Rekreativna liga DUGAVE 2013

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. IVAN          0977218625
  2. IVICA         0913332599
  3. LOREN       0916001016
  4. EMIR       0989807206
  5. JOLE          0911894190
  6. KRISTIJAN 0912056210
  7. ŽELJKO      0916348941
  8. EGON         0915147361
  9. ZVONKO    0992663277
  10. ROBERT     098282251
PRAVILNIK LIGE:
  • IGRA SE LIGA OD 10 IGRAČA, DVOKRUŽNI SISTEM SVAKO SA SVAKIM OD 18 KOLA NAKON ČEGA SLIJEDI PLAY OFF - ZAVRŠNI TURNIR U NEDJELJU, 29.09.2012. U 8 SATI, SA DRUŽENJEM (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE LIGE (MEDALJE I PEHARI).
  • MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE
  • U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA
  • NA KRAJU MEČA PORAŽENI IGRAČ PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr ili SMS-OM NA 098664982
  • REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA DUGAVE 2013. (SVAKI OSVOJENI SET DONOSI 1 BOD)
  • U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU PLUS VODITELJU LIGE A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU
  • U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA
  • IGRA SE ISKLJUČIVO HEAD ATP GOLDEN BALL LOPTICAMA KOJA JE ODREĐENA SPONZORSTVOM
  • SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!
SPORTSKI POZDRAV!
VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982
 
 
TABLICA

IME IGRAČA

BROJ ODIGRANIH MEČEVA

UKUPAN BROJ BODOVA

EGON

14

20

EMIR

3

6

IVAN

13

25

IVICA

12

7

JOLE

14

24

KRISTIJAN

12

8

LOREN

14

20

LORIS*

4

3

ROBERT

14

7

ZVONKO

14

20

ŽELJKO

12

0

 
 
 
RASPORED ODIGRAVANJA:
1. KOLO, NEDJELJA, 14.04.
8-9.30 SATI: 1-10 IVAN - ROBERT 2:0 (6:1, 6:0)
8-9.30 SATI: 2-9 IVICA - ZVONKO 0:2 (3:6, 3:6)
9.30-11 SATI: 3-8 LOREN - EGON 2:1 (6:3, 3:6, 12:10)
9.30-11 SATI: 4-7 LORIS - ŽELJKO 2:0 (6:2,6:0)
11-12.30 SATI: 5-6 JOLE - KRISTIJAN 2:0 (6:2, 6:0)
2. KOLO, NEDJELJA, 21.04.
8-9.30 SATI: 1-2 IVAN - IVICA 2:0 (6:0, 6:0)
8-9.30 SATI: 7-5 ŽELJKO - JOLE 0:2 (0:6, 0:6)
9.30-11 SATI: 8-4 EGON - LORIS 2:1 (2:6, 6:4, 10:8)
9.30-11 SATI: 9-3 ZVONKO - LOREN 2:1 (7:5, 2:6, 10:5)
11-12.30 SATI: 10-6 ROBERT - KRISTIJAN 0:2 (3:6, 1:6)
3. KOLO, NEDJELJA, 28.04.
8-9.30 SATI: 3-1 LOREN - IVAN 0:2 (4:6, 1:6)
8-9.30 SATI: 4-9 LORIS - ZVONKO 0:2 (4:6, 6:7)
9.30-11 SATI: 6-7 KRISTIJAN - ŽELJKO 2:0 (6:2, 6:2)
9.30-11 SATI: 2-10 IVICA - ROBERT 2:0 (6:0, 6:0)
11-12.30 SATI: 5-8 JOLE - EGON 2:0 (6:3, 6:4)
4. KOLO, NEDJELJA, 05.05.
8-9.30 SATI: 1-4 IVAN - LORIS 2:0 (6:2, 6:3)
8-9.30 SATI: 2-3 IVICA - LOREN 0:2 (3:6, 4:6)
9.30-11 SATI: 10-7 ROBERT - ŽELJKO 2:0 (6:3, 6:3)
9.30-11 SATI: 8-6 EGON - KRISTIJAN 2:0 (6:4, 6:4))
11-12.30 SATI: 9-5 ZVONKO - JOLE 1:2 (5:7, 6:3, 6:10)
5. KOLO, NEDJELJA, 12.05.
8-9.30 SATI: 5-1 JOLE - IVAN 1:2 (6:3, 1:6, 8:10)
8-9.30 SATI: 7-8 ŽELJKO - EGON 0:2 (0:6, 0:6)
9.30-11 SATI: 3-10 LOREN - ROBERT2:0 (6:0, 6:1)
11-12.30 SATI: 4-2 EMIR* - IVICA (odgođeno, Ivica na putu)
9.30-11 SATI: 6-9 KRISTIJAN - ZVONKO 0:2 (4:6, 4:6)
6. KOLO, NEDJELJA, 19.05.
8-9.30 SATI: 1-6 IVAN - KRISTIJAN 2:0 (6:1, 6:1)
8-9.30 SATI: 2-5 IVICA - JOLE 0:2 (2:6, 3:6)
9.30-11 SATI: 10-8 ROBERT - EGON 0:2 (1:6, 3:6)
11-12.30 SATI: 7-9 ŽELJKO - ZVONKO 0:2 (0:6, 0:6)
9.30-11 SATI: 3-4 LOREN - EMIR* (odgođeno)
7. KOLO, NEDJELJA, 26.05 - ODGOĐENO ZBOG KIŠE NA 14.07.
8. KOLO, NEDJELJA, 02.06.
8-9.30 SATI: 1-8 IVAN - EGON 2:0 (6:4, 7:5)
8-9.30 SATI: 4-5 EMIR* - JOLE (odgođeno)
9.30-11 SATI: 2-7 IVICA - ŽELJKO 2:0 (6:2, 6:1)
9.30-11 SATI: 3-6 LOREN - KRISTIJAN 2:0 (6:1, 6:3)
11-12.30 SATI: 10-9 ROBERT - ZVONKO 1:2 (4:6, 6:2, 6:10)
9. KOLO, NEDJELJA, 09.06.
8-9.30 SATI: 9-1 ZVONKO - IVAN 2:1 (6:4, 3:6, 10:7)
8-9.30 SATI: 5-10 JOLE - ROBERT 2:0 (6:3, 6:2)
9.30-11 SATI: 8-2 EGON - IVICA 2:0 (6:2, 6:2)
9.30-11 SATI: 7-3 ŽELJKO - LOREN 0:2 (0:6, 1:6)
11-12.30 SATI: 6-4 KRISTIJAN - EMIR* 0:2 (2:6, 2:6)
10. KOLO, NEDJELJA, 16.06.
8-9.30 SATI: 1-10 IVAN - ROBERT 2:0 (6:4, 6:0)
8-9.30 SATI: 2-9 IVICA - ZVONKO 1:2 (2:6, 6:2, 5:10)
9.30-11 SATI: 3-8 LOREN - EGON 2:1 (1:6, 7:5, 16:14)
9.30-11 SATI: 5-6 JOLE - KRISTIJAN 2:0 (6:2, 6:1)
11-12.30 SATI: 4-7 EMIR* (EKREM) - ŽELJKO 2:0 (6:3, 6:3)
11. KOLO, NEDJELJA, 23.06.
8-9.30 SATI: 1-2 IVAN - IVICA 2:0 (6:4, 6:0)
8-9.30 SATI: 10-6 ROBERT - KRISTIJAN 6:6 b.b. (ozljeda Roberta)
9.30-11 SATI: 7-5 ŽELJKO - JOLE 0:2 (0:6, 1:6)
9.30-11 SATI: 9-3 ZVONKO - LOREN 0:2 (4:6, 1:6)
11-12.30 SATI: 8-4 EGON - EMIR* 1:2 (3:6, 1:6, 11:13)
12. KOLO, NEDJELJA, 30.06.
8-9.30 SATI: 3-1 LOREN - IVAN 0:2 (0:6, 4:6)
8-9.30 SATI: 2-10 IVICA - ROBERT 0:2 (5:7, 4:6)
9.30-11 SATI: 6-7 KRISTIJAN - ŽELJKO 2:0 (6:3, 6:1)
9.30-11 SATI: 5-8 JOLE - EGON 0:2 (6:7, 3:6)
11-12.30 SATI: 4-9 EMIR* - ZVONKO odgođeno
13. KOLO, NEDJELJA, 07.07. - ODGOĐENO ZBOG KIŠE NA 21.07.
7. KOLO, NEDJELJA, 14.07. - NADOKNADA OD 26.05.
8-9.30 SATI: 8-9 EGON - ZVONKO 2:0 (7:6, 6:3)
8-9.30 SATI: 7-1 ŽELJKO - IVAN odgođeno
9.30-11 SATI: 6-2 KRISTIJAN - IVICA 0:2 (1:6, 2:6)
9.30-11 SATI: 5-3 JOLE - LOREN 2:1 (3:6, 6:3, 13:11)
11-12.30 SATI: 4-10 EMIR* - ROBERT odgođeno - Emiru ruka u longeti
13. KOLO, NEDJELJA, 21.07. - NADOKNADA OD 7.07.
8-9.30 SATI: 8-6 EGON - KRISTIJAN
8-9.30 SATI: 9-5 ZVONKO - JOLE 0:2 (5:7, 5:7)
9.30-11 SATI: 10-7 ROBERT - ŽELJKO 2:0 (6:3, 6:2)
9.30-11 SATI: 2-3 IVICA - LOREN 0:2 (2:6, 4:6)
11-12.30 SATI: 1-4 IVAN - EMIR* odgođeno - Emiru ruka u longeti
 
SLIJEDI LJETNA PAUZA U KOJOJ SE IGRAČI MOGU MEĐUSOBNO DOGOVARATI I IGRATI U ISTIM TERMINIMA NEDJELJOM
 
14. KOLO, NEDJELJA, 25.08.
8-9.30 SATI: 5-1 JOLE - IVAN 1:2 (7:5, 5./, 7:10)
8-9.30 SATI: 6-9 KRISTIJAN - ZVONKO
9.30-11 SATI: 3-10 LOREN - ROBERT 2:0 (6:0, 6:1)
9.30-11 SATI: 7-8 ŽELJKO - EGON
11-12.30 SATI: 4-2 EMIR* - IVICA
15. KOLO, NEDJELJA, 01.09.
8-9.30 SATI: 1-6 IVAN - KRISTIJAN 2:0 (6:0, 6:0)
8-9.30 SATI: 2-5 IVICA - JOLE
9.30-11 SATI: 10-8 ROBERT - EGON 0:2 (3:6, 3:6)
9.30-11 SATI: 9-7 ZVONKO - ŽELJKO 2:0 (6:1, 6:1)
11-12.30 SATI: 3-4 LOREN - EMIR*
16. KOLO, NEDJELJA, 08.09.
8-9.30 SATI: 7-1 ŽELJKO - IVAN
8-9.30 SATI: 8-9 EGON - ZVONKO 2:1 (6:3, 3:6, 10:2)
9.30-11 SATI: 6-2 KRISTIJAN - IVICA
9.30-11 SATI: 5-3 JOLE - LOREN 2:1 (1:6, 2:6, 5:10)
11-12.30 SATI: 10-4 ROBERT - EMIR*
17. KOLO, NEDJELJA, 15.09.
8-9.30 SATI: 1-8 IVAN - EGON
8-9.30 SATI: 10-9 ROBERT - ZVONKO
9.30-11 SATI: 3-6  LOREN - KRISTIJAN
9.30-11 SATI: 2-7 IVICA - ŽELJKO
11-12.30 SATI: 4-5 EMIR* - JOLE
18. KOLO, NEDJELJA, 22.09.
8-9.30 SATI: 9-1 ZVONKO - IVAN
8-9.30 SATI: 8-2 EGON - IVICA
9.30-11 SATI: 10-5 ROBERT - JOLE
9.30-11 SATI: 7-3 ŽELJKO - LOREN
11-12.30 SATI: 6-4 KRISTIJAN - EMIR*
         ZAVRŠNI TURNIR, SUBOTA, 28.09. U 10 SATI
 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS