Rekreativna liga DUGAVE 2014 - MUŠKI

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. IVAN 0977218625
  2. ZVONKO 0992663277
  3. LOREN 0916001016
  4. IVICA 0913332599
  5. ROBERT L. 0914007102
  6. ŽELJKO 0916348941
  7. GORAN 0992104299
  8. MLADEN 0912794109
  9. DARKO 0989807206
  10. EGON 0915147361
  11. ROBERT B. 098282251
  12. JOLE 0911894190
PRAVILNIK LIGE:
  • IGRA SE LIGA OD 12 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 11 KOLA NAKON ČEGA SLIJEDI DODATNIH 5 KOLA U LIGI ZA PRVAKA (OD 1. DO 6. MJESTA) I LIGI ZA BEDAKA (OD 7. DO 12. MJESTA), TE JOŠ 2 DODATNA KOLA PLAY OFFA (POLUFINALA I FINALA ZA POREDAK OD 1. DO 4 MJESTA, OD 5. DO 8. MJESTA TE OD 9. DO 12. MJESTA). ZAVRŠNI TURNIR JE U NEDJELJU, 28.09.2014. U 8 SATI, SA DRUŽENJEM (ROŠTILJ + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE SUDIONIKE LIGE (OSIGURANE MEDALJE I PEHAR).
  • MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE
  • U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1, 5 SAT MOLE SE IGRAČI KOJI IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA
  • TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8.30 SATI DO 13.30 SATI NAKON ČEGA TRENERI IMAJU TERMINE OD 13.30 DO 15.30 SATI SATI NA OBA TERENA
  • NA KRAJU MEČA PORAŽENI IGRAČ PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr ili SMS-OM NA 098664982
  • REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA DUGAVE 2014. - MUŠKI (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)
  • U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU PLUS VODITELJU LIGE A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U NEKOM DRUGOM TERMINU ZA VRIJEME LJETNE PAUZE OD 14.07. DO 23.8.2014.
  • U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA
  • IGRA SE TRETORN CONTROL PLUS LOPTICAMA
  • SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!
SPORTSKI POZDRAV!
VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982
 
 
TABLICA

IME IGRAČA

BROJ ODIGRANIH MEČEVA

UKUPAN BROJ BODOVA

POREDAK

LIGA ZA PRVAKA LIGA ZA BEDAKA

DARKO

11

126

 L6

22/3

 
EGON

  8

129

 L5

42/3

 
GORAN

  8

 15

 L12

 

15/3

IVAN

  8

133

 L4

85/5

 

IVICA

  5

 24

 L11

 

23/2

JOLE

  7

 80

 L7

 

32/2

MLADEN

  9

 41

 L9

 

34/3

LOREN

11

152

 L3

27/4

 

ROBI B.

11

152

 L2

55/5

 

ROBI L.

  9

 35

 L10

 

50/5

ZVONKO

 11

157

 L1

48/4

 
ŽELJKO

  8

 62

 L8

 

35/3

 
 
 
RASPORED ODIGRAVANJA:
RASPORED

DATUM

8.30-10h

 8.30-10h

 10-11.30h

 10-11.30h

 11.30-13h

 11.30-13h

 1. KOLO

30.03.

 1-12

 2-11

 3-10

 4-9

 6-7

 8-5

 2. KOLO

06.04.

 1-2

 8-6

 12-7

10-4 

 3-11

 9-5

 3. KOLO

13.04.

 1-3

 2-12

 7-8

4-11

6-9 

 10-5

 4. KOLO (SUBOTA)

19.04.

 1-4 9.30-11h

 10-6 9.30-11h

9-7 11-12.30h

12-8 11-12.30h

 2-3 12.30-14h

11-5 12.30-14h

TURNIR TK DUGAVE

 26.04.

 -

 -

 -

 -

 -

 -

ZAOSTACI

27.04.

?

?

?

?

?

?

 5. KOLO

04.05.

 1-5

7-10 

 11-6

 3-12

8-9

4-2

 6. KOLO

11.05.

 1-6

11-7

12-9

 10-8

 3-4

2-5 

TENIS KAMP ZADAR/ dječji turniri

18.05.

 -

 -

 -

 -

 7. KOLO

25.05.

 1-7

 9-10

 6-2

 4-12

 8-11

3-5

 8. KOLO

01.06.

 1-8

11-9

 2-7

 3-6

12-10 

 4-5

 9. KOLO

08.06.

 1-9 

7-3

6-4

 8-2

10-11 

 12-5

DJEČJI TURNIRI 15.06.

-

-

-

-

-

-

10. KOLO

22.06.

 1-10

 12-11

 2-9

 3-8

 4-7

 6-5

11. KOLO

29.06.

 1-11

8-4 

 9-3

 10-2

 6-12

7-5

 1. KOLO

06.07.

L1-L6

L2-L5

 L3-L4

L7-L12 

L8-L111 

L9-L10

 2. KOLO

13.07.

L3-L6

L4-L2

L5-L1

 L9-12

 L10-L8

L11-L7 

 3. KOLO

24.08.

L6-L4

L5-L3 

 L1-L2

L12-L10 

L11-L9 

 L7-L8

 4. KOLO

31.08.

L2-L6 

L3-L1 

L4-L5 

L8-L12 

 L9-L7

L10-L11 

 5. KOLO

07.09.

L6-L5

L1-L4

L2-L3

 L12-L11

L7-L10 

 L8-L9

POLUFINALA

21.09.

 A:P1-P4

B:P2-P3 

C:P5-B2 

D:P6-B1 

E:B3-B6 

F:B4-B5 

ROŠTILJ - TURNIR

28.09.

-

-

-

-

-

-

FINALA

11. i 12.10.

A-B

A-B

C-D

C-D

E-F

E-F

REZULTATI:

1. KOLO:

  • IVAN - JOLE odgođeno
  • ZVONKO - ROBERT B. 6:2, 6:4
  • LOREN - EGON 3:6, 5:7
  • IVICA - DARKO 6:7, 3:6
  • ROBERT L. - MLADEN 6:1 3:6 10:6
  • ŽELJKO - GORAN 6:0, 6:1

2. KOLO:

  • IVAN -ZVONKO 6:3, 6:1
  • MLADEN - ŽELJKO 5:6, 3:6 :-)))
  • JOLE - GORAN 6:1, 6:0
  • EGON - IVICA 6:0.6:0
  • LOREN - ROBERT B. 3:6, 2:6
  • DARKO - ROBERT L. 6:0, 6:0

3. KOLO

  • IVAN - LOREN 6.3, 6:2
  • ZVONKO - JOLE 6:2, 6:1
  • GORAN - MLADEN 5:7, 0:6
  • IVICA - ROBERT B. 1:6 0:6
  • ŽELJKO - DARKO 2:6, 1:6
  • EGON - ROBERT L. 6:0, 6:0

4. KOLO

  • 9.30-11.00 IVAN - IVICA odgođeno
  • 9.30-11.00 EGON - ŽELJKO odgođeno
  • 11.00-12.30 DARKO - GORAN 6:0, 6:0
  • 11.00-12.30 JOLE - MLADEN 6:2, 6:0
  • 12.30-14.00 ZVONKO - LOREN 3:6, 7:5, 10:12
  • 12.30-14.00 ROBERT B. - ROBERT L. 6:1 6:0

SUBOTA, 26.4., TURNIR TK DUGAVE

5. KOLO

  • IVAN - ROBERT L. 6:0, 6:0 
  • GORAN - EGON odgođeno
  • ROBERT B. - ŽELJKO 6:0, 6:1
  • LOREN - JOLE 6:3 4:6 10:5
  • MLADEN - DARKO 0:6, 0:6
  • IVICA - ZVONKO 3:6 2:6

6. KOLO

  • IVAN - ŽELJKO 6:0.6:1
  • ROBERT B. - GORAN 6:1, 6:2
  • JOLE - DARKO 6:2, 6:2
  • EGON - MLADEN odgođeno
  • LOREN - IVICA 6:4, 7:5
  • ZVONKO - ROBERT L. 6:0 6:1

7. KOLO

  • IVAN - GORAN odgođeno
  • DARKO - EGON 0:6, 0:6
  • ŽELJKO - ZVONKO 2:6, 3:6
  • IVICA -JOLE odgođeno
  • MLADEN - ROBERT B. 0:6, 1:6
  • LOREN - ROBERT L. 6:1, 6:0

8. KOLO

  • IVAN - MLADEN 6:0, 6:1
  • ROBERT B. DARKO 7:5, 4:6, 10:4
  • ZVONKO - GORAN 6:0, 6:1
  • LOREN - ŽELJKO 6:0. 6:1
  • JOLE - EGON 2:6, 3:6
  • IVICA - ROBERT L. odgođeno

9. KOLO

  • IVAN - DARKO 6:4, 6:1
  • GORAN - LOREN 0:6, 1:6
  • ŽELJKO - IVICA odgođeno
  • MLADEN - ZVONKO 3:6, 0:6
  • EGON - ROBI B. 7:6, 6:4
  • JOLE - ROBI L. odgođeno

10. KOLO

  • IVAN - EGON 6:2, 3:6, 10:4
  • JOLE - ROBI B. 6:3, 6:7, 10:12
  • ZVONKO - DARKO 6:4, 7:6
  • LOREN - MLADEN 6:0, 6:1
  • IVICA - GORAN odgođeno
  • ŽELJKO - ROBI L. 6:2, 6:0

11. KOLO

  • IVAN - ROBI B. 6:3, 6:0
  • MLADEN - IVICA odgođeno
  • DARKO - LOREN 6:7, 4:6
  • EGON - ZVONKO 6:2, 6:4
  • ŽELJKO - JOLE odgođeno
  • GORAN - ROBI L. 2:6, 1:6

LIGA ZA PRVAKA

1. KOLO

  • L1 - L6: ZVONKO - DARKO 4:6, 4:6
  • L2 - L5: ROBI B. - EGON 5:7, 5:7
  • L3 - L4: LOREN - IVAN 1:6, 0:6

2. KOLO

  • L3 - L6: LOREN - DARKO odgođeno
  • L4 - L2: IVAN - ROBI B. 6:0, 6:2
  • L5 - L1: EGON - ZVONKO odgođeno

3. KOLO

  • L6 -L4: DARKO -IVAN 0:6, 1:6
  • L5 -L3: EGON - LOREN 5:7, 6:4, 10:6
  • L1 -L2: ZVONKO - ROBI B. 6:4, 7:5

4. KOLO:

  • L2 - L6: ROBI B. - DARKO 6:3, 6:1
  • L3 - L1: LOREN - ZVONKO 6:7, 2:6
  • L4 - L5: IVAN - EGON 6:3,6:4

5. KOLO:

  • L6 - L5: DARKO - EGON odgođeno
  • L1 - L4: ZVONKO - IVAN 4:6, 0:6
  • L2 - L3: ROBI B. - LOREN 6:3, 6:4

LIGA ZA BEDAKA

1. KOLO

  • L7 - L12: JOLE - GORAN odgođeno
  • L8 - L11: ŽELJKO - IVICA odgođeno
  • L9 - L10 :MLADEN - ROBI L. 7:5, 0:6, 7:10

 2. KOLO

  • L9 - L12: MLADEN - GORAN 6:3, 6:1
  • L10 - L8: ROBI L. - ŽELJKO 6:3, 6:7, 10:5
  • L11 - L7: IVICA - JOLE 0:6, 6:4, 6:10

3. KOLO:

  • L12 - L10: GORAN - ROBI L. 4:6, 2:6
  • L11 - L9: IVICA - MLADEN odgođeno
  • L7 - L8: JOLE - ŽELJKO odgođeno

4. KOLO:

  • L8 - L12: ŽELJKO - GORAN 6:1, 6:4
  • L9 - L7: MLADEN - JOLE odgođeno
  • L10 - L11: ROBI L. - IVICA 0:6,0:6

5. KOLO:

  • L12 - L11: GORAN - IVICA odgođeno
  • L7 - L10: JOLE - ROBI L. 6:0, 6:0
  • L8 - L9: ŽELJKO - MLADEN 6:4, 2:6 

PLAY OFF:

OD 1. DO 4. MJESTA:

POLUFINALE

  • P1 - P4: IVAN - EGON b.b (ozljeda Egona)
  • P2 - P3: ROBI B. - ZVONKO 1:6, 4:6

FINALE ZA 3. MJESTO:

  • EGON - ROBI B. b.b. (ozljeda Egon)

FINALE ZA 1. MJESTO:

  • IVAN - ZVONKO 7:5, 6:3

OD 5. DO 8. MJESTA:

POLIFINALE:

  • P5 - B2: LOREN - ŽELJKO b.b. ( ozljeda Željko)
  • P6 - B1: DARKO - ROBI L. 6:0, 6:2

FINALE ZA 7. MJESTO:

  • ŽELJKO - ROBI L.b.b. (Željko ozlijeđen)

FINALE ZA 5. MJESTO:

  • LOREN - DARKO 2:6, 0:1 predaja

OD 9. DO 12. MJESTA:

POLUFINALE:

  • B3 - B6: MLADEN - GORAN 6:2, 7:6 
  • B4 - B5: JOLE - IVICA 6:0, 4:6, 10:6

FINALE ZA 11. MJESTO:

  • GORAN - IVICA predaja Ivica

FINALE ZA 9. MJESTO:

  • MLADEN - JOLE 1:6, 1:6

KONAČNI POREDAK:

  1. IVAN
  2. ZVONKO
  3. ROBI B.
  4. EGON
  5. DARKO
  6. LOREN
  7. ROBI L.
  8. ŽELJKO
  9. JOLE
  10. MLADEN
  11. GORAN
  12. IVICA

 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS