Rekreativna liga DUGAVE 2012.

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:
1.       ŠTEF                      0989590418
2.       IVAN                           -II-
3.       IVICA                    0913332599
4.       JURE                     098718103
5.       KRISTIJAN          0912056210
6.       ZVONKO             0989176561
7.       LOREN                 0916001016
8.       EKREM                 098422035
9.       JOLE                      0911894190
10.   EGON                   0915147361
 
TABLICA

 

<div "="">

 

 

IME

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BODOVI

POREDAK

1

ŠTEF  X  0:2    0:2  0:2  0:2  0:2  0:2    0:2

 6

 

2

IVAN  2:0  X  2:0  2:0  2:0  2:0      2:1  2:0

 14

 

3

IVICA    0:2  X  0:2    0:2    0:2  0:2  0:2

 6

 

4

JURE  2:0  0:2  2:0  X  2:1  0:2  0:2  2:1  0:2  1:2

 11

 

5

KIKI  2:0  0:2    1:2  X  0:2  0:2 0:2   0:2  

 7

 

6

ZVONKO  2:0  2:2  2:0  2:0  2:0  X  2:1  2:0  2:1  2:1

 17

 

7

LOREN  2:0      2:0  2:0  1:2  X  2:0  0:2  0:2

 9

 

8

EKREM  2:0    2:0  1:2  2:0  0:2  0:2  X  0:2  0:2

 11

 

9

JOLE    1:2  2:0  2:0  2:0  1:2  2:0  2:0  X  0:2

 13

 

10

EGON  2:0  0:2  2:0  2:1    1:2  2:0  2:0  2:0  X

 14

 
 
KONAČNI POREDAK:
  1. ZVONKO    9   8   1   17 
  2. IVAN         7   7   0   14
  3. EGON        8   6   2   14  
  4. JOLE         8   5   3   13
  5. LOREN      7   4   3   11
  6. JURE         9   4   5   13
  7. EKREM      8   3   5   11
  8. KIKI         7   1   6     8
  9. ŠTEF         7   0   7     7
  10. IVICA       6   0   6     6

KONAČNI POREDAK NAKON KOJEG SU SVI IGRAČI DOBILI BROJEVE, OD L1 DO L10, ZA NASTAVAK IGRANJA U LIGI ZA PRVAKA ILI BEDAKA.

 

RASPORED ODIGRAVANJA:
1.       KOLO, NEDJELJA 6.05.
8-9.30 SATI:     1-10 ŠTEF - EGON 0:2 (1:6, 2:6)
8-9.30 SATI:     2-9 IVAN - JOLE 2:1 (2:6, 6:3, 10:4)
9.30-11 SATI:   3-8 IVICA - EKREM 0:2 (3:6, 3:6)
9.30-11 SATI:   4-7 JURE - LOREN 0:2 (4:6. 3:6)
11-12.30 SATI: 5-6 KRISTIJAN - ZVONKO 0:2 (2:6, 4:6)
2.       KOLO, NEDJELJA 13.05.
8-9.30 SATI:     1-2 ŠTEF - IVAN 0:2 (0:6, 0:6)
8-9.30 SATI:     7-5 LOREN - KRISTIJAN 2:0 (6:1, 6:2)
9.30-11 SATI:   8-4 EKREM - JURE 1:2 (6:2, 1:6, 7:10)
9.30-11 SATI:   9-3 JOLE - IVICA 2:0 (8:1, 6:0)
11-12.30 SATI: 10-6 EGON - ZVONKO 1:2 (5:7, 6:3, 8:10)
3.       KOLO, NEDJELJA 20.05.
8-9.30 SATI:     3-1 IVICA - ŠTEF
8-9.30 SATI:     4-9 JURE - JOLE 0:2 (1:6, 0:6)
9.30-11 SATI:   6-7 ZVONKO - LOREN 2:1 (1:6. 6:1, 10:4)
9.30-11 SATI:   2-10 IVAN - EGON 2:0 (6:1, 6:2)
11-12.30 SATI:  5-8 KRISTIJAN - EKREM 0:2 (2:6, 3:6)
4.       KOLO, NEDJELJA 27.05.
8-9.30 SATI:       1-4 ŠTEF -JURE 0:2 (3:6, 4:6)
8-9.30 SATI:       2-3 IVAN - IVICA 2:0 (6:1, 6:0)
9.30-11 SATI:   10-7 EGON - LOREN 2:0 (6:4, 6:4)
9.30-11 SATI:     8-6 EKREM - ZVONKO 0:2 (4:6, 4:6)
11-12.30 SATI:  9-5 JOLE - KRISTIJAN 2:0 (6:1, 6:2)
5.       KOLO, NEDJELJA 3.06.
8-9.30 SATI:       5-1 KRISTIJAN - ŠTEF 2:0 (6:0, 6:0)
8-9.30 SATI:      7-8 LOREN - EKREM 2:0 ()
9.30-11 SATI:    3-10 IVICA - EGON 0:2 (3:6, 3:6)
9.30-11 SATI:    4-2 JURE - IVAN 0:2 (2:6, 1:6)
11-12.30 SATI: 6-9 ZVONKO - JOLE 2:1 (7:6, 1:6, 8:10)
U NEDJELJU, 10.06 SE NE IGRA LIGA JER JE TURNIR ŠKOLE TENISA ZA DJECU
6.       KOLO, NEDJELJA 17.06.
8-9.30 SATI:      1-6 ŠTEF - ZVONKO 0:1 (0:6, 1:6)
8-9.30 SATI:      2-5 IVAN - KRISTIJAN 2:0 (6:1, 6:2)
9.30-11 SATI:  10-8 EGON - EKREM 2:0 (6:2, 6:3)
9.30-11 SATI:   9-7 JOLE - LOREN 2:0 (7:5, 6:2)
11-12.30 SATI:  3-4 IVICA - JURE 0:2 (6:7, 2:6)
7.       KOLO, NEDJELJA 24.06
8-9.30 SATI:      6-2 ZVONKO - IVAN 0:2 (1:6, 2:6)
8-9.30 SATI:      7-1 LOREN - ŠTEF
9.30-11 SATI:    4-10 JURE - EGON 1:2
9.30-11 SATI:   5-3 KRISTIJAN - IVICA
11-12.30 SATI:  8-9 EKREM - JOLE 0:2 (2:6, 2:6)
8.       KOLO, NEDJELJA 1.07. - MEČEVI SE MOGU IGRATI I U SUBOTU, 30.06. U TERMINIMA OD 9-10.30 SATI (1 TEREN), 10.30-12 SATI (2 TERENA) I 12-13.30 SATI (2 TERENA)
8-9.30 SATI:        1-8 ŠTEF - EKREM 0:2
8-9.30 SATI:        2-7 IVAN - LOREN
9.30-11 SATI:     3-6 IVICA - ZVONKO 0:2 (3:6, 1:6)
9.30-11 SATI:      4-5 JURE - KRISTIJAN
11-12.30 SATI:  10-9 EGON - JOLE 2:0 (6:4, 7:5)
9.       KOLO, NEDJELJA 8.07. - MEČEVI SE MOGU IGRATI I U SUBOTU, 7.07. U TERMINIMA OD 9-10.30 SATI (1 TEREN), 10.30-12 SATI (2 TERENA) I 12-13.30 SATI (2 TERENA)
 8-9.30 SATI:      8-2 EKREM - IVAN
8-9.30 SATI:       9-1 JOLE - ŠTEF
9.30-11 SATI:     6-4 ZVONKO - JURE 2:0 (6:2, 7:5)
9.30-11 SATI:    7-3 LOREN - IVICA
11-12.30 SATI:   5-10 KRISTIJAN - EGON
NAKON ODIGRANIH 9 KOLO IMAMO TABLICU SA PORETKOM OD 1. DO 10. MJESTA. IGRAČI KOJI SU SE PLASIRALI OD 1. DO 4. MJESTA (L1-L4) IGRAJU A LIGU (JOŠ DODATNIH 6 KOLA, DVOKRUŽNI SISTEM) A IGRAČI OD 5. DO 10. MJESTA (L5-L10) IGRAJU B LIGU (JOŠ DODATNIH 5 KOLA). NAKON ODIGRANE A I B LIGE SLIJEDI PLAY OFF I ZAVRŠNI TURNIR U NEDJELJU, 30.09.2012. SA DRUŽENJEM (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE LIGE (MEDALJE I PEHARI).
A LIGA ZA PRVAKA:
L1 ZVONKO
L2 IVAN
L3 EGON
L4 JOLE
 
B LIGA ZA BEDAKA:
L5 LOREN
L6 JURE
L7 EKREM
L8 KRISTIJAN
L9 ŠTEF
L10 IVICA
RASPORED ODIGRAVANJA A I B LIGE:
1.       KOLO, NEDJELJA 15.07.
8-9.30 SATI:       L1-L4                     L5-L10  (IVICA OZLIJEĐEN)
9.30-11 SATI:     L3-L2                     L6-L9   (EKREM NIJE U ZG)
11-12.30 SATI:      -                          L7-L8
 
2.       KOLO, NEDJELJA 22.07.
 
8-9.30 SATI:       L3-L1                     L10-L8 (IVICA OZLIJEĐEN)
9.30-11 SATI:     L4-L2                     L9-L7
11-12.30 SATI:       -                          L5-L6 (EKREM NIJE U ZG)
--------------------------------------------------------------------------------------
 
3.       KOLO, NEDJELJA 19.08.
 
8-9.30 SATI:       L2-L1                     L6-L10
9.30-11 SATI:     L4-L3                     L7-L5
11-12.30 SATI:       -                          L8-L9
 
4.       KOLO, NEDJELJA 26.08.
 
8-9.30 SATI:       L4-L1                     L10-L9
9.30-11 SATI:     L2-L3                     L5-L8
11-12.30 SATI:       -                          L6-L7
 
5.       KOLO, NEDJELJA 2.09
 
8-9.30 SATI:       L1-L3                     L7-L10
9.30-11 SATI:     L2-L4                     L8-L6
11-12.30 SATI:       -                          L9-L5
 
6.       KOLO, NEDJELJA 16.09* (SAMO ZA A LIGU)
 
8-9.30 SATI:       L1-L2                    
9.30-11 SATI:     L3-L4                    
11-12.30 SATI:       -                         
 
ZAVRŠNI TURNIR JE U NEDJELJU 30.09.2012.
PLAY OFF:
                A1 – B4 / B5
                A4 – B1
                A3 – B2
                A2 – B3 / B6
PRAVILNIK LIGE:
  • MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE
  • U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA
  • NA KRAJU MEČA OBA IGRAČA PRIJAVLJUJU REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr ili SMS-OM NA 098664982
  • REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA DUGAVE 2012.
  • U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER  IGRAČU S KOJIM IGRAJU PLUS VODITELJU LIGE A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU
  • U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA
  • SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!
SPORTSKI POZDRAV!
VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982
© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS