Rekreativna liga - dame zima Velesajam 2016/17

Rekreativna liga - dame zima Velesajam 2016/17

Dame: 

 

redni

broj

ime

mobitel

mečevi

bodovi

1

Barbara R

0919116796

21 479

2

Ana 

0911763599

20 458

3

Danijela

0915814402

18 247

4

Vesna

0916474746

20 337

5

Katarina

0993145511

19 501

6

Silvana

0992117916

19 495

7

Anamarija M

098727434

13 237

8

Indra 

0919440884

21 415

9

Anamarija T

0915097064

18 270

10

Tanja

0995665772

20 426

11

Verona

0917992077

20 564

12

Lucija

0989918707

19 345

13

Barbara KZ

098719201

19 291

14

Martina

0981730919

19 427

15

Mia

098456039

18 337

16

Snježana

0989421091

20 401

17

Tamara

0912794484

21 507

18

Sanja M

0914593300

21 286

19

Mihaela

0981858953

20 356

20

Nataša

0913654010

21 404

21

Helena

0992270109

19 420

22

Jasna

0915178405 

18 280

 

 
 
 
 
 
 

Voditelj lige: 

Marko 098664982

 

Voditelj centra: 

Dean 0915093557

Tenis centar 016528506

 

Pravilnik lige:

 

·         Igra se ukupno 24 termina, liga od 22 igračice, jednokružni sistem svaka sa svakom od 21-og kola plus još 2 dodatna revijalna kola koja se mogu iskoristiti i za nadoknade mečeva i završno kolo s turnirom parova. 25.12.2016. i 1.01.2017. se ne igra. Završna priredba s druženjem (hrana + cuga) i prigodnim nagradama za sve igračice lige (osigurane medalje za sve i pehari za najbolje) bit će u nedjelju, 2.04.2016 u 20 sati.

·         Mečevi se igraju na zbroj 40 poena; u slučaju da je rezultat 20:20 igra se još 1 zlatni bod; prva igračica servira 1 poen, pa svaka sljedeća po 2 poena; na zbroj 20 poena mijenjaju se strane; svaki osvojeni poen vrijedi 1 bod, a svi bodovi u mečevima se zbrajaju.

·         Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 10 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. U slučaju da meč nije gotov u predviđenom terminu od 1 sat mole se igračice koje igraju sljedeći meč da pričekaju završetak meča.

·         Na kraju meča poražena igračica prijavljuje rezultat emailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se odigrao i rezultat).

·         Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame – zima velesajam 2016/17.

·         U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i voditelju tenis centra (sms porukom ili pozivom najkasnije do četvrtka do 20 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina), te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč eventualno se može odigrati u terminu radnim danom od 21-23 sata ako se dobije slobodan termin za nadoknadu od voditelja tenis centra (dva puta po igračici se može iskoristiti nadoknada). Ukoliko se prečesto budu odjavljivali termini nedjeljom u zamjenu za termine u radnom tjednu voditelj centra je slobodan ne dati zamjenske termine (jer je dvorana popunjena i nije moguće kao kod ljetne sezone mjenjati termine).

·         Igra se YONEX lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

 

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

Kolo
1 1-22 2-21 3-20 4-19 5-18 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12
2 22-12 13-11 14-10 15-9 16-8 17-7 18-6 19-5 20-4 21-3 1-2
3 2-22 3-1 4-21 5-20 6-19 7-18 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13
4 22-13 14-12 15-11 16-10 17-9 18-8 19-7 20-6 21-5 1-4 2-3
5 3-22 4-2 5-1 6-21 7-20 8-19 9-18 10-17 11-16 12-15 13-14
6 22-14 15-13 16-12 17-11 18-10 19-9 20-8 21-7 1-6 2-5 3-4
7 4-22 5-3 6-2 7-1 8-21 9-20 10-19 11-18 12-17 13-16 14-15
8 22-15 16-14 17-13 18-12 19-11 20-10 21-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-22 6-4 7-3 8-2 9-1 10-21 11-20 12-19 13-18 14-17 15-16
10 22-16 17-15 18-14 19-13 20-12 21-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-22 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-21 13-20 14-19 15-18 16-17
12 22-17 18-16 19-15 20-14 21-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-22 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-21 15-20 16-19 17-18
14 22-18 19-17 20-16 21-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-22 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 16-21 17-20 18-19
16 22-19 20-18 21-17 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
17 9-22 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 16-2 17-1 18-21 19-20
18 22-20 21-19 1-18 2-17 3-16 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
19 10-22 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 18-2 19-1 20-21
20 22-21 1-20 2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
21 11-22 12-10 13-9 14-8 15-7 16-6 17-5 18-4 19-3 20-2 21-1

Raspored odigravanja: 

1. kolo, nedjelja, 9.10.2016.

19-20 sati teren broj 1: 01-22: Barbara R - Jasna 26:14

19-20 sati teren broj 2: 11-12: Verona - Lucija 29:11

19-20 sati teren broj 3: 03-20: Jelena SV - Nataša 9:31

19-20 sati teren broj 4: 04-19: Vesna - Mihaela 21:19

19-20 sati teren broj 5: 09-14: Anamarija T - Martina 16:24

20-21 sati teren broj 1: 06-17: Silvana - Tamara 17:23

20-21 sati teren broj 2: 07-16: Anamarija M - Snježana 18:22

20-21 sati teren broj 3: 08-15: Indra - Mia 18:22

20-21 sati teren broj 4: 05-18: Katarina - Sanja M 35:5

20-21 sati teren broj 5: 02-21: Lidija - Helena 24:16

20-21 sati teren broj 6: 10-13: Tanja - Barbara KZ 32:8

2. kolo, nedjelja, 16.10.2016.

19-20 sati teren broj 1: 20-04: Nataša - Vesna 26:14

19-20 sati teren broj 2: 13-11: Barbara KZ - Verona 11:29

19-20 sati teren broj 3: 19-05: Mihaela - Katarina 16:24

19-20 sati teren broj 4: 15-09: Mia - Anamarija T 24:16

19-20 sati teren broj 5: 16-08: Snježana - Indra 21:20

20-21 sati teren broj 1: 17-07: Tamara - Anamarija M 25:15

20-21 sati teren broj 2: 18-06: Sanja M - Silvana 7:33

20-21 sati teren broj 3: 14-10: Martina  - Tanja 23:17

20-21 sati teren broj 4: 22-12 Jasna - Lucija 16:24

20-21 sati teren broj 5: 01-02: Andreja - Lidija 10:30

20-21 sati teren broj 6: 21-03: Helena - Jelena SV 24:16

3. kolo, nedjelja, 23.10.2016.

19-20 sati teren broj 1: 02-22: Lidija - Jasna 32:8

19-20 sati teren broj 2: 03-01: Jelena SV - Andreja 20:21

19-20 sati teren broj 3: 04-21: Vesna - Helena 16:24

19-20 sati teren broj 4: 05-20: Katarina : Nataša 27:13

19-20 sati teren broj 5: 09-16: Anamarija T - Snježana 7:33

20-21 sati teren broj 1: 06-19: Silvana - Mihaela 26:14

20-21 sati teren broj 2: 07-18: Anamarija M - Sanja M 23:17

20-21 sati teren broj 3: 08-17: Indra - Tamara 18:22

20-21 sati teren broj 4: 10-15: Tanja - Mia 17:23

20-21 sati teren broj 5: 11-14: Verona - Martina 26:14

20-21 sati teren broj 6: 12-13: Lucija - Barbara KZ 24:16

4. kolo, nedjelja, 30.10.2016.

19-20 sati teren broj 1: 17-09: Tamara - Anamarija T 21:19

19-20 sati teren broj 2: 14-12: Martina - Lucija 24:16

19-20 sati teren broj 3: 15-11: Mia - Verona 13:27

19-20 sati teren broj 4: 21-05: Helena - Katarina 9:31

19-20 sati teren broj 5: 01-04: Barbara R - Vesna 28:12

20-21 sati teren broj 1: 16-10: Snježana - Tanja 21:20

20-21 sati teren broj 2: 22-13: Jasna - Barbara KZ 21:19

20-21 sati teren broj 3: 18-08: Sanja M - Indra 10:30

20-21 sati teren broj 4: 19-07: Mihaela - Anamarija M 19:21

20-21 sati teren broj 5: 20-06: Nataša - Silvana 12:28

20-21 sati teren broj 6: 02-03: Ana - Jelena SV 29:11

5. kolo, nedjelja, 6.11.2016.

19-20 sati teren broj 1: 03-22: Jelena SV - Jasna 21:19

19-20 sati teren broj 2: 04-02: Vesna - Ana 11:29

19-20 sati teren broj 3: 05-01: Katarina - Andreja 30:10

19-20 sati teren broj 4: 08-19: Indra - Mihaela 18:22

19-20 sati teren broj 5: 07-20: Anamarija M - Nataša 23:17

20-21 sati teren broj 1: 06-21: Silvana - Helena 22:18

20-21 sati teren broj 2: 10-17: Tanja - Tamara 20:21

20-21 sati teren broj 3: 11-16: Verona - Snježana 31:9

20-21 sati teren broj 4: 12-15: Lucija - Mia 21:19

20-21 sati teren broj 5: 13-14: Barabara KZ - Martina 14:26

20-21 sati teren broj 6: 09-18: Anamarija T - Sanja M 17:23

6. kolo, nedjelja, 13.11.2016.

19-20 sati teren broj 1: 02-05: Ana - Katarina 17:23

19-20 sati teren broj 2: 03-04: Jelena SV - Vesna 18:22

19-20 sati teren broj 3: 19-09: Mihaela - Anamarija T 27:13

19-20 sati teren broj 4: 15-13: Mia - Barbara KZ 21:19

19-20 sati teren broj 5: 16-12: Snježana - Lucija 31:9

20-21 sati teren broj 1: 18-10: Sanja M - Tanja 13:27

20-21 sati teren broj 2: 17-11: Tamara - Verona 16:24

20-21 sati teren broj 3: 20-08: Nataša - Indra 18:22

20-21 sati teren broj 4: 21-07: Helena - Anamarija M 21:19

20-21 sati teren broj 5: 01-06: Andreja - Silvana 10:30

20-21 sati teren broj 6: 22-14: Jasna  - Martina 16:24

7. kolo, nedjelja, 20.11.2016.

19-20 sati teren broj 1: 04-22: Vesna - Jasna 18:22

19-20 sati teren broj 2: 05-03: Katarina - Danijela 31:9

19-20 sati teren broj 3: 06-02: Silvana - Ana 24:16

19-20 sati teren broj 4: 07-01: Anamarija M - Barbara R 11:29

19-20 sati teren broj 5: 09-20: Anamarija T - Nataša 17:23

20-21 sati teren broj 1: 08-21: Indra - Helena 21:20

20-21 sati teren broj 2: 10-19: Tanja - Mihaela 30:10

20-21 sati teren broj 3: 11-18: Verona - Sanja M 33:7

20-21 sati teren broj 4: 12-17: Lucija - Tamara 9:31

20-21 sati teren broj 5: 13-16: Barbara KZ -Snježana 14:26

20-21 sati teren broj 6: 14-15: Martina - Mia 25:15

8. kolo, nedjelja, 27.11.2016.

19-20 sati teren broj 1: 22-15: Jasna - Mia odgođeno

19-20 sati teren broj 2: 16-14: Snježana - Martina 15:25

19-20 sati teren broj 3: 01-08: Barbara R - Indra 27:13

19-20 sati teren broj 4: 04-05: Vesna - Katarina 18:22

19-20 sati teren broj 5: 19-11: Mihaela - Verona 13:27

20-21 sati teren broj 1: 20-10: Nataša - Tanja 18:22

20-21 sati teren broj 2: 21-09: Helena - Anamarija T 27:13

20-21 sati teren broj 3: 17-13: Tamara - Barbara KZ 31:9

20-21 sati teren broj 4: 02-07: Ana - Anamarija M odgođeno

20-21 sati teren broj 5: 03-06: Danijela - Silvana 14:26

20-21 sati teren broj 6: 18-12: Sanja M - Lucija 14:26

9. kolo, nedjelja, 4.12.2016.

19-20 sati teren broj 1: 05-22: Katarina - Jasna 30:10

19-20 sati teren broj 2: 06-04: SIlvana - Vesna 25:15

19-20 sati teren broj 3: 12-19: Lucija - Mihaela 18:22

19-20 sati teren broj 4: 08-02: Indra - Ana 21:19

19-20 sati teren broj 5: 09-01: Anamarija T - Barbara R 13:27

20-21 sati teren broj 1: 10-21: Tanja - Helena 16:24

20-21 sati teren broj 2: 11-20: Verona - Nataša 31:9

20-21 sati teren broj 3: 07-03: Anamarija M - Danijela odgođeno

20-21 sati teren broj 4: 13-18: Babara KZ - Sanja M 24:16

20-21 sati teren broj 5: 14-17: Martina - Tamara 13:27

20-21 sati teren broj 6: 15-16: Mia - Snježana 19:21

10. kolo, nedjelja, 11.12.2016.

19-20 sati teren broj 1: 02-09: Ana - Anamarija T 21:19

19-20 sati teren broj 2: 04-07: Vesna - Anamarija M 19:21

19-20 sati teren broj 3: 05-06: Katarina - Silvana 18:22

19-20 sati teren broj 4: 19-13: Mihaela - Barbara KZ 19:21

19-20 sati teren broj 5: 20-12: Nataša - Lucija 22:18

20-21 sati teren broj 1: 21-11: Helena - Verona 15:25

20-21 sati teren broj 2: 01-10: Barbara R - Tanja 23:17

20-21 sati teren broj 3: 22-16: Jasna - Snježana 17:23

20-21 sati teren broj 4: 03-08: Danijela - Indra 9:31

20-21 sati teren broj 5: 17-15: Tamara - Mia 22:18

20-21 sati teren broj 6: 18-14: Sanja M - Martina 9:31

11. kolo, nedjelja, 18.12.2016.

19-20 sati teren broj 1: 06-22: Silvana - Jasna 31:9

19-20 sati teren broj 2: 07-05: Anamarija M - Katarina 13:27

19-20 sati teren broj 3: 08-04: Indra - Vesna 25:15

19-20 sati teren broj 4: 09-03: Anamarija T - Danijela  29:11

19-20 sati teren broj 5: 14-19: Martina - Mihaela 20:21

20-21 sati teren broj 1: 10-02: Tanja - Ana 21:19

20-21 sati teren broj 2: 12-21: Lucija - Helena 18:22

20-21 sati teren broj 3: 13-20: Barbara KZ - Nataša 19:21

20-21 sati teren broj 4: 11-01: Verona - Barbara R 27:13

20-21 sati teren broj 5: 15-18: Mia - Sanja M 26:14

20-21 sati teren broj 6: 16-17: Snježana - Tamara 16:24

25.12.2016. I 1.01.2017. SE NE IGRA

12. kolo, nedjelja, 8.01.2017.

19-20 sati teren broj 1: 05-08: Katarina - Indra 31:9

19-20 sati teren broj 2: 04-09: Vesna - Anamarija T 18:22

19-20 sati teren broj 3: 19-15: Mihaela - Mia 15:25

19-20 sati teren broj 4: 01-12: Andreja - Lucija 13:27

19-20 sati teren broj 5: 02-11: Ana - Verona 16:24

20-21 sati teren broj 1: 20-14: Nataša - Martina 18:22

20-21 sati teren broj 2: 21-13: Helena - Barbara KZ 29:11

20-21 sati teren broj 3: 03-10: Danijela - Tanja 13:27

20-21 sati teren broj 4: 18-16: Sanja M - Snježana 19:21

20-21 sati teren broj 5: 22-17: Jasna - Tamara 14:26

20-21 sati teren broj 6: 06-07: Silvana - Anamarija M odgođeno

13. kolo, nedjelja, 15.01.2017.

19-20 sati teren broj 1: 16-19: Snježana - Mihaela 22:18

19-20 sati teren broj 2: 08-06: Indra - Silvana 8:32

19-20 sati teren broj 3: 09-05: Anamarija T - Katarina 13:27

19-20 sati teren broj 4: 10-04: Tanja - Vesna odgođeno

19-20 sati teren broj 5: 11-03: Verona - Jelena SV 31:9

20-21 sati teren broj 1: 12-02: Lucija - Ana 17:23

20-21 sati teren broj 2: 13-01: Barbara KZ - Barbara R  12:28

20-21 sati teren broj 3: 14-21: Martina - Helena odgođeno

20-21 sati teren broj 4: 15-20: Mia - Nataša 21:19

20-21 sati teren broj 5: 07-22: Anamarija M - Jasna odgođeno

20-21 sati teren broj 6: 17-18: Tamara - Sanja M 31:9

14. kolo, nedjelja, 22.01.2017.

19-20 sati teren broj 1: 04-11: Vesna - Verona 9:31

19-20 sati teren broj 2: 19-17: Mihaela - Tamara 13:27

19-20 sati teren broj 3: 07-08: Anamarija M -Indra 24:16

19-20 sati teren broj 4: 05-10: Katarina - Tanja 24:16

19-20 sati teren broj 5: 06-09: Silvana - Anamarija T 31:9

20-21 sati teren broj 1: 02-13: Ana - Barbara KZ 32:8

20-21 sati teren broj 2: 03-12: Danijela - Lucija 17:23

20-21 sati teren broj 3: 22-18: Jasna - Sanja M 18:22

20-21 sati teren broj 4: 21-15: Helena - Mia 28:12

20-21 sati teren broj 5: 01-14: Barbara R - Martina 26:14

20-21 sati teren broj 6: 20-16: Nataša - Snježana 23:17

15. kolo, nedjelja, 29.01.2017.

19-20 sati teren broj 1: 08-22: Indra - Jasna 22:18

19-20 sati teren broj 2: 09-07: Anamarija T - Anamarija M 17:23

19-20 sati teren broj 3: 14-02: Martina - Ana 22:18

19-20 sati teren broj 4: 11-05: Verona - Katarina 27:13

19-20 sati teren broj 5: 12-04: Lucija - Vesna 22:18

20-21 sati teren broj 1: 13-03: Barbara KZ - Danijela  29:11

20-21 sati teren broj 2: 10-06: Tanja - Silvana 14:26

20-21 sati teren broj 3: 15-01: Mia - Barbara R 0:40, ozljeda

20-21 sati teren broj 4: 16-21: Snježana - Helena 21:19

20-21 sati teren broj 5: 17-20: Tamara - Nataša 22:18

20-21 sati teren broj 6: 18-19: Sanja M- Mihaela 16:24

16. kolo, nedjelja, 5.02.2017.

19-20 sati teren broj 1: 22-19: Jasna - MIhaela 19:21

19-20 sati teren broj 2: 04-13: Vesna - Barbara KZ 22:18

19-20 sati teren broj 3: 05-12: Katarina - Lucija 25:15

19-20 sati teren broj 4: 08-09: Indra - Anamarija T 26:14

19-20 sati teren broj 5: 02-15: Ana - Mia 26:14

20-21 sati teren broj 1: 03-14: Danijela - Martina 8:32

20-21 sati teren broj 2: 20-18: Nataša - Sanja M 28:12

20-21 sati teren broj 3: 21-17: Helena - Tamara 21:19

20-21 sati teren broj 4: 06-11: Silvana - Verona 18:22

20-21 sati teren broj 5: 07-10: Anamarija M- Tanja 10:30

20-21 sati teren broj 6: 01-16: Barbara R - Snježana 26:14

17. kolo, nedjelja, 12.02.2017.

19-20 sati teren broj 1: 09-22: Anamarija T - Jasna odgođeno

19-20 sati teren broj 2: 14-04: Martina - Vesna 26:14

19-20 sati teren broj 3: 19-20: Mihaela - Nataša 19:21

19-20 sati teren broj 4: 12-06: Lucija - Silvana 11:29

19-20 sati teren broj 5: 13-05: Barbara KZ - Katarina 6:34

20-21 sati teren broj 1: 10-08: Tanja - Indra 19:21

20-21 sati teren broj 2: 15-03: Mia - Danijela 20:21

20-21 sati teren broj 3: 16-02: Snježana - Ana 20:21

20-21 sati teren broj 4: 17-01: Tamara - Andreja 28:12

20-21 sati teren broj 5: 18-21: Sanja M- Helena 8:32

20-21 sati teren broj 6: 11-07: Verona - Anamarija M odgođeno

18. kolo, nedjelja, 19.02.2017.

19-20 sati teren broj 1: 22-20: Jasna - Nataša 15:25

19-20 sati teren broj 2: 04-15: Vesna - Mia 15:25

19-20 sati teren broj 3: 05-14: Katarina - Martina odgođeno

19-20 sati teren broj 4: 06-13: Silvana - Barbara KZ 30:10

19-20 sati teren broj 5: 03-16: Danijela - Snježana odgođeno

20-21 sati teren broj 1: 21-19: Helena - Mihaela 22:18

20-21 sati teren broj 2: 01-18: Barbara R - Sanja M 30:10

20-21 sati teren broj 3: 02-17: Ana - Tamara 17:23

20-21 sati teren broj 4: 07-12: Anamrija M - Lucija odgođeno

20-21 sati teren broj 5: 08-11: Indra - Verona 12:28

20-21 sati teren broj 6: 09-10: Anamarija T - Tanja 16:24

19. kolo, nedjelja, 26.02.2017.

19-20 sati teren broj 1: 15-05: Mia - Katarina odgođeno

19-20 sati teren broj 2: 11-09: Verona - Anamaria T 30:10

19-20 sati teren broj 3: 19-01: Mihaela - Barbara R 12:28

19-20 sati teren broj 4: 12-08: Lucija - Indra 18:22

19-20 sati teren broj 5: 16-04: Snježana - Vesna 24:16

20-21 sati teren broj 1: 10-22: Tanja - Jasna 21:19

20-21 sati teren broj 2: 14-06: Martina - Silvana 17:23

20-21 sati teren broj 3: 17-03: Tamara - Danijela  27:13

20-21 sati teren broj 4: 18-02: Sanja M - Ana 16:24

20-21 sati teren broj 5: 13-07: Barbara KZ - Anamarija M odgođeno

20-21 sati teren broj 6: 20-21: Nataša - Helena 15:25

20. kolo, nedjelja, 5.03.2017.

19-20 sati teren broj 1: 05-16: Katarina - Snježana 28:12

19-20 sati teren broj 2: 01-20: Barbara R - Nataša 26:14

19-20 sati teren broj 3: 02-19: Ana - Mihaela 26:14

19-20 sati teren broj 4: 09-12: Anamarija T - Lucija odgođeno

19-20 sati teren broj 5: 04-17: Vesna - Tamara 18:22

20-21 sati teren broj 1: 22-21: Jasna - Helena odgođeno

20-21 sati teren broj 2: 06-15: Silvana - Mia odgođeno

20-21 sati teren broj 3: 07-14: Anamarija M- Martina 19:21

20-21 sati teren broj 4: 08-13: Indra - Barbara KZ 26:14

20-21 sati teren broj 5: 03-18: Danijela - Sanja M 17:23

20-21 sati teren broj 6: 10-11: Tanja - Verona 14:26

21. kolo, nedjelja, 12.03.2017.

19-20 sati teren broj 1: 18-04: Sanja M - Vesna 14:26

19-20 sati teren broj 2: 17-05: Tamara - Katarina 19:21

19-20 sati teren broj 3: 13-09: Barbara KZ - Anamarija T odgođeno

19-20 sati teren broj 4: 19-03: Mihaela - Danijela odgođeno

19-20 sati teren broj 5: 20-02: Nataša - Ana 21:19

20-21 sati teren broj 1: 16-06: Snježana - Silvana 20:21

20-21 sati teren broj 2: 12-10: Lucija - Tanja 18:22

20-21 sati teren broj 3: 11-22: Verona - Jasna 36:4

20-21 sati teren broj 4: 14-08: Martina - Indra 24:16

20-21 sati teren broj 5: 15-07: Mia - Anamarija M 20:21

20-21 sati teren broj 6: 21-01: Helena - Barbara R 16:24

22. kolo, nedjelja, 19.03.2017. - termini za nadoknade + revijalni

19-20 sati teren broj 1: 

19-20 sati teren broj 2: 

19-20 sati teren broj 3: 

19-20 sati teren broj 4: 

19-20 sati teren broj 5: 

20-21 sati teren broj 1: 

20-21 sati teren broj 2: 

20-21 sati teren broj 3: 

20-21 sati teren broj 4: 

20-21 sati teren broj 5: 

20-21 sati teren broj 6: 

23. kolo, nedjelja, 26.03.2017. - termini za nadoknade + revijalni

19-20 sati teren broj 1: 

19-20 sati teren broj 2: 

19-20 sati teren broj 3: 

19-20 sati teren broj 4: 

19-20 sati teren broj 5: 

20-21 sati teren broj 1: 

20-21 sati teren broj 2: 

20-21 sati teren broj 3: 

20-21 sati teren broj 4: 

20-21 sati teren broj 5: 

20-21 sati teren broj 6: 

24. kolo, nedjelja, 2.04.2017. - turnir ženskih parova (prijave do srijede, 29.3.2017. do 20 sati)

+ ZAVRŠNA PRIREDBA S ZAKUSKOM od 20.30-21 sati

18-21 sati teren broj 1: 

18-21 sati teren broj 2: 

18-21 sati teren broj 3: 

18-21 sati teren broj 4: 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS