - 10.00  MI 2 : B1-B10: Dalibor - Tomo Kr 

14.00  - 15.30 MI 1 : A2-A9: Cvetko - Mijo 
14.00  - 15.30 MI 2 : B2-B9: Dalimir - Robi Lu 

15.30  - 17.00 MI 1: A3-A8: Damir - Ljubo 
15.30  - 17.00 MI 2: B3-B8: Duje - Nino 

17.00 - 18.30 MI 1 : A4-A7: Goran Ja - Luka Ba 
17.00 - 18.30 MI 2 : B4-B7: Jadranko - Mladen 

18.30 - 20.00 MI 1 : A5-A6: Ivica - Jura 
18.30 - 20.00 MI 2 : B5-B6: Josip Ke - Luka Ju 6:4 6:3

A11 slobodan: Zvonko Ma 
B11 slobodan: Zvonko Ko 

------------------------------------------------------------

11. KOLO 23.06.2024
------------------------------------------------------------

8.00  - 9.30  MI 1 : revijalni meč A6-B6:ili Jura - Luka Ju po dogovoru

8.00  - 9.30  MI 2 : A7-A5: Luka Ba - Ivica 
8.00  - 9.30  ČE 2 : B7-B5: Mladen - Josip Ke 

9.30  - 11.00 MI 1 : A8-A4: Ljubo - Goran Ja 
9.30  - 11.00 MI 2 : B8-B4: Nino - Jadranko 
9.30  - 11.00 ČE 1: A9-A3: Mijo - Damir 
9.30  - 11.00 ČE 2: B9-B3: Robi Lu - Duje 

11.00 - 12.30 MI 1 : A10-A2: Tomo Še - Cvetko 
11.00 - 12.30 MI 2 : B10-B2: Tomo Kr - Dalimir 2:6 2:6
11.00 - 12.30 ČE 1 : A11-A1: Zvonko Ma - Ante 6:4 6:4
11.00 - 12.30 ČE 2 : B11-B1: Zvonko Ko - Dalibor 7:5  2:6  7:10

A6 slobodan: Jura 
B6 slobodan: Luka Ju 

------------------------------------------------------------

1. KOLO 30.06.2024 - Zlatna i Srebrna skupina
------------------------------------------------------------

U nedjelju, 30 lipnja se igra 2. Liga HTS-a za seniorke pa je satnica za ovo kolo izmjenjena.

Hvala na razumijevanju.

8.00  - 9.30  ČE 2 : B-B

8.00  - 9.30  MI 1 : A-A: 
8.00  - 9.30  MI 2 : A-A: 

9.30  - 11.00 MI 1 : A-A: 
9.30  - 11.00 MI 2 : B-B: 

11.00  - 12.30 MI 1: A-A: 
11.00  - 12.30 MI 2: B-B: 

12.30 - 14.00 MI 1 : A-A: 
12.30 - 14.00 MI 2 : B-B: 

14.00 - 15.30 MI 1 : A-A: 
14.00 - 15.30 MI 2 : B-B: 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS