Liga juniora Dugave 2024

Liga juniora Dugave 2024

Liga juniora

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

J1

Adriana   04 04  

J2

Luka   01 01  

J3

Natko   03 01  

J4

Lovro   06 02  

J5

Lucija    06

02

 

J6

Nika   12 04  

J7

Mato   07 05  

J8

Leon   10 04  

J9

Ivan   02 02  
J10

Matija

  04 02  

J11

Mislav   02 02
 

J12

Pavao   03 01  

 

Voditelj lige: Marko 098664982 

Pravilnik lige:

  • Ligu juniora igra 12 igrača koji igraju svatko sa svakim plus razigravanje, sveukupno 15 termina. Prijedlog je da se u tih 15 termina odigraju turnira parova i završni Masters koji bi se igrao krajem rujna 2024. Liga se igra vikendom.
  • Mečevi se igraju na 2 dobivena seta do 6 gemova; u slučaju da je rezultat 1:1 u setovima igra se odlučujući tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem s prednosti; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane;.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igrači preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Igrač čiji je broj u rasporedu za određeno kolo prvonapisan je domaćin susreta koji je ujedno dužan donijeti teniske loptice za igru. 
  • Na kraju meča igrač koji je pobijedio prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao). 
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga juniori - ljeto Dugave 2024.
  • U slučaju da su igrači spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužni su to javiti igraču s kojom igraju najkasnije 24 sata prije meča.
  • Igra se lopticama koje je dužan donijeti domaćin susreta na meč (prvonapisani igrač u rasporedu za taj meč).

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored i satnica odigravanja mečeva:


------------------------------------------------------------

1. kolo nedjelja, 21.04.2024.
------------------------------------------------------------

14:00 - 15:30 T1: J1-J12 Adriana - Pavao 
14:00 - 15:30 T2: J2-J11 Luka - Mislav 

15:30 - 17:00 T1: J3-J10 Natko - Matija 
15.30 - 17:00 T2: J4-J9 Lovro - Ivan 

17:00 - 18:30 T1: J5-J8 Lucija - Leon 
17:00 - 18:30 T2: J6-J7 Nika - Mato 6:2 6:2

------------------------------------------------------------

2. kolo subotaa, 27.04.2024. (Čempresi)
------------------------------------------------------------

10:00 - 11:30 ČEMPRESI T2: J2-J12 Luka - Pavao 
11:00 - 12:30 ČEMPRESI T1: J3-J1 Natko - Adriana 

11:30 - 13:00 ČEMPRESI T2: J4-J11 Lovro - Mislav 
12:30 - 14:00 ČEMPRESI T1: J5-J10 Lucija - Matija 

13:00 - 14:30 ČEMPRESI T2: J6-J9 Nika - Ivan 
14:00 - 15:30 MIKULINCI T2: J7-J8 Mato - Leon 3:6 2:6

------------------------------------------------------------

3. kolo nedjelja, 28.04.2024.

------------------------------------------------------------

14:00 - 15:30 T1: J12-J7 Pavao - Mato
14:00 - 15:30 T2:  J8-J6 Leon - Nika 2:6 2:6

15:30 - 17:00 T1: J9-J5 Ivan - Lucija 0:6 3:6
15.30 - 17:00 T2: J10-J4 Matija - Lovro 

17:00 - 18:30 T1: J11-J3 Mislav - Natko 
17:00 - 18:30 T2: J1-J2 Adriana - Luka

------------------------------------------------------------

Vikend 4.-5.05.2024. se ne igra

------------------------------------------------------------

4. kolo subota, 11.05.2024.

------------------------------------------------------------

17:00 - 18:30 T1: J12-J8 Pavao - Leon 
17:00 - 18:30 T2:  J9-J7 Ivan - Mato 

18:30 - 20:00 T1: J10-J6 Matija - Nika 
18.30 - 20:00 T2: J11.J5 Mislav - Lucija 

20:00 - 21:30 T1: J1-J4 Adriana - Lovro 3:6 5:7
20:00 - 21:30 T2: J2-J3 Luka - Natko 

------------------------------------------------------------

5. kolo nedjelja, 19.05.2024.

------------------------------------------------------------

14:00 - 15:30 T1: J3-J12 Natko - Pavao 
14:00 - 15:30 T2:  J4-J2 Lovro - Luka 6:3 7:5

15:30 - 17:00 T1: J5-J1 Lucija - Adriana 
15.30 - 17:00 T2: J6-J11 Nika - Mislav 7:6 7:5

17:00 - 18:30 T1: J7-J10 Mato - Matija 
17:00 - 18:30 T2: J8-J9 Leon - Ivan 6:2 6:1

------------------------------------------------------------

6. kolo nedjelja, 26.05.2024.

------------------------------------------------------------

14:00 - 15:30 T1: J12-J9 Pavao - Ivan 
14:00 - 15:30 T2: J10-J8 Matija  - Leon 

15:30 - 17:00 T1: J11-J7 Mislav - Mato 
15.30 - 17:00 T2: J1-J6 Adriana - Nika 0:6 0:6

17:00 - 18:30 T1: J2-J5 Luka - Lucija 
17:00 - 18:30 T2: J3-J4 Natko - Lovro 

------------------------------------------------------------

Vikend 1.-2.06.2024. se ne igra

------------------------------------------------------------

7. kolo nedjelja, 9.06.2024.

------------------------------------------------------------

12:00 - 13:30 T1: J4-J12 Lovro - Pavao 
12:00 - 13:30 T2: J5-J3 Lucija - Natko 

13:30 - 15:00 T1: J6-J2 Nika - Luka 
13:30 - 15:00 T2: J7-J1 Mato - Adriana 6:1 6:0

15:00 - 16:30 T1: J8-J11 Leon - Mislav 
15:00 - 16:30 T2: J9-J10 Ivan - Matija 

------------------------------------------------------------

8. kolo nedjelja, 16.06.2024.

------------------------------------------------------------

12:00 - 13:30 T1: J12-J10 Pavao - Matija 6:1 6:2
12:00 - 13:30 T2: J11-J9 Mislav - Ivan 

13:30 - 15:00 T1: J1-J8 Adriana - Leon 0:6 1:6
13:30 - 15:00 T2: J2-J7 Luka - Mato 

15:00 - 16:30 T1: J3-J6 Natko - Nika 
15:00 - 16:30 T2: J4-J5 Lovro - Lucija 

------------------------------------------------------------

Vikend 21.-22.06.2024. se ne igra

------------------------------------------------------------

9. kolo subota, 29.06.2024.

------------------------------------------------------------

17:00 - 18:30 T1: J5-J12 Lucija - Pavao 
17:00 - 18:30 T2: J6-J4 Nika - Lovro 

18:30 - 20:00 T1: J7-J3 Mato - Natko 3:6 6:7
18.30 - 20:00 T2: J8-J2 Leon - Luka 

20:00 - 21:30 T1: J9-J1 Ivan - Adriana 
20:00 - 21:30 T2: J10-J11 Matija - Mislav 7:5 6:1

------------------------------------------------------------

10. kolo subota, 6.07.2024.

------------------------------------------------------------

17:00 - 18:30 T1: J12-J11 Pavao - Mislav 
17:00 - 18:30 T2: J1-J10 Adriana - Matija 

18:30 - 20:00 T1: J2-J9 Luka - Ivan 
18:30 - 20:00 T2: J3-J8 Natko - Leon 

20:00 - 21:30 T1: J4-J7 Lovro - Mato 
20:00 - 21:30 T2: J5-J6 Lucija - Nika 

------------------------------------------------------------

Ljetni praznici: od 7.07. - 30.08.2024. - ne igra se

------------------------------------------------------------

11. kolo subota, 31.08.2024.

------------------------------------------------------------

17:00 - 18:30 T1: J6-J12 Nika - Pavao 
17:00 - 18:30 T2: J7-J5 Mato - Lucija 4:6 4:6

18:30 - 20:00 T1: J8-J4 Leon - Lovro 
18:30 - 20:00 T2: J9-J3 Ivan - Natko 

20:00 - 21:30 T1: J10-J2 Matija - Luka 
20:00 - 21:30 T2: J11-J1 Mislav - Adriana 

------------------------------------------------------------

12. kolo nedjelja, 7.09.2024.

------------------------------------------------------------

16:00 - 17:30 T1: 
16:00 - 17:30 T2:  

17:30 - 19:00 T1: 
17.30 - 19:00 T2: 

19:00 - 20:30 T1: 
19:00 - 20:30 T2: 

------------------------------------------------------------

13. kolo nedjelja, 14.09.2024.

------------------------------------------------------------

16:00 - 17:30 T1: 
16:00 - 17:30 T2:  

17:30 - 19:00 T1: 
17.30 - 19:00 T2: 

19:00 - 20:30 T1: 
19:00 - 20:30 T2: 

------------------------------------------------------------

14. kolo nedjelja, 21.09.2024.

------------------------------------------------------------

16:00 - 17:30 T1: 
16:00 - 17:30 T2:  

17:30 - 19:00 T1: 
17.30 - 19:00 T2: 

19:00 - 20:30 T1: 
19:00 - 20:30 T2: 

------------------------------------------------------------

15. kolo nedjelja, 28.09.2024.

------------------------------------------------------------

16:00 - 17:30 T1: 
16:00 - 17:30 T2:  

17:30 - 19:00 T1: 
17.30 - 19:00 T2: 

19:00 - 20:30 T1: 
19:00 - 20:30 T2: 

------------------------------------------------------------

 

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS