Rekreativna liga SOPOT 2014 - DAME

IGRAČICE SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

  1. LIDIJA 0981837777
  2. MIHAELA 0981858953
  3. SNJEŽANA 0989421091
  4. MILA 0951502972
  5. ALEGRA 0998199049
  6. SANJA 098222666
  7. VESNA 0914801381
  8. ANAMARIJA 098727434
  9. JELENA 0992663281
  10. HELENA 0992270109
  11. TANJA 0995665772
  12. INDRA 0919440884
  13. ANDREJA 0981950815
  14. KATARINA 0993145511

VODITELJ LIGE:

  • MARKO 098664982

VODITELJI CENTRA:

  • MILJENKO 0918866901
  • ZVONKO 0995732197

 

PRAVILNIK LIGE:
  • IGRA SE LIGA OD 14 IGRAČICA, DVOKRUŽNI SISTEM SVAKA SA SVAKOM OD 26 KOLA, S TIM DA JE POSLJEDNJE KOLO ZAVRŠNA PRIREDBA U SUBOTU, 27.09.2014. u 14 SATI SA DRUŽENJEM (HRANA + CUGA) I PRIGODNIM NAGRADAMA ZA SVE IGRAČICE LIGE (OSIGURANE MEDALJE I PEHAR).
  • MEČEVI SE IGRAJU NA ZBROJ 36 POENA; U SLUČAJU DA JE REZULTAT 18:18 IGRA SE JOŠ 1 ZLATNI BOD; PRVA IGRAČICA SERVIRA 1 POEN, PA SVAKA SLIJEDEĆA PO 2 POENA; NA SVAKI ZBROJ 9 POENA MJENJAJU SE STRANE; SVAKI OSVOJENI POEN VRIJEDI 1 BOD, A SVI BODOVI U MEČEVIMA SE ZBRAJAJU;
  • VRIJEME ZAGRIJAVANJA PRIJE POČETAK MEČA IZNOSI OD 10 DO MAKSIMALNO 15 MINUTA; NAKON ZAVRŠETKA MEČA IGRAČICE PREOSTALO VRIJEME U SVOM TERMINU MOGU DOGOVORNO ISKORISTITI U REVIJALNOM OBLIKU 
  • U SLUČAJU DA MEČ NIJE GOTOV U PREDVIĐENOM TERMINU OD 1 SAT MOLE SE IGRAČICE KOJE IGRAJU SLIJEDEĆI MEČ DA PRIČEKAJU ZAVRŠETAK MEČA
  • NA KRAJU MEČA PORAŽENA IGRAČICA PRIJAVLJUJE REZULTAT EMAILOM NA marko@tk-movens.hr ili SMS-OM NA 098664982
  • REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA DAME - SOPOT 2014.
  • U SLUČAJU DA SU IGRAČICE SPRIJEČENE DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNE SU TO JAVITI NAJKASNIJE 3 DANA RANIJE (DO UTORKA) DO 20 SATI IGRAČICI S KOJIM IGRAJU PLUS VODITELJU LIGE A NEODIGRANI MEČ MOGU ODIGRATI U TERMINU VIKENDA KADA SE DOBIJE SLOBODAN TERMIN OD VODITELJA TENIS CENTRA: IGRAČICA KOJA OTKAZUJE TERMIN DUŽNA JE S IGRAČICOM S KOJOM IGRA I VODITELJEM CENTRA PRONAĆI SLOBODAN TERMIN I PRIJAVITI GA VODITELJU LIGE
  • U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČICE SU DUŽNE ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA
  • IGRA SE S TRETORN CONTROL PLUS LOPTICAMA KOJE SE S VELIKIM POPUSTOM ZA IGRAČICE LIGE MOGU NABAVITI U TENIS CENTRU SOPOT
  • SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!
SPORTSKI POZDRAV!
VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982
 
 
TABLICA

IME IGRAČICE

BROJ ODIGRANIH MEČEVA

UKUPAN BROJ BODOVA

 ALEGRA

  8

182

 ANAMARIJA

 19

333

 ANDREJA

 21

277

 HELENA

 16

309

 INDRA

21

331

 JELENA

  2

  32

 KATARINA

 18

362

 LIDIJA

 19

417

 MIHAELA

 20

234

 MILA

  0

   0

 SANJA

20

483

 SNJEŽANA

 21

299

 TANJA

 21

403

 VESNA

 18

346

 
RASPORED ODIGRAVANJA:

 

 

  datum teren1 teren2 teren3 teren1 teren2 teren3 teren4
kol petak 18-19 18-19 18-19 19-20 19-20 19-20 19-20

1.

04.4.

 1-14* 17.30-18.30h

 6-9* 17.30-18.30h  7-8* 17.30-18.30h  4-11* 17.30-18.30h  5-10* 18.30-19.30h  2-13* 18.30-19.30h  3-12* 18.30-19.30h
2. 11.4.  14-8* 17.30-18.30h  12-4* 17.30-18.30h  1-2* 17.30-18.30h  9-7* 18.30-19.30h  10-6* 18.30-19.30h  11-5* 18.30-19.30h  13-3* 18.30-19.30h
3. 18.4.  2-14* 17.30-18.30h  3-1* 17.30-18.30h  4-13* 17.30-18.30h  5-12* 18.30-19.30h  6-11* 18.30-19.30h 7-10* 18.30-19.30h   8-9* 18.30-19.30h
4. 25.4.  12-6  1-4  2-3  14-9  10-8  11-7  13-5
5. 02.5.  3-14  6-13  8-11  5-1  7-12  9-10  4-2
6. 09.5.  12-8  1-6  3-4  14-10  11-9  13-7  2-5
7. 16.5.  4-14  6-2  8-13  5-3  7-1  9-12  10-11
8. 23.5.  14-11  1-8  3-6  12-10  13-9  2-7  4-5
9. 30.5.  6-4  8-2  11-12  5-14  7-3  9-1  10-13
10. 06.6.  14-12  13-11  3-8  1-10  2-9  4-7  5-6
11. 13.6.  6-14  8-4  12-13  7-5  9-3  10-2  11-1
12. 20.6.  14-13  1-12  2-11  3-10  4-9  5-8 6-7 
13. 27.6.  8-6  12-2  13-1  7-14  9-5  10-4  11-3
14. 04.7.  1-14  2-13  3-12  4-11  5-10  6-9  7-8
15. 11.7.  14-8  12-4  1-2  9-7  10-6  11-5  13-3
16. 18.7.  2-14  3-1  4-13  5-12  6-11  7-10  8-9
17. 25.7.  12-6  1-4  2-3  14-9  10-8  11-7  13-5
18. 01.8.  3-14  6-13  8-11  5-1  7-12  9-10  4-2
19. 08.8.  12-8  1-6  3-4  14-10  11-9  13-7  2-5
20. 15.8.  4-14  6-2  8-13  5-3  7-1  9-12  10-11
21. 22.8.  14-11  1-8  3-6  12-10  13-9  2-7  4-5
22. 29.8.  6-4* 17.30-18.30h  8-2* 17.30-18.30h  11-12 17.30-18.30h  5-14* 18.30-19.30h  7-3* 18.30-19.30h  9-1* 18.30-19.30h  10-13 18.30-19.30h
23. 05.9.

 14-12 17.30-18.30h odigrano

 13-11 17.30-18.30h  3-8* 17.30-18.30h  1-10* 18.30-19.30h  2-9* 18.30-19.30h  4-7* 18.30-19.30h  5-6* 18.30-19.30h
24. 12.9.  6-14* 17.00-18.00h  8-4* 17.00-18.00h  12-13 17.00-18.00h  7-5* 18.00-19.00h  9-3* 18.00-19.00  10-2* 18.00-19.00h  11-1* 18.00-19.00h
25. 19.9.

 14-13 17.00-18.00h

 1-12* 17.00-18.00h  2-11* 17.00-18.00h  3-10* 18.00-19.00h  4-9* 18.00-19.00h  5-8* 18.00-19.00h  6-7* 18.00-19.00h
  20.-22.9. TENIS KAMP ''KRK''            
26.

NED

28.9.

 8-6* 13.00-14.00h  11-3* 13.00-14.00h  13-1* 13.00-14.00h  7-14* 13.00-14.00h  9-5* 14.00-15.00h  10-4* 14.00- 15.00h  12-2* 14.00-15.00h

 

 REZULTATI:

POSEBAN RASPORED - PRVA 3 KOLA ZBOG VIDLJIVOSTI NA TENIS TERENIMA (NEMA REFLEKTORA U TENIS CENTRU):

1. KOLO, PETAK,4.04.:

  • 17.30-18.30 sati: LIDIJA - KATARINA 27:9
  • 17.30-18.30 sati: SANJA - JELENA odgođeno
  • 17.30-18.30 sati: VESNA - ANAMARIJA 20:16
  • 18.30-19.30 sati: MILA - TANJA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: ALEGRA - HELENA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: MIHAELA - ANDREJA 9:27
  • 18.30-19.30 sati: SNJEŽANA - INDRA 19:17

SVEČANA PRIREDBA POVODOM OTVORENJA LIGE U NEDJELJU, 6.04. OD 15 DO 17 SATI

  • SVE DAME CE MOĆI IGRATI I SA IVANOM VAJDOM, BIVŠIM HRVATSKIM DAVIS CUP REPREZENTATIVCEM
  • NADAKONADA MEČEVA 1. KOLA
  • TENIS UZ DRUŽENJE, CUGU I KLOPU

2. KOLO, PETAK, 11.04.:

  • 17.30-18.30 sati: KATARINA - ANAMARIJA 20:16
  • 17.30-18.30 sati: INDRA - MILA odgođeno
  • 17.30-18.30 sati: LIDIJA - MIHAELA 17:19
  • 18.30-19.30 sati: JELENA - VESNA 17:19
  • 18.30-19.30 sati: HELENA - SANJA 11:25
  • 18.30-19.30 sati: TANJA - ALEGRA 13:23
  • 18.30-19.30 sati: ANDREJA - SNJEŽANA 16:20

3. KOLO, PETAK, 18.04.:

  • 17.30-18.30 sati: MIHAELA - KATARINA 2:34
  • 17.30-18.30 sati: SNJEŽANA - LIDIJA 11:25
  • 17.30-18.30 sati: MILA - ANDREJA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: ALEGRA - INDRA 24:12
  • 18.30-19.30 sati: SANJA - TANJA 24:12
  • 18.30-19.30 sati: VESNA - HELENA 17:19
  • 18.30-19.30 sati: ANAMARIJA - JELENA odgođeno

OD 4. DO 21. KOLA IGRA SE U REDOVNIM TERMINIMA PETKOM OD 18-19 I 19-20 SATI (raspored je u tablici - gore)

4. KOLO, PETAK, 25.04.:

  • 18-19 sati: INDRA -SANJA 11:25
  • 18-19 sati: LIDIJA - MILA odgođeno
  • 18-19 sati: MIHAELA - SNJEŽANA 19:17
  • 19-20 sati: KATARINA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - ANAMARIJA 24:12 
  • 19-20 sati: TANJA - VESNA 14:22
  • 19-20 sati: ANDREJA - ALEGRA 11:25

5. KOLO, PETAK, 2.05.:

  • 18-19 sati: SNJEŽANA - KATARINA 11:25
  • 18-19 sati: SANJA - ANDREJA 27:9
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - TANJA 10:26
  • 19-20 sati: ALEGRA - LIDIJA 15:21
  • 19-20 sati: VESNA - INDRA 23:13
  • 19-20 sati: JELENA - HELENA odgođeno
  • 19-20 sati: MILA - MIHAELA odgođeno

6. KOLO, PETAK, 9.05.:

  • 18-19 sati: INDRA - ANAMARIJA 16:20
  • 18-19 sati: LIDIJA - SANJA 17:19
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - MILA odgođeno
  • 19-20 sati: KATARINA - HELENA 21:15
  • 19-20 sati: TANJA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: ANDREJA - VESNA 14:22
  • 19-20 sati: MIHAELA - ALEGRA 6:30

7. KOLO, PETAK, 16.05.:

  • 18-19 sati: MILA - KATARINA odgođeno
  • 18-19 sati: SANJA - MIHAELA 32:4
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - ANDREJA 24:12
  • 19-20 sati: ALEGRA - SNJEŽANA 28:8
  • 19-20 sati: VESNA - LIDIJA odgođeno
  • 19-20 sati: JELENA - INDRA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - TANJA 17:19

8. KOLO, PETAK, 23.05.:

  • 18-19 sati: KATARINA - TANJA 13:23
  • 18-19 sati: LIDIJA - ANAMARIJA 24:12
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - SANJA 4:32
  • 19-20 sati: INDRA - HELENA 15:21
  • 19-20 sati: ANDREJA - JELENA 21:15
  • 19-20 sati: MIHAELA - VESNA 12:24
  • 19-20 sati: MILA - ALEGRA odgođeno

9. KOLO, PETAK, 30.05.:

  • 18-19 sati: SANJA - MILA odgođeno
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - MIHAELA 19:17
  • 18-19 sati: TANJA - INDRA 18:19
  • 19-20 sati: ALEGRA - KATARINA 19:17
  • 19-20 sati: VESNA - SNJEŽANA 20:16
  • 19-20 sati: JELENA - LIDIJA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - ANDREJA 29:7

10. KOLO, PETAK, 6.06.

  • 18-19 sati: KATARINA - INDRA 23:13
  • 18-19 sati: ANDREJA - TANJA 15:21
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - ANAMARIJA 15:21
  • 19-20 sati: LIDIJA - HELENA 15:21
  • 19-20 sati: MIHAELA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: MILA - VESNA odgođeno
  • 19-20 sati: ALEGRA - SANJA 18:19

11. KOLO, PETAK, 13.06.

  • 18-19 sati: SANJA - KATARINA 21:15
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - MILA odgođeno
  • 18-19 sati: INDRA - ANDREJA 25:11
  • 19-20 sati: VESNA - ALEGRA odgođeno
  • 19-20 sati: JELENA - SNJEŽANA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - MIHAELA 24:12
  • 19-20 sati: TANJA - LIDIJA 11:25

12. KOLO, PETAK, 20.06.

  • 18-19 sati: KATARINA - ANDREJA 22:14
  • 18-19 sati: LIDIJA - INDRA 23:13
  • 18-19 sati: MIHAELA - TANJA 16:20
  • 19-20 sati: SNJEŽANA - HELENA 10:26
  • 19-20 sati: MILA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: ALEGRA - ANAMARIJA odgođeno
  • 19-20 sati: SANJA - VESNA 25:11

13. KOLO, PETAK, 27.06.

  • 18-19 sati: ANAMARIJA - SANJA 11:25
  • 18-19 sati: INDRA - MIHAELA 22:14
  • 18-19 sati: ANDREJA - LIDIJA 6:30
  • 19-20 sati: VESNA - KATARINA 16:20
  • 19-20 sati: JELENA - ALEGRA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - MILA odgođeno
  • 19-20 sati: TANJA - SNJEŽANA 20:16

DRUGI KRUG - UZVRATNI MEČEVI:

14. KOLO, PETAK, 4.07.:

  • 18-19 sati: LIDIJA - KATARINA odgođeno
  • 18-19 sati: SANJA - JELENA  odgođeno
  • 18-19 sati: VESNA - ANAMARIJA  20:16
  • 19-20 sati: MILA - TANJA odgođeno
  • 19-20 sati: ALEGRA - HELENA odgođeno
  • 19-20 sati: MIHAELA - ANDREJA 20:16
  • 19-20 sati: SNJEŽANA - INDRA 22:14

15. KOLO, PETAK, 11.07.:

  • 18-19 sati: KATARINA - ANAMARIJA 15:21
  • 18-19 sati: INDRA - MILA odgođeno
  • 18-19 sati: LIDIJA - MIHAELA 23:13
  • 19-20 sati: JELENA - VESNA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - SANJA 19:17
  • 19-20 sati: TANJA - ALEGRA odgođeno
  • 19-20 sati: ANDREJA - SNJEŽANA 15:21

16. KOLO, PETAK, 18.07.:

  • 18-19 sati: MIHAELA - KATARINA 12:24
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - LIDIJA 12:24
  • 18-19 sati: MILA - ANDREJA odgođeno
  • 19-20 sati: ALEGRA - INDRA odgođeno
  • 19-20 sati: SANJA - TANJA 24:12
  • 19-20 sati: VESNA - HELENA odgođeno
  • 19-20 sati: ANAMARIJA - JELENA odgođeno

17. KOLO, PETAK, 25.07.:

  • 18-19 sati: INDRA -SANJA 10:26
  • 18-19 sati: LIDIJA - MILA odgođeno
  • 18-19 sati: MIHAELA - SNJEŽANA 16:20
  • 19-20 sati: KATARINA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - ANAMARIJA odgođeno
  • 19-20 sati: TANJA - VESNA 23:13
  • 19-20 sati: ANDREJA - ALEGRA odgođeno

18. KOLO, PETAK, 1.08.:

  • 18-19 sati: SNJEŽANA - KATARINA 12:24
  • 18-19 sati: SANJA - ANDREJA 27:9
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - TANJA  19:18
  • 19-20 sati: ALEGRA - LIDIJA odgođeno
  • 19-20 sati: VESNA - INDRA 16:20
  • 19-20 sati: JELENA - HELENA odgođeno
  • 19-20 sati: MILA - MIHAELA odgođeno

19. KOLO, PETAK, 8.08.:

  • 18-19 sati: INDRA - ANAMARIJA 14:22
  • 18-19 sati: LIDIJA - SANJA 14:22
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - MILA odgođeno
  • 19-20 sati: KATARINA - HELENA odgođeno
  • 19-20 sati: TANJA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: ANDREJA - VESNA 12:24
  • 19-20 sati: MIHAELA - ALEGRA odgođeno

20. KOLO, PETAK, 15.08.:

  • 18-19 sati: MILA - KATARINA odgođeno
  • 18-19 sati: SANJA - MIHAELA 29:7
  • 18-19 sati: ANAMARIJA - ANDREJA 23:13
  • 19-20 sati: ALEGRA - SNJEŽANA
  • 19-20 sati: VESNA - LIDIJA 14:22
  • 19-20 sati: JELENA - INDRA odgođeno
  • 19-20 sati: HELENA - TANJA 11:25

21. KOLO, PETAK, 22.08.:

  • 18-19 sati: KATARINA - TANJA 19:17
  • 18-19 sati: LIDIJA - ANAMARIJA 21:15
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - SANJA 11:25
  • 19-20 sati: INDRA - HELENA 11:25
  • 19-20 sati: ANDREJA - JELENA odgođeno
  • 19-20 sati: MIHAELA - VESNA 12:24
  • 19-20 sati: MILA - ALEGRA odođeno

POSEBAN RASPORED - POSLJEDNJA 4 KOLA ZBOG VIDLJIVOSTI NA TENIS TERENIMA (NEMA REFLEKTORA U TENIS CENTRU):

22. KOLO, PETAK, 29.08.:

  • 17.30-18.30 sati: SANJA - MILA odgođeno
  • 17.30-18.30 sati: ANAMARIJA - MIHAELA 26:10
  • 17.30-18.30 sati: TANJA - INDRA 22:14
  • 18.30-19.30 sati: ALEGRA - KATARINA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: VESNA - SNJEŽANA 23:13
  • 18.30-19.30 sati: JELENA - LIDIJA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: HELENA - ANDREJA 25:11

23. KOLO, PETAK, 5.09.

  • 17.30-18.30 sati: KATARINA - INDRA 20:16
  • 17.30-18.30 sati: ANDREJA - TANJA 12:24
  • 17.30-18.30 sati: SNJEŽANA - ANAMARIJA 17:19
  • 18.30-19.30 sati: LIDIJA - HELENA 23:13
  • 18.30-19.30 sati: MIHAELA - JELENA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: MILA - VESNA odgođeno
  • 18.30-19.30 sati: ALEGRA - SANJA odgođeno

24. KOLO, PETAK, 12.09.

  • 17-18 sati: SANJA - KATARINA 22:14
  • 18-18 sati: ANAMARIJA - MILA odgođeno
  • 18-18 sati: INDRA - ANDREJA 21:15
  • 18-19 sati: VESNA - ALEGRA odgođeno
  • 18-19 sati: JELENA - SNJEŽANA odgođeno
  • 18-19 sati: HELENA - MIHAELA odgođeno
  • 18-19 sati: TANJA - LIDIJA 19:17

25. KOLO, PETAK, 19.9.

  • 17-18 sati: KATARINA - ANDREJA odgođeno
  • 17-18 sati: LIDIJA - INDRA 24:12
  • 17-18 sati: MIHAELA - TANJA 11:25
  • 18-19 sati: SNJEŽANA - HELENA 17:19
  • 18-19 sati: MILA - JELENA odgođeno
  • 18-19 sati: ALEGRA - ANAMARIJA odgođeno
  • 18-19 sati: SANJA - VESNA odgođeno

19.-21.09. TENIS KAMP ''KRK''

26. KOLO, NEDJELJA, 28.9. od 13 do 15 SATI + svečana zakuska sa roštiljem i cugom u Dugavama s početkom u 15.30 sati, sa podjelom medalja za sve i pehara za najbolju

  • 13-14 sati: ANAMARIJA - SANJA 11:25
  • 13-14 sati: TANJA - SNJEŽANA 19:17
  • 13-14 sati: ANDREJA - LIDIJA 11:25
  • 13-14 sati: VESNA - KATARINA 18:19
  • 14-15 sati: JELENA - ALEGRA odgođeno
  • 14-15 sati: HELENA - MILA odgođeno
  • 14-15 sati: INDRA - MIHAELA 23:13

 

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS